У Мережі з’явилися шпигунськи знімки кабіни Mercedes S-класу з великим дисплеєм

У Мережі з’явилися шпигунськи знімки кабіни Mercedes S-класу з великим дисплеєм

Мерседес S-класу завжди був верхівкою техніки для Daimler і очікується, що подібна історія повториться в найближчі кілька років з W223.

На цьому тижні був спійманий щільно замаскований макет, що колесить по вулицях Німеччини, але ще не готовим розкрити свої секрети. Так кропива густий камуфляж на дверних ручках не дозволяє уявити, чи будуть на полноразмерном автомобілі ручки взагалі.

Єдине, чого змогли досягти папараці це заглянути в салон з незавершеним інтер’єром.

Хоч і приладова панель в значній мірі ховається під чорним шматочком тканини, екран водія стовідсотково відкритий і виглядає досить потужним. У зв’язку з тим, що це незавершений автомобіль, є варіант несомневающіеся, що незручна конфігурація далеко не остаточна.

Чи означає це, що новий S-клас має значно більшу комбінацію пристроїв? Зовсім не обов’язково. Mercedes міг використовувати великий екран свого часу фази тестування, щоб точніше розгледіти телеметрію макета. А додатково, вихідний рівень A-Class був модернізований до 12,3-дюймової установки з подвійним розташуванням, для флагманської моделі буде доречно підняти рівень.

При цьому не потрібно чекати побачити S-Class наступного покоління скоро, тому що він не дебютує до кінця десятиліття.