Skoda випускає саму економну Octavia

Skoda випускає саму економну Octavia

Компанія Skoda оголосила про випуск нової моделі Octavia, що працює на зрідженому природному газі, що дозволить її власникам зберігати пальне в районі дизельної версії, від в якій потрібно чеський автоконцерн вирішив відмовитися.

Octavia G-TEC отримала новий 1,5-літровий двигун внутрішнього згоряння від Фольксваген, який прийшов на допомога 1,4-літрової дизельної версії. В цьому випадку мотор отримав збільшену на 20 кінських сил потужність (до 130 к.с.).

Головним видом пального для даної моделі служить скраплений газ, який поміщається в 3-х особливих балонах, установлених на автомобілі, а коли там завершується газ, Octavia G-TEC автоматом переходить на бензин.

На газу дана модель зуміє подолати відстань в 480 км, однак про загальному пробігу автомобіля з бензином і газом, Skoda не повідала, проте це напевно буде не просто, ніж попередня версія Octavia, здатна проїхати близько 1330 км на одній заправці.

Пропонуватися Octavia G-TEC буде лише на європейському ринку, тільки в кузові універсал і з одним варіантом коробки — 7-ступінчастою коробкою автоматом передач з подвійним зчепленням.