Скільки Літрів Антифризів У Ford Mondeo 3

9.2 Антифриз

Антифриз

Система охолодження наповнюється цілорічно сумішшю води та антифриз з антикорозійною добавкою від концерну vw / seat. Ця суміш запобігає замерзанню і корозію системи охолодження, осадження солей і, крім того, підвищує температуру кипіння теплоносія. У циркуляції циркуляції, внаслідок розширення рідини, нагрівання створює підвищений тиск, що також сприяє збільшенню температури кипіння охолоджувальної рідини. Тиск обмежений клапаном, розташованим на кришці розширювального бака, який відкривається при тиску 1,4 — 1,6 бар. Для ідеального функціонування системи охолодження двигуна потрібна висока температура кипіння теплоносія. Якщо температура кипіння занадто низька, можуть утворитися пробки для пари, що призводить до погіршення охолодження двигуна. Тому система охолодження повинна бути наповнена круглий рік сумішшю води та антифризів.

Необхідно використовувати антифриз g12 plus (бузковий, точне позначення g 012 a8f) або інший концентрат, позначений "відповідно до vw / seat-tl-vw-774-f", наприклад, glysantin-alu-protect-premium / g30.

Якщо система охолодження наповнена сумішшю, що містить антифриз g12 (червоний, точне позначення g 012 a8d), то для поповнення рівня охолоджуючої рідини також можна використовувати червоний антифриз g12 або інший концентрат, позначений "відповідно до vw / audi-tl-vw — 774-d ", наприклад, glysantin-alu-protect / g30. Примітка: g12 фіолетовий можна змішувати з g12 червоним.

FORD ANTIFREEZE ЗАПОВНЕННЯ КРОК ЗА КРОКОМ КЕРІВНИКА

Зливу антифриз від радіатора Ford Mondeo, розташування дренажної вилки антифриз від радіатора.

Як злити таксол Ford Mondeo, Ford Mondeo. Чи є заглушка дренажним отвором у радіаторі? Сервіс!

Об’єднати антифриз Ford Mondeo 3, 2,0 TDCI.

Увага: не змішуйте антифриз g12 з червоним кольором та старий антифриз g11 зеленим кольором, оскільки це може призвести до дуже важкого пошкодження двигуна. Охолоджувальна рідина коричнева (результат змішування антифризів g12 і g11] замінюється негайно.

Примітка: Якщо система охолодження випадково виявилася рідиною з додаванням антифризів неправильної специфікації, система повинна бути промита. Для цього вся рідина з системи охолодження повинна бути повністю осушена і наповнена чистою водою. Залиште двигун на 2 хвилини на холостому ходу. Вода знову витирається і система очищується з боку розширювального бака зі стисненим повітрям, щоб повністю звільнити його. Заповніть дренажну пробку та наповніть систему охолодження сумішшю води та антифризів g12-plus.

Увага: Для поповнення системи охолодження (також у теплий сезон) використовуйте тільки суміш g12-plus (сирень) з м’якою чистою водою, частка антифризу влітку не повинна становити менше 40%. Тому при заправці системи охолодження воді завжди слід додати антифриз.

На наших широтах охолоджуюча рідина повинна забезпечувати захист від замерзання до 25 ° С, а ще краще — до 35 ° С. Частка антифризу не повинна перевищувати 60% (захист від замерзання охолоджуючої рідини до 40,0 ° С), інакше зменшується захист від замерзання та ефект охолодження рідини. Примітка: в залежності від обладнання автомобіля, кількість охолоджуючої рідини, яку можна заповнити, може дещо відрізнятися від значень, зазначених у таблиці

Співвідношення компонентів теплоносія в літрах

Схожі повідомлення

Нового Shelby GT освіжили зовнішність і додали пот... Новий Shelby GT використовує Mustang GT в якості донора в обох версіях - fastback і кабріолет. Нагадаємо, версія GT оснащена п'ятилітровим V-подібним «вісімкою», який в базовій версії з підтримкою вихлопної системи Katbak Borla виробляє 480 л.с. ...
Как Разобрать Заднюю Дверь Форд Фокус 2... Советы относительно того, как разобрать дверь форд фокус 3.2 Советы относительно того, как разобрать дверь форд фокус 3.2 Время от времени появляются ситуации, когда нужно разобрать дверь на Форд Фокус 5. Но процесс Данный очень сложный, хотя каких-т...
Ford Tranzit 2 5 1997 Ford Tranzit 2 5 1997 Автор: Михайло Турко Опубліковано: 28 травня 2014 р Переглянуто: 130 355 Мені це сподобалось: 342 Мені не сподобалося: 116 Теги youtube: