Шпигунський »погляд на наступне покоління BMW X6 і X6 M (ФОТО) — Автопортал

«Шпигунський» погляд на наступне покоління BMW X6 і X6 M (ФОТО)

Після довготривалої промо-компанії і численних тізерів напевно чекають дебюту Бмв Х7, але нові шпигунські знімки, які здалися в Мережі нагадали, що сімейство «Х» отримає і інші оновлення.

Судячи з фото з тестів, третє покоління Х6 і його швидша версія M Performance готові скоро звільнитися від маскування.

Починаючи з розробки звичайного X6, звичайно уявити, що це «тепла» версія M Performance, судячи з м’язистим повітрозабірники попереду і блакитним гальмівним супортам.

Шпигунський »погляд на наступне покоління BMW X6 і X6 M (ФОТО) - Автопортал

Незважаючи на камуфляж, X6 вже виглядає трохи краще, ніж поточна модель, і в головному оскільки задня половина автомобіля була перероблена. Він найменш масивний, ніж років так 30, хоч і ці розкішні світлодіодні задні ліхтарі також надають допомогу, коли справа доходить до поліпшення зовнішнього вигляду X6.

Що стосується повнофункціональної моделі X6 M, то вона має більш брутальний дизайн і звичайні вихлопні наконечники M quad. Ці потужні 21-дюймові колеса з чорного металу щоб приховати модернізовані гальма з просвердленими і щілинними роторами, що забезпечують приголомшливу потужність відповідно з модернізованим двигуном. Говорячи потужності, відзначимо, що від X6 очікується більше 600 к.с., і 617 «коней» для якого призначена конструкція з M5 Competition.

Читайте також: «Забудь про фітнес-центр»: створено незвичайний Audi A4 FitCar PPV з велосипедними педалями (ВІДЕО)
Очікується, що в майбутньому році Бмв запустить ще одне покоління X6 в ролі 2020MY в Сполучених Штатах, а X6 M з’явиться прямо за нім.скачать dle 11.3