Позашляхова Lada XRay: нові подробиці

У базі «Росстандарт» з’явилося офіційне затвердження типу транспортного засобу (OTTS) по «вседорожний» модифікації хетчбека Lada XRay-Cross. Серійна версія моделі буде показана, як і очікувалося, в кінці серпня на Московському автосалоні.

Тривалий тест Lada XRay: перша і друга частини

З документа випливає, що крос-модифікація буде на шість міліметрів довше, на 46 міліметрів ширша і на 75 міліметрів вище звичайного хетчбека XRay. Довжина новинки досягне 4171 міліметра, ширина — 1810 міліметрів, а висота — 1645 міліметрів. Слід передніх і задніх коліс збільшиться до 1503 і одна тисяча п’ятсот сорок шість міліметрів відповідно.

Крім того, новий продукт отримає задні дискові гальма замість «барабанів» і 17-дюймові колеса з шинами розміром 215/50. Очікується, що модель дорожнього просвіту збільшиться з 195 до понад 200 міліметрів.

Концепт-кар Lada XRay Cross

Відео: що звичайні люди думають про Ладу з французькими коренями

Раніше передбачалося, що «вседорожний» варіант XRay може бути оснащений повним приводом, але в кінцевому підсумку АвтоВАЗ повинен був відмовитися від нього через його високу вартість і ваги. У документах Росстандарта також немає вказівок на наявність повного приводу в моделі.

Концептуальна версія Lada XRay Cross була показана два роки тому на автосалоні в Москві, а в лютому цього року в Тольятті був помічений тестовий прототип моделі виробництва.

Тепер хетчбек XRay пропонується з 1,6-літровим двигуном потужністю 106 кінських сил і 1,8-літровим агрегатом з 122 кінськими силами. Ціни починаються від 629,9 тис. Рублів.

Схожі повідомлення

Розкрито новий Audi Q3 Компанія Audi представила кросовер Q3 другого покоління. Модель отримала абсолютно новий дизайн інтер'єру та інтер'єру, стала більше і просторішою, а також придбала передову електроніку, таку як 12,3-дюймова віртуальна приладова панель. Хто зробив п...
Моделі Geely переїдуть на модульну платформу... Китайський виробник Geely опублікував фотографії першої моделі, побудованої на новій модульній платформі BMA (модульна архітектура B-сегмента). Це кросовер з внутрішнім індексом SX11, який увійде на ринок Близького Королівства до кінця року. Перший ...
Оновлена ​​LADA XRay знову без повного приводу... Россстандарт представив схвалення на вседорожні модифікації LADA XRay - перетинати, офіційний дебют якого відбудеться на Московському автосалоні в кінці серпня. LADA XRay Cross Всі Автомобільні Індекс Однак версія Cross не зазнає будь-яких о...