Позашляхова Lada XRay: нові подробиці

У базі «Росстандарт» з’явилося офіційне затвердження типу транспортного засобу (OTTS) по «вседорожний» модифікації хетчбека Lada XRay-Cross. Серійна версія моделі буде показана, як і очікувалося, в кінці серпня на Московському автосалоні.

Тривалий тест Lada XRay: перша і друга частини

З документа випливає, що крос-модифікація буде на шість міліметрів довше, на 46 міліметрів ширша і на 75 міліметрів вище звичайного хетчбека XRay. Довжина новинки досягне 4171 міліметра, ширина — 1810 міліметрів, а висота — 1645 міліметрів. Слід передніх і задніх коліс збільшиться до 1503 і одна тисяча п’ятсот сорок шість міліметрів відповідно.

Крім того, новий продукт отримає задні дискові гальма замість «барабанів» і 17-дюймові колеса з шинами розміром 215/50. Очікується, що модель дорожнього просвіту збільшиться з 195 до понад 200 міліметрів.

Концепт-кар Lada XRay Cross

Відео: що звичайні люди думають про Ладу з французькими коренями

Раніше передбачалося, що «вседорожний» варіант XRay може бути оснащений повним приводом, але в кінцевому підсумку АвтоВАЗ повинен був відмовитися від нього через його високу вартість і ваги. У документах Росстандарта також немає вказівок на наявність повного приводу в моделі.

Концептуальна версія Lada XRay Cross була показана два роки тому на автосалоні в Москві, а в лютому цього року в Тольятті був помічений тестовий прототип моделі виробництва.

Тепер хетчбек XRay пропонується з 1,6-літровим двигуном потужністю 106 кінських сил і 1,8-літровим агрегатом з 122 кінськими силами. Ціни починаються від 629,9 тис. Рублів.

Схожі повідомлення

Дизайн серійного BMW X7 розкрили на патентних зобр... Конструкція серійного BMW X7 повністю розкрита в патентних зображеннях. Великий кросовер буде набагато більше, ніж платформа X5 s, отримає більш вузькі фари і задні ліхтарі в стилі флагмана «Сім». Про це повідомляє BMWBlog. 5 дуже великих позашляхов...
Розкрито новий Audi Q3 Компанія Audi представила кросовер Q3 другого покоління. Модель отримала абсолютно новий дизайн інтер'єру та інтер'єру, стала більше і просторішою, а також придбала передову електроніку, таку як 12,3-дюймова віртуальна приладова панель. Хто зробив п...
Моделі Geely переїдуть на модульну платформу... Китайський виробник Geely опублікував фотографії першої моделі, побудованої на новій модульній платформі BMA (модульна архітектура B-сегмента). Це кросовер з внутрішнім індексом SX11, який увійде на ринок Близького Королівства до кінця року. Перший ...