Пікап Chevrolet Silverado став шестиколісний Голіафом

Пікап Chevrolet Silverado став шестиколісний Голіафом

Американське тюнінг-ательє Hennessey розробило тривісний пікап з 714-сильним восьмициліндровим двигуном.

Американське тюнінг-ательє Hennessey представило шестиколісний пікап з назвою Goliath, зроблений на базі Шевроле Silverado. Новинка здатна скласти конкуренцію Mercedes-AMG G63 6×6.

Пікап отримав особливий вантажний відсік, спеціально розроблений для установки додаткового третього мосту. Уже сьогодні, «Голіафа» укомплектували захисною дугою, модернізованою підвіскою зі збільшеним до 203 мм дорожнім просвітом, крім того 20-дюймовими колесами з позашляховими покришками BFG.

Під капотом встановили 6,2-літровий бензиновий двигун V8 з механічним нагнітачем об’ємом 4.5,9 л і новітньої випускною системою зі сталі. Двигун розвиває 714 к.с. і 924 Нм крутного моменту. Мотор дозволяє пікапу прискорюватися з місця до 96 км / ч приблизно за 4,5 секунди.

За додаткову плату фахівці Hennessey бути збільшити віддачу мотора до 819 к.с., крім того встановити гальмівні механізми Brembo.

Hennessey Goliath 6×6 буде випущений обмеженим тиражем в 24 екземпляра. Ціни на пікап будуть починатися від 375 тис. Доларів.