Новий Chery Tiggo 7 FLY дістався до дилерів

Новий Chery Tiggo 7 FLY дістався до дилерів

Tiggo 7 FLY, в порівнянні з попередником, обзавівся переробленим фронтальним бампером з сріблястими вставками, модифікованої гратами радіатора з блискучою накладкою, іншими} очима «протитуманними фарами», а крім того задніми габаритами з горизонтальними смугами і іншим малюнком LED-матриць.

Оновлений паркетник оснащується 147-сильним турбодвигуном об’ємом 1,5 літра, який агрегатується 6-ступінчастою «механікою» або 6-швидкісним «роботом». Привід передбачений тільки фронтальний.

У переліку обладнання моделі з’явилися: клімат-контроль на дві зони, мультимедійний комплекс з сенсорним екраном на 9 дюймів і функцією голосового управління і безконтактна зарядка для телефонів.

Ціни на новинку поки тримаються в секреті. Дореформений Tiggo 7 в Китаї стоїть на рівні кінотеатру 97 900 юанів (937 000 рублів).

Нагадаємо, спочатку 2019 року на російський ринок вийде дорестайлінговий Tiggo 7, під капотом якого буде встановлюватися 2-літровий 122-сильний «атмосферник» в поєднанні механічною коробкою передач як ще його називають варіатором CVT.