Nissan готує прем’єру нового кросовера

Nissan готує прем’єру нового кросовера

Японська марка готує до дебюту компактний «паркетник» Kicks, призначений для Індії. Спеціально для цієї країни модель переведуть на іншу платформу.

Крос Nissan Kicks представили в 2016-м, «паркетник» вже продають в Бразилії, Аргентині, Мексиці, США, Канаді та Китаї. У січні 2019 року модель з’явиться в продажу в Індії, але прем’єру новинки справлять вже в наступному місяці: за інформацією місцевих ЗМІ, індійський Кикс дебютує 18 жовтня.

Створений для Індії кросовер різна від моделі, доступною в інших країнах. Так, глобальний «паркетник» побудований на платформі V альянсу Renault-Nissan (вона ж лежить в основі сьогоднішніх Nissan Note і Pulsar). Індійський же варіант перевели на «візок» B0, на зайнятий} базуються Рено Duster, локальна версія Рено Captur і Nissan Terrano.

1-і начерки індійського Kicks компанія Nissan розповсюдила пару тижнів назад. Цілком розгледіти дизайн моделі на картинах поки нереально — напевно деталі просто не промальовані. З видимих ​​відмінностей — інші бампери. Зрозуміло, що створений для Індії Кикс виявиться трохи крупніше глобального кросовера: довжину збільшать до приблизно 4,4 метра. У «світового» SUV Цей розхожий слух показник дорівнює 4295 мм. Ширина глобального Кікс — 1760 мм, висота — 1590 мм, колісна база — 2620 мм.

Очікується, що в Індії кросовер запропонують з моторами від локальних Рено Duster / Captur — двигуном внутрішнього згоряння H4K 1.5 потужністю 106 к.с. і дизелем К9К 1.5 dCi з віддачею в 110 л.с. Новинці Nissan пророкують «механіку» і варіатор. У Китаї Nissan Kicks купують з «атмосферником» 1.5 сімейства HR потужністю 125 к.с., в Північній Америці на американському ринку модель доступна з бензиновим мотором 1.6 тієї ж серії HR (114-125 л.с. виходячи з країни). Привід у глобального кросу — тільки фронтальний. У індійського Кікс теж, можливо, буде тільки передньопривідна версія, хоча «візок» B0 і допускає наявність варіанту 4х4.