Мексиканські Nissan Micra і Mazda 2 провалили краш-тести

Країни Латинської Америки залишаються цікавим ринком для більшості автовиробників, але відсутність суворих стандартів безпеки при виробництві автомобілів в цьому регіоні є серйозною проблемою для водіїв і пасажирів автомобілів у разі аварій.

Nissan Micra
Nissan UK

Отже, нещодавно нові краш-тести були проведені з використанням латинського методу NCAP двох популярних моделей — Nissan Micra а також Mazda 2, які виробляються на фабриках в Мексиці.

Три роки тому Micra вже випробуваний на безпеку, а по старій техніці отримали три зірки. Тепер, з новими оцінками, результат був набагато гірше — всього одна зірка.

Бічне вплив показало, що ця модель не здатна якісно захистити власників, так як немає бічних подушок і подушок безпеки для штор. Також були вилучені точки через відсутність бази датчиків ременів безпеки і кріпильних елементів Isofix.

Трохи кращі результати показали Mazda 2 — дві зірки. При лобовому ударі водій може отримати невеликий шкоди, в той час як у пасажира є шанс вийти з аварії навіть без подряпин. Але з боковим ударом можливі травми грудної клітини, плюс видалені очки за відсутність бічних подушок і захисних штор. Крім того, оцінка була зменшена через відсутність системи стабілізації в базовій версії автомобіля і через неадекватні датчиків ременів безпеки.

Схожі повідомлення

Замена Лобового Стекла Ниссан Х Трейл Т31... Замена лобовых стекол Nissan X-Trail (Ниссан Х-Трейл Т30, Т31) за 1 час в СПБ Подмена лобовых стекол Nissan X-Trail (Ниссан Х-Трейл Т30, Т31) за 1 час в СПБ Гарантия на работу. 1 год! Ставим новые молдинги Замена лобового стекла. всего за 2...
Ниссан Тиида Стартер Крутит Но Не Заводится... Nissan Tiida Японский седанчик ( Нравится 13 Подписаться Nissan Tiida 2007, двигатель бензиновый 1.6 л., 110 л. с., передний привод, механическая коробка передач — поломка Комментарии 11 Тоже было такое, когда заглушил прохладный движок на больших об...
Аккумулятор Renault Nissan 12v L3 70ah 720a... Заводской артикул: 7711238598.АКБ нужна для пуска мотора для питания электроприборов.Здесь каталожным номером представлена батарея емкостью 70 амперчасов (70AH) и пусковым током 720А. На необычную АКБ действует гарантия 3 года без ограничения пробега...