Кросовер Nissan Kicks на платформі Дастера представлять в жовтні

Кросовер Nissan, створений за рецептом Renault Kaptur: прем’єра в жовтні

Крос Nissan Kicks представили в 2016-м, «паркетник» вже продають в Бразилії, Аргентині, Мексиці, США, Канаді та Китаї. У січні 2019 року модель буде в продажу в Індії, але прем’єру новинки справлять вже в наступному місяці: за інформацією місцевих ЗМІ, індійський Кикс дебютує 18 жовтня.

Кросовер Nissan Kicks на платформі Дастера представлять в жовтні

Малюнок індійського Nissan Kicks

Створений для Індії кросовер різна від моделі, доступною в інших країнах. Так, глобальний «паркетник» побудований на платформі V альянсу Renault-Nissan (вона ж лежить в основі сьогоднішніх Nissan Note і Pulsar). Індійський же варіант перевели на «візок» B0, на зайнятий} базуються Рено Duster, локальна версія Рено Captur (в нашій країні — Kaptur) і Nissan Terrano. Коли, Рено так само вчинила з Каптюром — якщо в РФ, Індії та деяких американських країнах продають модель на платформі B0, то Європи представлений кросовер, побудований на базі хетча Clio.

1-і начерки індійського Kicks компанія Nissan розповсюдила пару тижнів назад. Цілком розгледіти дизайн моделі на картинах поки нереально — деякі деталі просто не промальовані. З видимих ​​відмінностей — інші бампери. Зрозуміло, що створений для Індії Кикс виявиться трохи крупніше глобального кросовера: довжину збільшать до приблизно 4,4 метра. У «світового» SUV Цей розхожий слух показник дорівнює 4295 мм. Ширина глобального Кікс — 1760 мм, висота — 1590 мм, колісна база — 2620 мм.

Кросовер Nissan Kicks на платформі Дастера представлять в жовтні

Малюнок індійського Nissan Kicks

Очікується, що в Індії кросовер запропонують з моторами від локальних Рено Duster / Captur — двигуном внутрішнього згоряння H4K 1.5 потужністю 106 к.с. і дизелем К9К 1.5 dCi з віддачею в 110 л.с. Новинці Nissan пророкують «механіку» і варіатор. У Китаї Nissan Kicks купують з «атмосферником» 1.5 сімейства HR потужністю 125 к.с., в Північній Америці на американському ринку модель доступна з бензиновим мотором 1.6 тієї ж серії HR (114-125 л.с. залежно від країни). Привід у глобального кросу — тільки фронтальний. У індійського Кікс теж, можливо, буде тільки передньопривідна версія, хоча «візок» B0 і допускає наявність варіанту 4х4.