Компанія BMW Motorrad тестує програму Rent a Ride

Компанія BMW Motorrad тестує програму Rent a Ride

Компанія Бмв Motorrad відшукує нові методи для залучення нових клієнтів, тому баварці розробили нову програму «Rent a Ride». За назвою зрозуміло, що програма Бмв Rent a Ride значить якусь плату за по суті оренду байка.

На цей момент концепцію відпрацьовують експериментальним способом. Орієнтуються на німецький, австрійський і французький ринки. У кожній країні обрали по два дилерства, що мають маленький парк байків для оренди. Якщо прохід успіху програмка Rent a Ride почне працювати в різних посередництві Бмв в усьому світі.

Сильний крок. Існує величезна кількість людей, бажаючих придбати техніку Бмв Motorrad, проте рідкісний готовий викласти кругленьку суму, хоч і стандартний тест-драйв рідко дає повне усвідомлення. Оренда ж допоможе краще розібратися і усвідомити, як техніка підходить.

Деякі дилерства Бмв вже пропонують прокатні послуги, хоч і програмка Rent a Ride повинна уніфікувати і зробити процес звичайним завдяки спеціальному мобільному додатку, в якому зможете з’ясувати всю інформацію, оформити замовлення. Програма Rent a Ride заснована на автосервісі DriveNow, який дозволяє орендувати на короткий час авто BMW.

Компанія Бмв Motorrad обіцяє щось трохи більше звичайного прокату, тому зустрічатися} очікувати результатів випробувань програми.