Компанія Aston Martin побудує власний мотор V6 Turbo

Aston Martin> Компанія Aston Martin побудує власний мотор V6 Turbo

Схему з движком за спинками крісел компанія Aston Martin зазнала ще в 1979 році на концепті Bulldog (на фото). Однак до сучасної Валькірії на дорожніх моделях така збірка не застосовувалася (гоночних було багато).

Директор компанії Aston Martin Енді Палмер повідав про розробку наддувного мотора V6. Такий агрегат з’явиться на среднемоторной гіперкар Project 003, де буде доповнений гібридною системою, схожою формульної KERS. Також шеф в інтерв’ю виданню Auto Express підтвердив інформацію про підготовлюваний среднемоторной конкурента для Феррарі 488 GTB. Робоча назва того проекту — AM9. Зі старшим 003 його буде ріднити дизайнерський мову (схожий стиль) і частково техніка.

А тут офіційний начерк ще однієї майбутньої новинки: DBS GT Zagato — це дорожня модель з дуже обмеженим тиражем, заснована на шасі моделі DBS Superleggera (подробиці — нижче).

Прайс на купе Valkyrie складає близько 5,5 млн фунтів, а на AM9 він виявиться в районі 200 000 фунтів. У них видно дуже великий розрив. Саме Project 003 його і заповнить. Палмер сказав, що «нуль-нуль-третя» модель націлена на конкуренцію з такими купе, як Porsche 918 Spyder, McLaren Senna і LaFerrari (а нам не просто згадується шестициліндровий Форд GT). Стало бути, вартість на Project 003 складе близько 1 млн. Фунтів. Купе Project 003 зберуть в кількості 500 штук. З’явиться воно в 2021-м. Додатково раніше нам виготовляються показати куди більш рідкісні авто.

Купе DB4 GT Zagato Continuation продовжить перерваний випуск лімітованої моделі DB4 GT Zagato 1960 року. Правда, сьогоднішньої машині шлях на публічні дороги замовлений — їй доступні тільки треки і закриті заходи для колекціонерів і фанатів.

До сторіччя ательє Zagato, яке припадає на 2019 рік, компанія Aston Martin готує кооперативний з бюро проект. Буде створено футуристичне увазі купе DBS GT Zagato, також ретрокар DB4 GT Zagato Continuation, іншими словами «відновлений» історичний спортивний автомобіль — його зберуть точно по історичним кресленнями: трубчаста рама, алюмінієві зовнішні панелі і рядна «шістка» на 385 сил. Укупі ці дві машини складуть колекцію з назвою DBZ Centenary Collection. Цікаво, що моделі не можна буде придбати окремо. Реалізують їх тільки парами: один DBS GT Zagato плюс один DB4 GT Zagato Continuation. І випущено буде всього 19 таких пар. Ціна кожної — 6 мільйонів фунтів.