Яке Моторне Масло Заливати В Хендай Соляріс

Вибираємо масло в движок Хендай Соляріс

вибираємо масло в движок Хендай Соляріс

Движок — частина автомобіля, яка найбільше потребує мастилі. Як обрати відповідне масло? Адже асортимент такий великий. Полиці магазинів практично заставлені різними каністрами і банками. яке масло заливати в Хендай Соляріс?

Існує два методи відповісти на Таке питання.

 • Варіант 1-ий. Якщо не хочеться вдаватися в технічні тонкощі, значно простіше слідувати порадам виробника. Хендай вважає хорошим Shell Helix Ultra 5W30.
 • Варіант 2-ий. Якщо людина трепетно ​​ставиться до власного автомобіля і бажає продовжити термін його служби, то варто більше дізнатися про моторному маслі, особливо про факти, які не лежать по.

Без ризику зруйнувати частини двигуна є варіант використовувати тільки ті технічні води, які строго відповідають характеристикам, даними виробником. Вони описані в керівництві експлуатації до автомобіля. До основних рис моторного масла — в’язкість і клас якості.

Движок Хендай Соляріс 2013 модельного року

в’язкість

Здатністю масляної плівки залишатися на поверхнях вузлів мотора, при цьому зберігаючи плинність, є в’язкість. Ви, найбільші числа на каністрі вказують конкретно на Такий параметр. За систематизації SAE (Society of Automobile Engineers) це два числа, розбиті буквою W.

За першою цифрою укрита мала робоча температура. Наприклад: маркування 0W-40 говорить що, що масло може бути застосовано до.35С, для води з межею 15W-40 Такий параметр.20С.

2-е число вказує на найменшу в’язкість при робочій температурі (100С). Чим ця цифра ніж просто, тим масло більш в’язке. Для нового мотора краще підійде мастило рідині, якщо пробіг перевищує 100 тисяч, то краще заливати масло густіше.

клас якості

Систематизація властивості розроблена Американським Інститутом пального (скорочено API). Позначається 2-мя знаками.

Схожі повідомлення

Яке Масло Краще Заливати У Двигун Взимку... Яке масло заливати до зими в двигун? Яке масло заливати на зиму в двигун? Взимку при мінусовій температурі повітря запуск двигуна відбувається набагато складніше. Холодний старт, особливо на дизельних машинах, вимагає підвищеної напруги робочих систе...
Замена Масла Фокус 3 1.6 125 Современный легковой автомобиль Форд Фокус 3 обустроен механической трансмиссией передач. Устройство коробки подобного типа позволяет создавать сервисное сервис в кустарных условиях при условии гаража без вербования обученных механиков 100. Автолюбит...
Какое Масло Залить Лансер 10 1.5... Японские авто Митсубиси Лансер обустроены надежными долговременными автоматическими коробками передач, роботами-вариаторами. В противоположность большинства современных тс, где жидкость ATF заливается целиком на эксплуатационный период, постоянная см...

1-ша визначає тип мотора: бензин як ще його називають дизель. Для першого — S, для другого — C. Якщо олія універсальна, то воно несе позначку S / C.

2-а буква — рівень експлуатаційних характеристик. Еталон збільшується протягом видалення букви від початку алфавіту. На сьогодні найжорсткішими є SN для бензинових двигунів і CF для дизельних.

Якщо на каністрі позначки про клас властивості не знайдено, то масло не пройшло перевірок і навіть не отримало сертифікат API.

Яке Моторне Масло Заливати В Хендай Соляріс

Ким схвалено

Час від часу на каністрі знаходяться написи, які заявляють що ж насправді, що масло підходить іменитим авто маркам. Такі повідомлення поділяють на дві категорії. 1-ша: масло дійсно пройшло що залишається зробити нашому клієнту жорсткі перевірки автоконцерну. 2-а: напис тільки пил в очі і ніякої суті не відображає.

Як їх відрізнити? Дійсні тільки написи Approved (схвалено) і диски або касети інші. Коли написано Meets Хенде, то це не означає, що ця рідина — найкраще масло для Хендай Соляріс. Подібний продукт лише відповідає основним вимогам. І ця заява не автовиробника, а виробника масла.

склад

Найчастіше виробники не афішують склад мастила. Вказується лише хімічна основа. Вона може бути мінеральною, напівсинтетичній і синтетичної. Мінеральні вважаються застарілими, вони сильно поступаються синтетиці по економічності і не витримують дуже низьких температур. Багато хто цікавиться, яке масло в двигун Соляріса заливають на заводі. Мінеральне. Швидше за все, це відбувається лише з економії: воно найдешевше.

Hyundai Solaris. вибір моторного масла. Залізний метод. Хендай Солярис Kia Rio Кіа Ріо Відгук

Hyundai Solaris. вибір моторного масла. Залізний метод. Хендай Соляріс Kia Rio Кіа Ріо Відгук Вибір моторного.

Краще масло — синтетичне. Синтетика перевершує мінералку по всім експлуатаційним параметрам, знижує витрату палива і надійніше захищає агрегати двигуна. Для сучасних автомобілів воно однозначно краще. До того ж мінералку класом вище, ніж SJ знайти майже неможливо.

Тому рекомендується якомога раніше замінити робочу рідину, залиту на заводі, а не чекати першого ТО.

Яке масло Солярис краще?

По суті, каністри різних брендів з однаковими експлуатаційними показниками і порівнянними цінниками своїм вмістом майже не відрізняються. Якщо цілі заощадити будь-що-будь не варто, то краще залити масло рекомендоване Хендай — Shell Helix.

Але важливо пам’ятати, що продукцію під цим брендом, як і інших відомих компаній, часто підробляють. Звучить дико, але часом навіть самі магазини не можуть зі стовідсотковою впевненістю сказати, що у них на прилавках оригінал. Щоб не купити рідину невідомого походження залишається тільки вкрай пильно вивчати окремі каністри.

Схожі повідомлення

Яке Масло Заливати У КПП Ваз 2114... Яке масло заливати в КПП ВАЗ 2114? яке масло заливати в КПП ВАЗ 2114? Масло в КПП ВАЗ 2114 багато в чому визначає відсутність проблем з експлуатацією важеля перемикання швидкостей автомобіля. Правильно підібрати масло в коробку ваз 2114 - не складна,...
Замена Масла В Переднем Редукторе Volvo Xc90... Вольво xc90: смена масла в редукторе На сегодня ремонт автомобиля своими руками – процесс, требующий некого количества внимания, малого набора инструментов, также сноровки. Вы, в техническом руководстве юзера содержится вся нужная информация о подме...
Какое Масло Заливать В Мерседес Спринтер Дизель... Общая сумма: 0 руб. Liqui Moly Top Tec 4200 5W-30. НС-синтетическое моторное масло для Volkswagen, Audi Liqui Moly Top Tec 4600 5W30 НС-синт. масло для MB, BMW, VAG, Ford, Opel Набор акционный для снегохода 4739 руб. 3969 руб. Liqui Moly Optimal 10...

Виявити підробку важко, купивши кілька каністр з «однаковим» маслом часом можна з жахом помітити, що серед них немає двох однакових. Кожна дрібниця грає роль. Якщо помітили нерівні шви на пластиці, криво посаджену кришку або етикетку, краще від покупки відмовитися. Звертайте увагу на наявність голограм і дати виготовлення. Її цифри повинні бути чітко надруковані.

На жаль, панацеї не існує. Але більшою мірою убезпечити свій автомобіль можна лише купуючи продукцію на фірмових АЗС.

дешева продукція

Спрощуючи, можна сказати, що основна перевага дорого масла над дешевим більшою зносостійкості. Воно довше зберігає свої властивості. Якщо вітчизняний продукт нижчого цінового сегмента прийде в непридатність на 10 тисячах, то його дорогою аналог на 15. Ось і вся різниця.

У цьому випадку очевидно, що краще для мотора. Але якщо вибір лежить між зміною дешевого масла кожні 8 тисяч або дорогого кожні 15, то в виграшному становищі опиняється бюджетна мастило. Хоча економії в такому випадку немає, двигун працює вільніше і його ресурс збільшується.

ресурс масла

Підходимо до найцікавішого. Хендай заявляє, що зміна моторного масла повинна здійснюватися під час ТО, а значить раз в 15 тисяч кілометрів. Природно, цей термін занадто великий. Кожен, хто хоч раз міняв масло бачив, чорну рідину, яка не має нічого спільного з тільки що вилитої з каністри. Чому автоконцерни встановлює настільки довгі інтервали заміни? Причин кілька. Можливо, цим навмисне знижується ресурс автомобіля. Але вірогідніше, вони лише йдуть на поводу у виробників масел, які завищують терміни служби масла в рекламних цілях.

У зв’язку з цим, розумно нехтувати рекомендаціями виробника і знизити міжсервісний інтервал. Відстежувати періодичність заміни можна по регулярному огляду щупа. Якщо масло Солярис надмірно брудне і густе або ллється як вода, необхідно його поміняти. У будь-якому випадку, період заміни переважно знизити мінімум в два рази, якщо збираєтеся їздити на автомобілі після закінчення гарантії.

До речі, для автомобілів піддаються жорстким умовам експлуатації Хендай передбачає заміну масла кожні 7500 км. До важкої експлуатації відносяться:

 • Рух по сильно запиленої або гірській місцевості.
 • Умови розбитих вибоїстих доріг, або залитих водою.
 • Середньомісячна температура вище 30С або ніже.30С.
 • Тривала робота в режимі холостого ходу.
 • Короткі поїздки при низькій температурі повітря.
 • Часті гальмування і зупинки.
 • Буксирування причепа.
 • Використання автомобіля в комерції (таксі, прокат).
 • Тривалий рух на швидкостях вище 120 км / ч.
 • Експлуатація автомобіля спеціальними службами.

Тому навіть повсякденна їзда на автомобілі в російських умовах повинна прирівнюватися до важкої експлуатації! Отже, рекомендована заміна масла Хендай Соляріс в такому випадку проводиться мінімум раз в 7500 км.

промивання двигуна

Існує поширений міф, що промивати мотор перед заміною масла не можна. Багато хто думає, що залишки промивання псують свіже масло. Але те ж саме можна сказати і про відпрацьовану мастило. Адже при заміні залишається приблизно п’ята частина від усього обсягу.

Так промивати двигун чи ні? Залежить від обставин. Якщо на автомобілі з самого виїзду з конвеєра масло регулярно змінюється кожні 5 тисяч км, то необхідності в цьому немає абсолютно ніякої. Після покупки старої машини і огляді щупа, в разі коли відпрацювання виглядає дуже брудною, надто густим або навпаки водянистим, краще для двигуна буде промити його перед заміною мастила.

Після зливу мотор пускають на промивної рідини приблизно на 5 хвилин. Потім зливають і її. Процедуру повторюють. Тільки після цього мотор заповнюють до норми маслом. Після подібної заміни воно служить на третину довше.

Схожі повідомлення

Як Додати Масло В Дл Зміна масла в автоматичній трансмісії Mercedes W210 (722.6), крок за кроком інструкція. Добре весь день. Тема сьогоднішньої статті - зміна масла у автоматичній передачі Mercedes W210. У статті містяться покрокові інструкції щодо фото та відео, згідно...
Какое Масло Лить Тойота Камри 2.4... data-medium-file=http://mymirtoyota.ru/wp-content/uploads/2016/02/toyota_avensis_замена_масла_в_акпп-4.jpg data-large-file=http://mymirtoyota.ru/wp-content/uploads/2016/02/toyota_avensis_замена_масла_в_акпп-4.jpg class= wp-image-1547 src=http://mymi...
Замена Масла В Акпп Со Снятием Поддона... Смена масла в Коробка автомат, со снятием поддона и чисткой сетчатого фильтра. Suzuki Swift HT51 Автоматическая трансмиссия у нас регионе зарабатывает растущую популярность. На данный момент никого не изумить АКПП. Соответственно, для того чтобы авто...