Яке Масло Заливати В Міст Ваз 2107

яке масло заливати в КПП ВАЗ 2107?

яке масло заливати в КПП ВАЗ 2107?

У нинішній статті ми допоможемо для вас розібратися, яке масло краще підходить для коробки ВАЗ 2107 і скільки його потрібно для підміни? Такими питаннями нерідко задаються власники цих російських автомобілів, тому дані тонкощі повинен знати хто.

яке масло заливати?

Яке Масло Заливати В Міст Ваз 2107

Масло в КПП ВАЗ 2107 багато людей заливають то, яке рекомендує виробник. Ці автомобілі вітчизняного виробництва оснащувалися чотирьох- і п’ятиступінчастими коробками передач, які для надійної і довговічною роботи вимагають якісної мастила. У класах в’язкості і групах масел ми розберемося нижче, а для початку розглянемо конкретні марки мастильних рідин, які можна заливати в коробку:

 • УФАЛЮБ УНІТРАНС 85W-90;
 • ЛУКОЙЛ ТМ-5 85W-90;
 • Самойлов 4404 80W-90 або 85W-90;
 • ЯРМАРОК СУПЕР Е-80W-90 або Т-85W-90;
 • ТНК ТРАНС ГІПОІД 85W-90 або 80W-90;
 • AGIP ROTRA MP 80W-90 або 80W-95;
 • Норс ТРАНС 80W-90 або 85W-90;
 • Новойл СУПЕР Т 80W-90;
 • Спектрол ФОРВАРД 80W-90;
 • MP GEAR LUBE-LS 80W-90 або 85W-140 (GL-5).

до змісту ↑

Класифікація масел

На кожній каністрі з маслом трансмісійним для ВАЗ 2107 вказані певні характеристики, що позначають клас в’язкості і групу.

Групи масла

Схожі повідомлення

Какое Масло Лить В Honda Civic 4d Общества › Honda Club › Блог › Подскажите с сменой масла Хороший денек Всем! Купил машину полтора месяца вспять, однако я не в курсе какое там залито масло, пришла пора его сменять. Подскажите пожалуйста какое масло и какую промы...
Как Подключить Тахометр На Ваз 2107 Карбюратор... Схема подключения тахометра на ВАЗ 2106, 2107, 2109, 2110, 2013 На автомобилях ВАЗ-2013, 2106, 2107, 2109, 2110 схема подключения тахометра такая: тахометр, катушка зажигания, распределитель зажигания.Для какой цели нужен тахометр? Ведь для путешеств...
Яке Масло В МКПП Форд Фокус 2... Вибираємо яке масло лити в механічну трансмісію Форд Фокус 2.4 Вибираємо яке масло лити в механічну трансмісію Форд Фокус 4 Практично в численних сучасних автомобілях виробник не наполягає на заміні масла в механічних коробках. Мануал Форда Фокус 3.2...

Щоб вибрати, яке масло в КПП ВАЗ 2107 заливати, потрібно знати групи цих мастильних складів:

 1. GL-4. Масло в коробку передач ВАЗ 2107 цієї групи містить багато присадок. В основному подібні мастила використовують для машин зі східчастими КПП, що працюють на високих швидкостях при невисоких крутять моментах, а також експлуатуються на малих швидкостях з високим крутним моментом.
 2. GL-5. Це масло для коробки передач ВАЗ 2107 призначений для так званих гіпоїдних передач (шестерні крутяться під нахилом). У цих моделях вітчизняних авто гипоидная передача розташовується всередині редуктора, тому в редуктор можна заливати тільки мастило групи GL-5. В трансмісію подібне масло теж іноді заливають, але тільки при суворих експлуатаційних умовах.

Заміна масла в КПП і редукторі моста ВАЗ-2107.

Автор відеоролика: Усманов Альберт, м Давлеканово-22.07.2017 рік.

до змісту ↑

класи в’язкості

Для вибору яке трансмісійне масло краще для ВАЗ 2107 потрібно визначитися з класом в’язкості:

 1. SAE75W90. До цього класу відносять напівсинтетичні або синтетичні масла, які підходять для всесезонного використання. Мастило може експлуатуватися в межах от.40 до 35 градусів за Цельсієм. Використовувати подібні масла можна в автомобілях, які експлуатуються в суворих умовах нашої країни.
 2. SAE75W85. Даний клас в’язкості теж підходить для всесезонного використання в коробці, а температура збереження робочих характеристик варіюється в межах от.40 до 45 градусів.
 3. SAE80W85. Олія цієї в’язкості закипають при 35 градусах, а замерзають прі.30 і більш.

Про заміну масла ви можете почитати окрему статтю з докладними відеоінструкції.

мінеральні мастила

Найважливішим і чи не єдиною перевагою мінеральних масел є низька ціна, в порівнянні з синтетикою і напівсинтетикою. Наприклад, чотирилітрова каністра мінерального масла в коробку ВАЗ 2107 коштує близько 400 рублів, а аналогічна каністра напівсинтетики варто вища за 1000.

Схожі повідомлення

Яке Масло Заливати У Двигун Тойота Королла... Яке масло заливати в двигун Тойота Corolla (Тойота Королла) Яке масло заливати в двигун Тойота Королла (Тойота Королла) Купуючи Тойота Королла, власники автомобіля, зазвичай, не вважають за заглянути в сервісну книжку і вивчити порадами виробника за ...
Замена Масла В Коробке Передач Пежо Партнер... Механическая трансмиссия передач Peugeot 405.Смена масла Механическая коробка передач Peugeot 405 и порядок замены масла Коробка передач типа ВЕ расположена в картере из дюралевого сплава и прикреплена к левому концу мотора. Она состоит из коробки, г...
Яке Масло Заливати У Двигун Форд Мондео... Яке масло заливати в двигун Форд Мондео 4 покоління Яке масло заливати в двигун Форд Мондео 4 покоління Форд Mondeo - американський автомобіль бізнес-класу, один з найближчих суперників Тойота Camry і Фольксваген Passat. Машина дуже потрібна на ринку...

Мастильний склад має хороші змащувальні властивості, тому їздити на ньому без заміни можна до 60-70 тис. Кілометрів. При цьому в зимовий час подібна мастило швидше застигає в мороз і ускладнює запуск холодного двигуна.

Напівсинтетика і синтетика

Яке Масло Заливати В Міст Ваз 2107

Єдиний недолік такого масла трансмісійного для ВАЗ 2107 — порівняно висока ціна, в порівнянні зі звичайною мінералкою. В середньому каністра коштує від 1000 до 1500 рублів. Цим недоліки обмежуються, а що стосується переваг, до них відносять високотехнологічність мастила і зміст присадок, що знижують знос елементів трансмісії, продовжуючи термін служби коробки.

Температура замерзання у цих масел значно нижче, тому вони підходять для експлуатації в найсильніші морози. Педаль зчеплення ви можете відпускати через кілька секунд після запуску силового агрегату і КПП буде нормально працювати. Мастило швидше прогрівається і повертає нормальну плинність, в порівнянні з мінеральним.

Дехто каже, що синтетичне масло трансмісійне для ВАЗ 2107 може видавлювати сальники і підтікати з щілин. Це неправда і якщо таке дійсно трапляється, це збіг, а реальна причина прихована в свідомо зношеної коробці передач.

Яке масло заливати в міст ваз 2107.

Скільки масла потрібно?

Багато власників вітчизняних авто цікавляться не тільки тим, яке масло заливати в коробку ВАЗ 2107, але і скільки його потрібно. Важливо не тільки те, скільки масла в коробці, а й те, яке його кількість увійде в трансмісію при заміні.

В автомобілях з чотириступеневими коробками передач в КПП входить всього 1,35 літра олії, а у випадку з п’ятиступінчастими місткість досягає 1,6 літрів.

Схожі повідомлення

Яке Масло Заливати У Ваз 2107 інжектор... яке масло краще лити в двигун автомобіля ВАЗ 2107? яке масло краще лити в двигун автомобіля ВАЗ 2107? Автомобіль ВАЗ 2107 проводився на території нашої країни майже 30 років, з 1982 по 2012 рік. З самого початку виробництва він позиціонувався як люк...
Яке Масло Заливати В Ніссан Альмера Класік... Підміна масла в двигуні Nissan Almera Classic Підміна масла в двигуні Nissan Almera Classic Моторне масло в двигуні запобігає тертя деталей, за рахунок того, що створює масляну плівку. З урахуванням того, що спідометр постійно намотує числа, характер...
Сколько Масла В Двигателе Мерседес Спринтер 311... Сервис Mercedes Спринтера дизельного. какое моторное масло заливать LIQUI MOLY: 2 ОПТИМАЛЬНЫХ ВАРИАНТА МОТОРНЫХ МАСЕЛ ДЛЯ МB SPRINTER 311 CDI Мерседес-бенз Sprinter — ассортимент малотоннажных грузовых, пассажирских и грузопассажирских автомашин, в...