Яке Масло Заливати В Коробку Шкода Октавія

яке масло заливати в коробку передач Шкода Октавія А5

яке масло заливати в КПП Шкода Октавія А5

Skoda Octavia A5 — автомобіль з довгою історією, розроблений на платформі Фольксваген Golf. Зараз машина потрібна на ринку БО. Господарів Skoda Octavia A5 залучають не тільки класні їздові властивості автомобіля, але зате доступні для кожного покупця ціни на витратні матеріали. Наприклад, на масло в механічну коробку передач. Виборча ситуація масла на даний момент часу стає дуже актуальною, враховуючи великий асортимент торгових брендів в Світовій економіці. Тут розглянемо, куди спочатку потрібно звернути увагу в процесі вибору відповідного мастила на прикладі Skoda Octavia A5 c механічною КПП.

Яке Масло Заливати В Коробку Шкода Октавія

властивості масла

Схожі повідомлення

Замена Масла В Акпп Мерседес Glk 300... Ремонт Коробка автомат Мерседес GLK 300 Ремонт АКПП MERCEDES GLK 300 содержит комплекс мер по восстановлению работы всех частей автоматической коробки. При вправду проф обслуживании коробки-автомат Мерседес GLK 300 следует держать в голове о правилах...
Замена Масла В Редукторе Ниссан Х Трейл... Покупаем нужное масло в подходящем объеме для Nissan X-Trail. На различных движках место расположения сливного отверстия и масляного фильтра незначительно отличается. Также отличаются и моменты затяжки соединений резьбовых. ну что же, прогрев д...
Як Зняти Коробку Передач На Вазі 2108... Ми знімаємо коробку передач з ВАЗ 2108 на 2115 Дуже легко зняти коробку передач з ВАЗ 2108 до 2115 вдома, на цих машинах принцип видалення та встановлення коробки один, вам не потрібно знімати двигун для цього. Я поясню найпростіший спосіб зняти коро...

Вірно вибирати трансмісійне масло випливає з параметрів вязкостних рис, експлуатаційних і протикорозійних параметрів, і додатково змащувальних і термоокислювальну можливостей.

маркування

Трансмісійні масло, так само як і моторна мастило, володіє своєю маркуванням. Чим, краще знати, як її правильно розшифрувати. Кропива, на етикетці вироби бувають так звані класи властивості SAE і APi, за якими визначається стійкість до певних температур. Сьогодні, на упаковці з легкістю знайдете позначення ZF і MIL, а крім того унікальні допуски від виробників.

В’язкі характеристики 75W і 90

75W90 — вельми поширена ступінь в’язкості посеред трансмісійних масел. Параметр 75W показує на стійкість масла до низьких температур. Це означає, що рідина з позначеним позначенням застосовують взимку. Таким чином, перед нами більш плинне і рідке масло, яке не здатне замерзнути навіть у найлютіший мороз. Кілька з іншої сторони, мастило з буквою W ідеально підійде для літа.

Продукт з в’язкістю 75W90 вважається оптимальним для російських погодних широт, тому російським власникам Skoda Octavia A5 можна радити масло з такими параметрами. Однак не слід забувати і про інші двох або більше принципові еталони.

Якщо машина експлуатується в помірних температурних умовах, тоді потрібно орієнтуватися на в’язкість «90». Якщо позначено позначення «140», таке масло бажано для гарячого клімату, додатково для насиченого стилю водіння.

Схожі повідомлення

Что Лучше Форд Фиеста Или Шкода Фабия... Фольксваген Поло, Шкода Фабия иначе говоря Форд Фиеста? Какой автомобиль избрали бы Вы и почему? По денежным суждениям необходимо поменять автомобиль на более дешевый вариант, сомневаюсь в подборе. Огромное спасибо за ответы. Специалисты Woman.ru Выя...
Как Часто Надо Менять Масло В Автомобиле... Как нередко поменять масло в движке машины? Как нередко поменять масло в движке машины? Автомобилистов на дорогах больше – это следствие как разрастания населения то, так и улучшения уровня жизни. Иметь машину становится просто неотклонимой частью об...
Яке Масло Заливати У Двигун Лада Калина... ЯКЕ МАСЛО залити в двигун ВАЗ (ЛАДА): Гранта, Калина, Пріора, Веста, Х Рей, 4х4 (Нива, Урбан)ЯКЕ МАСЛО залити в двигун ВАЗ (ЛАДА): Гранта, калина, Пріора, Веста / Vesta, Х Рей / XRAY, 4х4 (Нива, Урбан)....

яке масло заливати в коробку передач vw audi skoda VW 501 50 G50

синтетичне трансмісійне масло Liqui Moly Hochleistungs-Getriebeoil для кпп і гіпоїдних передачах VW 501 50.

функції масла

Трансмісійна рідина відповідає за охолодження компонент коробки, і тим запобігає їх перегрів. Тільки-тільки залита найсвіжіша мастило виключать тертя, заїдання, забіяки, піттінг і інші пошкодження. Сьогодні, високоякісне масло знижує втрати енергії і збільшує ККД, робить тепловідвідними функцію, крім того знижує шуми і вібрації при роботі шестерень.

властивості масла

  • API — клас якості, який позначається у вигляді груп GL-4 і GL-5
  • GL-4 — таке масло створено для оптимальних умов експлуатації. Витримує середні навантаження
  • GL-5 — створено для важких умов. Для такого масла допускається найвищі швидкість і крутний момент, а крім того насичений стиль водіння. Рекомендується для машин з сильними моторами. Масло з класом GL-5 буде ідеальним варіантом для продуктивних версій Skoda Octavia A5.

Кращі масла для МКПП Skoda Octavia A5

  1. Motul Gear 300 75W90 — має непогані захисними властивостями, надійно захищає від задирів, зварювання, також формує міцну масляну плівку без втрати потужності ДВС. У цього масла не кращі в’язкі властивості. Однак, його є одним з найкращих, якщо виходити з більшості інших еталонних характеристик.
  2. Castrol Syntrans Transaxle 75W-90 GL4 — збалансований варіант по співвідношенню ціни і якості. Протистоїть низьких температур, і в порівнянні з «Мобіл» краще підходить для зимового клімату. Має непогані протівозадірнимі якостями, і звичайно більш високим ступенем зносу, якщо у Motul.
  3. Mobil Mobilube — займає гідне третє місце. це масло відрізняється хорошими результатами випробувань щодо захисту від передчасного зносу, а за ступенем стійкості до високих навантажень. При мінусовій температурі у Mobil Mobilube не надто привабливий рівень в’язкості, тому таке масло звичайно радити тільки що для помірного і теплого клімату.
  4. Total Transmission SYN FE 75-90 — хороша рідина від відомого виробника. Такий продукт реально вважається універсальним маслом, тому що має поєднаний клас GL-4 / GL-5. Таке масло зазвичай заливають при низьких температурних умовах.
  5. Liqui Moly Hypoid-Getriebeoil TDL 75W-90 GL4 / 5 — одне з найдорожчих масел, рекомендовано до використання при екстремально низьких температурах. Результати тестів довели красиву ефективність масла при мінус 40 градусах Цельсія, що робить продукт від Liqui абсолютним еталоном. Але його дуже висока ціна може відлякати будь-якого, навіть самого заможного власника Skoda Octavia A5.

висновок

Ознайомившись з параметрами і найкращими маслами, роблять висновок, що підбираючи масла спершу потрібно врахувати характеристики масла, і асоціювати їх з тими, що вказані в інструкції з експлуатації Skoda Octavia A5. Визначившись з параметрами, звичайно вибирати вподобаний бренд. На жаль підбирати необхідно з випробуваних компаній з загальновизнаною репутацією.

Схожі повідомлення

Як Зняти Коробку Передач На Вазі 21099... Фото зняття коробки передач ВАЗ 2108-2109-21099 Підключіть дріт до терміналу "-" акумулятора та злийте масло з коробки передач. Рекомендується знімати передачу разом 1 Зніміть болти та витягніть захист картера. 2 Вийміть болт і від'єднай...
Opel Vectra C Замена Масла В Акпп Как сменять масло в коробке Коробка автомат Опель Вектра Замена масла в коробке передач Опеля Вектра чаще всего свзана с ремонтом самой АКПП, либо оно заменяется на новое в ходе работ по устранению протечек масла, так как его необходимо слить для про...
Когда Менять Масло В Коробке Киа Рио... Подмена масла в коробке Киа Рио Замена масла в коробке Киа Рио Непринципиально, старенькый автомобиль как еще его называют нет, за его исправностью нужно смотреть. Это, проще ухаживать за новым авто, ведь до ваших проблем его никто не использовал, а ...