Яке Масло Заливати В Коробку Нива Шевроле

DataLife Engine. Softnews Media Group

DataLife Engine. Softnews Media Group

  • Переглядів: 60496
  • Автор: Andrei
  • Дата: 6-07-2014, 23:01

Нелегкий вибір масла в Ниву Шевроле. яке куди лити?

Движок хоч якої машини це його серце і воно повинно працювати без перебоїв. За його «артеріях» повинна пересуватися тільки та «кров», яка призначена для нього.

Схожі повідомлення

Яке Масло В Гур Форд Фокус 2 Підміна води ГУР Форда Фокус 4.5 Підміна води ГУР Форда Фокус 5 Своєчасний догляд, копітка профілактика і кваліфіковане техобслуговування допомагають істотно продовжити тривалість роботи всіх систем автомобіля. Чим сучасніше авто, тим, Ви, важче його...
Замена Масла В Акпп Октавия 1.6... Чешский автомобиль Шкода Октавия завоевала популярность посреди собственных сторонников, благодаря надежности и долговечности узлов и агрегатов, входящих в его состав. Стабильность работы шести-ступенчатой АКПП передач Skoda Octavia вероятна только п...
Какое Масло Лить В Вариатор Хонда Фит... Bichahchan › Блог › Что лить в вариатор на Honda Jazz и Honda Fit ? Чего нельзя и чему довериться ?Вчера в хондовском центре предложили масло Honda CVT заместо HMMF, аргументировали тем, что эта жидкость разрабатывалась хотя только для...

Простіше кажучи, всі ми бажаємо (автовласники) що б наш «залізний кінь», а тоді мова йде про Шевроле Niva «проходив» велика кількість. І для цієї мети необхідно? І продати, багато причин впливає на роботу мотора, сердечко автомобіля, однак найголовніше це масло. Яке масло лити в двигун і коробку, що радять фахівці та інші, хто експлуатує Шевроле Niva? конкретної відповіді на Таке питання НІ!

Яке масло краще заливати в chevrolet лачетті.

Яке Масло Заливати В Коробку Нива Шевроле

Так що все-таки все. таки робити?

Спочатку потрібно уважно вивчити інструкцію з експлуатації автомобіля. Неодмінно порадитися з експертами 100. Зараз полиці спеціалізованих магазинів просто ломляться від різних масел.

Яке Масло Заливати В Коробку Нива Шевроле

Скажімо одне, що 90% в їх числі підходять для мотора Chevrolet Niva. Необхідно бути гранично уважним при виборі масла для його заміни. Подумайте, в яких кліматичних умови вам доводиться найчастіше експлуатувати свій автомобіль.

Заміна масла в коробці передач Нива Шевроле, Нива, Ваз

як замінити масло в коробці передач Шевроле Нива? Де знаходиться заливна і зливна пробка коробки передач.

Наведемо приклад. У середній смузі Росії температура влітку в середньому коливається від 25 до 30 за Цельсієм. Взимку в цьому регіоні приблизно 22 — 25С з позначкою мінус. Найбільш розумним буде застосування масла класу 5W40. Це синтетика і труднощів із запуском двигуна при мінусових температурах не виникне. Досить рідке масло, не замерзне при великих «мінуси».

Так яке масло все. таки заливати? Мінералку або синтетику?

Однозначної відповіді немає. Багато чого буде залежати від ваших фінансових можливостей. Якщо вже ви знайшли гроші на покупку Ниви Шевроле, то 1500 рублів знайдете для каністри хорошою синтетики.

Схожі повідомлення

Уровень Масла В Двигателе Опель Астра J... Процедура смены масла в движке Опель Астра Н По советы производителя смена масла в движке Опель Астра Н должна выполняться каждые 15 000 км пробега. Если же в течение года вы не наездите указанную норму, все равно придется заменить моторное масло. Ес...
Замена Масла В Акпп Мерседес Glk 300... Ремонт Коробка автомат Мерседес GLK 300 Ремонт АКПП MERCEDES GLK 300 содержит комплекс мер по восстановлению работы всех частей автоматической коробки. При вправду проф обслуживании коробки-автомат Мерседес GLK 300 следует держать в голове о правилах...
Яке Масло Заливати У Двигун Мазда 6... Скільки масла в двигуні Мазди 6 Скільки масла в двигуні Мазди 6 Мазда 6 - автомобіль D-класу, наділений спортивної маневреністю і хорошою надійністю, характерною всім японським машинам. Дана модель має довгу родовід історію, починаючи з розробки Мазд...

Сьогодні практично ніхто не користується «мінералкою». Слабкі характеристики. Таке масло дуже швидко вигорає, якості змащення силового агрегату вельми сумнівні. А значить і витрата палива збільшується, що призведе до незапланованих фінансових витрат!

А що з синтетикою?

  • Ну, по-перше, в цих оліях є всілякі присадки, за допомогою яких двигун добре «змазується», а значить, працює довше. Витрата бензину буде трохи менше і збільшиться потужність двигуна.

  • По-друге. Холодний запуск движка менш небезпечний, знос деталей поршневої групи зводиться до мінімуму на відміну від мінералки! Взимку автомобіль заводиться легко тому що «синтетика» не застигає при низьких температурах.

Не шкодуйте грошей на якісне масло для своєї «ластівки». Два рази на рік можна побалувати свого «залізного бійця» хорошою синтетикою, яка буде «дбайливо» ставитися до вашого двигуна і дозволить пробігти 15000 км. Це все одно, що «побалувати» дружину на 8 березня подарунком і приділити увагу!

Так, ось ще що. Багато хто відмовився від вживання масел вітчизняного виробника! Чому, запитаєте ви? Здогадайтеся самі. Остерігайтеся підробок. Купуйте масла тільки в спеціалізованих магазинах! Сьогодні 40% масла, яке продається в роздріб підробка! Хімічать ділки з російськими фірмами, що випускають товар під власними торговими марками типу «Лукойл» і т. Д. З імпортних «люблять» в основному, Shell, Mobile, Castrol.

РАДА: При покупці масла звертайте увагу на упаковку і дату виготовлення. Намагайтеся купувати масло випуску того місяця, в якому робите покупку. Шахраї не встигнуть надрукувати нові етикетки!

І останнє: Пам’ятайте, що в коробку заливають GL-4, а в міст GL-5. Це пов’язано з особливостями роботи моста. Більш детально почитати про вибір масла в двигун і трансмісію саме Шеви Ниви можна в цій статті. автор, власник Ниви Шевроле, описує свій досвід. У двигун він залив Шелл, а ось трансмісійне вирішив використовувати недороге вітчизняне. І нічого, відгук позитивний.

Ах да, при переході з мінералки на синтетику або напівсинтетику обов’язково промити коробку і міст. А яким маслом користуватися і яке, на вашу думку, більше підходить для Chevrolet Niva — вирішувати вам. Хтось ллє дороге Ликви Моллі, ну а інший. звичайний Лукойл і теж нічого. Після декількох років експлуатації ви гарантовано виберете для себе відповідне саме вам, під ваші умови.

Схожі повідомлення

Яке Масло Заливати У Двигун ВАЗ 2112... яке масло рекомендується заливати в движок ВАЗ 2110? яке масло рекомендується заливати в двигун ВАЗ 2110? Не всякий знає, яке масло заливати в двигун ВАЗ 2110. Авто виробництва Росії Лада випускаються в Тольятті, містечку на Волзі. 1-ий автомобіль ...
Сколько Масла Заливать В Поло 1.6... Сколько масла в движке Фольксваген Поло Автомобиль Фольксваген Polo Sedan – один из самых народных автомобилей на рынке россии, вместе с Хэндэ Solaris. Машина, представленная в 2017 году, и сейчас пользуется спросом – в значительной мере благодаря не...
Яке Масло Вливати В Акап Мазда Прізвище... Mazda 6 Яка масла викидати в акап Mazda 6 Яка масла налити в насос. Я купив акорд сэра і дай олію, про яку ви сказали вище, щоб не було насипати жодної іншої олії. Лютий Майсур з Москви Зворотній зв'язок Двигун забитий масляними каналами, які ви може...