Яке Масло Заливати У Двигун Хендай Гетц

Яке масло заливати в двигун Хендай Гетц

1.4.2.4 Масло мотора

Масло двигуна

Заміна масла і масляного фільтра в двигуні

Підміна масла в двигуні повинна виконуватися незалежно від 2-ух причин: величини пробігу автомобіля і длітельнос ти використання масла в двигуні. Це обумовлено тим, що характеристики масла погіршуються не тільки під час роботи мотора в процесі використання автомобіля, та й з причини природного старіння масла. При експлуатації автомобіля в складних умовах, пов’язаних з частими запусками холодного двигуна по іншому переважаючим рухом в насиченому міському транспортному потоці з частими зупинками, періодичність заміни моторного масла і масляного фільтра зобов’язана стати скорочена в порівнянні з позначеної в регламенті технічного обслуговування автомобіля. Масляний фільтр підлягає заміні на новий відразу з підміною масла в двигуні.

Періодичність заміни масла

Через кожні 10000 км пробігу по іншому 6 місяців (через 5000 км пробігу або Кілька місяців в складних умовах експлуатації).

Обсяг — 3,75 л (включаючи масляний фільтр).

До складних умов експлуатації, що вимагає більш частої заміни моторного масла, відносяться випадки коли:

яке масло потрібно заливати в двигун Хендай і Кия

У цьому питанні відео ми ретельно розглянемо яке ж масло необхідно лити в сучасних корейців Хендай і кия.

— переважають короткі поїздки дальністю до 6 км;

Яке масло заливати в двигун нива chevrolet.

— переважають короткі поїздки дальністю до 16 км при негативних температурах навколишнього повітря;
— переважають поїздки з частими останов ками і довготривалою роботою двигуна на холостому ходу, також при русі автомобіля на малій швидкості (кропива, за умови міського руху);
— експлуатація автомобіля робиться в запиленій місцевості.

Перевірка рівня масла в двигуні

Витягніть вимірювальний щуп з мотора і протріть його чистою ганчіркою. Потім вставте щуп до району, опустивши його по повній програмі, і знову витягніть. Рівень масла повинен знаходитися між мітками МАХ і MIN. Візуально перевірте також масло на предмет наявності забруднень і сторонніх домішок.

Рівень масла не повинен перевищувати позначку MАХ на щупі. Зайве рівень масла призводить до підвищення витрати масла шляхом вигорання на угар, замасливанию свічок запалювання і завищеним утворення нагару.

Перевірка рівня масла в двигуні повинна проводитися при стоянці автомобіля на горизонтальній рівній майданчику (перед пуском мотора).
Якщо движок працює, заглушите його і почекайте приблизно 5 хвилин заздалегідь до того, як інспектувати рівень масла. Ця пауза потрібна для можливості масло стекло в піддон картера двигуна.

Довгі і часті контакти відкритих ділянок тіла з відпрацьованим моторним маслом призводять до різних шкірних хвороб, включаючи дерматит та злоякісні пухлини шкіри. Тому слід уникати зайвих контактів з маслом і після роботи ретельно змивати з шкіри забруднення.

Яке масло заливати в двигун опель астра.

Схожі повідомлення

Яке Масло Лити В Ніссан Альмера Класік... Вибираємо правильне масло в движок Альмера Вибираємо правильне масло в движок Альмера З періодичністю едінижди в календарний рік будь-який власник автомобіля стикається з необхідністю заміни масла в двигуні. Не є винятком і солідні обсяги власників а...
Яке Масло В АКПП Кіа Спортейдж 3... Масло в АКПП Кіа Спортейдж (Kia Sportage): 1, 2.4, 3 Масло в АКПП Кіа Спортейдж (Kia Sportage): 1,2.7,3. Всім гарного поточного часу доби! Зараз продовжуємо тему обслуговування "корейців". А на даний момент питання вибору масла в АКПП Кіа С...
Какое Масло Заливать В Весту 1.6... Сегодня Лада Веста оснащается 2-мя русскими бензиновыми 16-ти клапанными движками: 106-сильным (модель 21129) и 122-сильным (модель 21179). Оба мотора числятся современными и оборотистыми, как известно один из основных характеристик для подбора масла...