Яке Масло Залити В Коробку Ваз 2110

Вибір масла і процес його підміни в КПП автомобіля ВАЗ 2110

Вибір масла і процес його підміни в КПП автомобіля ВАЗ 2110

На сьогодні близько 95% всіх наявних на авторинку трансмісійних масел складаються з всесезонних компонент. Уже сьогодні, щоб знати, яке масло лити в коробку ВАЗ 2110, необхідно розібратися в численних марках і виробниках, що в значній мірі ускладнює вибір автомобіліста. У всякому авто магазині володар ВАЗ 2110 може відшукати двох або більше 2-ух 10-ів видів масел, які підходять для його авто. Однак далеко не кожен автовласник знає, які аспекти необхідно врахувати здійснюючи покупку води.

яке масло найкраще використовувати?

Головний фактор при покупці трансмісійної рідини — це не вибір компанії виробника, а підбір безпосередньо оригінальної рідини. Ринок кишить підробками, тому до вибору масла (MTF) потрібно підійти з граничною пильністю, так як контрафактна продукція може тільки нашкодити коробці ВАЗ 2110. В першу чергу — забудьте про незрозумілі торгових наметах і авторинках — купуйте MTF в строго спеціалізованих магазинах, щоб для якого призначена конструкція чого ви могли пред’явити претензії.

Далі розглянемо, яке MTF краще лити в коробку перемикання передач (КПП) за властивостями в’язкості і робочої температури. Рекомендується підбирати масло для коробки власного «залізного коня» виходячи тільки з кліматичних особливостей і сезону, в якому в даний час вживається ваш автомобіль.

Яке Масло Залити В Коробку Ваз 2110

Злив масла з коробки ВАЗ 2110

Схожі повідомлення

Як Змінити Масло В Коробці Заміна трансмісійної оливи в ВАЗ 2114 Коробка передач, муфта, з'єднана з двигуном маховик і коробка передач, привід від коробки передач до передніх коліс, передача крутного моменту від електростанції, через зубчаті передачі та вали агрегатів, безпосе...
Замена Прокладки Гбц Ваз 2110 16 Клапанов... Ремонт и сервис автомобилей ВазP2110, Ваз 2112, Лада Приора Ваз всех марок и хоть какого года выпуска Ваз. У нас обеспеченный опыт в о АВТОВАЗа. 2110, Ваз 2112, Ваз 2111, Лада Приора, (КПП) Ваз, ремонт электрического оборудования, всеохватывающее (...
Замена Масла В Акпп Ниссан Цефиро А32... Признаки неисправности Коробка автомат — Nissan Cefiro Причины и признаки неисправности АКПП. Неисправности акпп Nissan Cefiro. Хорошего определенного времени, дальше мы устроим разбор обстоятельств и симптомов неисправности коробка автомат nissan c...

Головним фактором для підміни трансмісійного масла в коробці ВАЗ 2110 є погіршення його робочих параметрів в процесі використання. З анотації на пряму від виробника слід, що підміна здійснюється при пробігу кожних 30 тисяч кілометрів. Вже сьогодні, з використанням неякісного товару бувають можливість виникнення шуму в коробці або противного звуку при перемиканні передач.

Зараз давайте поговоримо, яке MTF краще лити в КПП ВАЗ 2110 — синтетичне, мінеральне як ще його називають напівсинтетичне. Вже давно відомо, що «напівсинтетика» працює ще ефективніше, ніж «мінералка» і «синтетика». «Напівсинтетика» є компромісним рішенням, тому що її робочі характеристики краще, ніж у мінеральної, і воно дешевше синтетики. Також така рідина більш підходить для використання автомобіля в помірному кліматі:

яке трансмісійне масло заливати

Відео огляд по підміні масла в коробці перемикання передач на передньопривідних автомобілях ВАЗ. відмінності.

 • головна перевага «напівсинтетики» — це високі змащувальні властивості;
 • більший діапазон робочої температури.

Яке масло залити в коробку ваз 2110.

Трансмісійне масло класифікації GL-4 підійде для КПП автомобілів ВАЗ з переднім приводом, зокрема — для моделі 2110.

Яке Масло Залити В Коробку Ваз 2110

Стелажі з автомобільним маслом в автомагазині

Які потрібно підготувати інструменти?

Перед тим як приступити до безпосередньої заміни MTF в КПП ВАЗ 2110 слід підготувати все те, що може вам знадобитися. Це треба зробити заздалегідь, щоб в будь-який момент у вас все необхідне було під рукою. Отже, вам знадобиться:

 • набір гайкових ключів;
 • ліхтар для огляду днища;
 • ємність — пластикова або металева (в неї буде зливатися відпрацьоване масло);
 • гумові рукавички (руки в маслі дуже складно відмити);
 • каністра на 5 літрів;
 • ганчірки або газета.

Ну і, природно, сама рідина. Підготувавши все це, можна приступати до її заміни.

Покрокова інструкція по заміні

Схожі повідомлення

Замена Масла В Коробке Передач Ваз 2109... Как сменять масло в коробке на ВАЗ 2109 самостоятельно Приветствую вас друзья на страницах сайта ремонт автомобилей ВАЗ в кустарных условиях. Большинству новичков смена масла в коробке – это реальная неувязка. Они не представляют, с чего начинать, в ...
Как Поменять Масло На Форд Фокус 3... Главные правила смены масла на Форд Фокус 3 На сегодня Форд Фокус третьего поколения первых лет выпуска уже успел покинуть гарантийный период. Так вопрос для Форд Фокус по подмене масла в движке конкретным обладателем становится животрепещущим. При п...
Откуда Течёт Моторное Масло С Двигателя Ваз 2113 П... Откуда течёт моторное масло с двигателя ВАЗ 2113 после ремонта Создатель: Александр Скрипченко Размещено: 3 мая 2016 г. Просмотрено: 84 887 Мне понравилось: 1 957 Мне не понравилось: 41 Теги youtube: # ...

Через розташування отвори для зливу MTF в КПП, його заміна можлива виключно на ямі або на естакаді. Потрібно бути обережним під час зливу масла, оскільки його температура дуже висока, а його потрапляння на шкіру може призвести до опіків.

Яке Масло Залити В Коробку Ваз 2110

Відкручування зливної пробки КПП ВАЗ 2110

 1. Якщо ви міняєте рідина в КПП, то в першу чергу слід прогріти автомобіль, щоб дати можливість загуснув маслу прийняти більш рідкий стан, оскільки з холодної коробки вся рідина не витече.
 2. Далі, заїжджаємо на яму або естакаду, чекаємо 5-10 хвилин, щоб коробка трохи охолола.
 3. Під отвір для зливу рідини підставляємо ємність і за допомогою гайкового ключа акуратно відкручуємо гайку, щоб злити MTF.
 4. Якщо відпрацьована рідина містить металевий пил та інший бруд, КПП доведеться промивати. Для цього потрібно підняти передні колеса, а потім в картер коробки залити спеціальну промивну рідину і завести авто. Включаємо першу передачу і даємо машині попрацювати 2-3 хвилини.
 5. Потім заглушаємо автомобіль, опускаємо передні колеса і акуратно зливаємо промивну рідину по тій же схемі (п. 1 — 3).
 6. Заміна масла в коробці є трудомістким процесом. Слід почекати якийсь час, щоб залита суміш злилася з коробки повністю.
 7. Беремо куплене MTF і починаємо лити його в вашу КПП в необхідній кількості і перевіряємо рівень. Якщо все в нормі, потрібно зробити коротку поїздку і перевірити рівень ще раз, при необхідності — долити. При перевірці рівня автомобіль повинен знаходиться строго в горизонтальному стані.
Яке Масло Залити В Коробку Ваз 2110

Перевірка рівня MTF в КПП ВАЗ 2110

Як видно, процес заміни рідини КПП є не таким вже складним. Правильно виконуючи всі дії, з цим впорається навіть недосвідчений водій.

Важливо пам’ятати! При правильній і своєчасній заміні масла в КПП ви забезпечуєте безвідмовну і довготривалу роботу вашого автомобіля.

Відео «Заміна масла в коробці передач автомобіля ВАЗ 2110»

У цьому відео описана повна інструкція по заміні трансмісійної рідини в автомобілях ВАЗ 2110

А яке масло заливаєте ви в КПП свого автомобіля? Може бути, у вас є власна технологія по його заміні? Поділіться своїми знаннями з нашими читачами!

Схожі повідомлення

Яке Масло Лити В Ніссан Альмера Класік... Вибираємо правильне масло в движок Альмера Вибираємо правильне масло в движок Альмера З періодичністю едінижди в календарний рік будь-який власник автомобіля стикається з необхідністю заміни масла в двигуні. Не є винятком і солідні обсяги власників а...
Сколько Литров Масла В Коробке Ваз 2115... Меняем масло в КПП ВАЗ 2115 Полезные рекомендации по замене В руководстве, прилагаемом к автомобилю ВАЗ 2115, указан период смены масла в КПП – он составляет кто 60 тыщ км пробега. Для избежания поломок и дефектов коробки обладатель ВАЗ 2115 должен ...
Яке Масло Заливати В Солярис 1.4... яке масло заливати в двигун Хенде Solaris 1 яке масло заливати в движок Hyundai Solaris 1.4 Хто володар такого популярного автомобіля, як Хенде Solaris, зацікавлений у продовженні терміну служби власної машини. Для цієї мети вам потрібно не тільки вч...