Як Зняти Задню Полицю На Попередньому Седані

Як зняти задню полицю на передній седан

Скіпи в районі задньої полиці Лада Пріора досить часто зустрічаються в автомобілях, починаючи з 15, 20 тис. Км.

Як Зняти Задню Полицю На Попередньому Седані
Задній полк приорів (седан) скрип, оскільки фактичне місце його встановлення є металеві труби, а в центрі та з боків елемент фіксується за допомогою пластикових кутів. Крім того, матеріал заднього акустичного елемента — пластмаса, а взаємодію з жорсткою основою не добре чекає, це не обов’язково. Однак, з нинішньої ситуації є вихід, який полягає у здійсненні певних модифікацій. Про них в цій статті і буде обговорюватися.

Три загальних способи вирішення проблем

Серед автолюбителів є 3 досить популярні способи усунення скрипів:

 1. Демонтаж полиці та склеювання його звукоізолюючими матеріалами.
 2. Заміна предмета на нову покупку (дерев’яна полиця).
 3. Виготовлення фіксаційної системи на тканині липучки.

У першому випадку для виконання роботи використовуються декілька матеріалів та пристроїв:
— Вібропласт;
— одиниця;
— будівля фен.
Метою всіх робіт є склеювання дна продукту різними герметизаційними та звукоізольованими матеріалами. Крім того, клеїться місця контакту між полиць та місцем їх встановлення.

Другий варіант досить простий і не вимагає трудомістких маніпуляцій. Все, що вам потрібно — це купувати новий продукт і встановити його замість старого. Переваги цього підходу — це матеріал, який використовується для виготовлення полиці — деревини або фанери, які при контакті з жорсткими елементами скрипів не виробляються.

Встановлення дерев’яної полиці на фронт седана!

Я в групі в

Lada Priora 2. Як зняти задні сидіння? Два шляхи

Демонтаж тил місця на Лада Приора 2. Ми показуємо два шляхи зліт стільці

Третє рішення подібне до першого, за винятком того, що ідея полягає в тому, щоб міцно виправити елемент проблеми до місця його встановлення та запобігти його переміщення під час руху автомобіля. Для цього в кутах продукту розміщується звичайна липучка, яка використовується у виробництві одягу.
Як Зняти Задню Полицю На Попередньому Седані

Як зняти задню полицю переднього седана

При вивченні нюансів процесу видалення, вся робота повинна зайняти не більше 20 хвилин.

Щоб здійснити видалення, вам знадобиться звичайна відвертка Phillips.

 1. Перш за все, нам потрібно від’єднати дроти від динаміків, розташованих на полиці. Для цього від’єднайте роз’єм від стоп-сигналу.
 2. Тоді ми переїжджаємо в інтер’єр автомобіля і знімаємо елементи заднього сидіння. Це необхідно зробити, щоб забезпечити максимальну зручність та легкість роботи.
 3. Тепер вам потрібно випустити підлокітник. В результаті ви зможете відкрити два кріпильних гвинта кришки багажника, які потрібно відкрутити за допомогою звичайної викрутки з філіппінцем.
  Як Зняти Задню Полицю На Попередньому Седані
 4. Ми знайдемо 4 спеціальні фіксатори, розташовані навколо периметра металевої конструкції. Щоб розстегнути полицю, необхідно натиснути на виступаючу підставку, яка знаходиться всередині замка, і одночасно потягнути її вгору. Подібні маніпуляції виконуються щодо всіх чотирьох засувок.
 5. Тепер, коли елемент не має сильної фіксації, слід трохи підняти передню частину полиці та злегка потягнути її. Це потрібно для того, щоб три спеціальні ущільнення вискочили з-під скла.
 6. Розбирання завершено.

Реверсне налаштування виконується так само, як і попередній процес видалення.

Схожі повідомлення

Як Зняти Задній Бампер У Лайно... Задній бампер Lada Largus (зняття та встановлення) Задній бампер Lada Largus знімається у випадку кузова або під час заміни. Особливість видалення заднього бампера полягає в тому, що з бампером також потрібно зняти і задній ліхтар з автомобіля. Інст...
Як Зняти Радіатор Mercedes Vito 639 Радіатор кондиціонера Mercedes Vito 638/639 Mercedes Vito Кондиціонер Radiatori у Mercedes Vito Новий радіатор кондиціонера для легкового автомобіля Mercedes Vito viano 2003- Радіатор кондиціонера Mercedes Vito. Номер каталогу: NK 151. Шановні покуп...
Як Зняти Заднє Сидіння На Акорд Аккорд... Зняття / встановлення заднього сидіння Seatback згорнуто ПРИМІТКА. Будьте обережні, щоб не подряпати тіло і не поламати кришки сидінь. Зніміть спиць сидіння (A). Встановіть спиць спинки у зворотному порядку. Зверніть увагу на таке: Направте ремінец...