Як Зняти Паливний Бак Mercedes 639

Як вигнати повітря в паливну систему Віто. Автомобіль не стартує?

Після заміни паливного фільтра повітря ввійшло в систему, машина припинила пуск.
Після продувки це починається, але після того як стояти на деякий час знову не починається.
Скажи мені що робити?

Тема закрита. Якщо вам все ще потрібна допомога, зареєструйтесь у нашому сервісному центрі для діагностики та ремонту Mercedes за телефоном: (495) 381-21-87, (925) 506-44-86.

Однак повітряний насос. Дивіться ущільнювачі на арматурі, подібні проблеми описані неодноразово тут!

У мене була така ж проблема. У трубці до інжекційного насосу стояла пузирка з повітрям, викинув фільтр, поклав дорожче і все пішло (заміни ріжучих кілець не призвело ні до чого).

Мозги компостують фільтр, покладуть інший і пробивають через зворотне повітря, поки фільтр не потрапляє в дизельне паливо

Хто знає. Я міняю фільтр кожні 8000 км. Скоко раз потрапляє в повітря — це не які проблеми. Надіслано більше стартера, і це все. Тут проблема може бути або простою, або ущільнювальними кільцями погано, або зворотний клапан не запечатаний, або найгірша частина полягає в тому, що у мене була насадка, яка не дозволяє плунжерній рейці отримати правильний тиск і тупо пролити його.

Не зберігайте фільтри, а не якісні, можливо, не відповідають вихідним отворам паливної трубки. Інжектор вряти, тк. все ж після виснаження він починається, і якщо крива сила не починається зовсім. Змініть фільтр (болтар або оригінал, я використовую його), ущільнюючі кільця, як зазначено вище. Перед встановленням союзу в фільтрі кільце може бути змазане, щоб не було забито. Повітря вбиває сопла. Якщо воно не починається після простою, то дуже багато повітря, уважно стежите за з’єднаннями!

Де взяти ущільнюючі кільця? У магазинах є! Я купив німецький фільтр, за 1тис. Руб. але поки що я не ставив це, вони сказали, що необхідно очистити смітну чистячу сітцю в газовому баці. де вона я не знаю)))

Схожі повідомлення

Як Зняти Задній Октавний Бампер A5... Бампер для Skoda Octavia Друге покоління Skoda Octavia було випущено з 2004 по 2012 рік. Основою стала платформа A5 від Volkswagen Group, до складу якої входить Skoda. На додаток до головного виробництва в чеській Млада-Болеславі популярна машина бул...
Кузовной Ремонт Mercedes Vito 638. Удаление Гнили ... Кузовной ремонт Mercedes Vito 638. Удаление гнили и переделка левой стороны. Создатель: Garage For Friends Размещено: 25 янв. 2018 г. Просмотрено: 4 012 Мне понравилось: 66 Мне не понравилось: 3 Кузовной ремонт Mercedes Vito 638. Удаление гнилости ...
Як Зняти Передні Фари На Вазі 2109... ВАЗ 2109: заміна склянки фари вдома Як правило, на ВАЗ 2109 заміна скла фари здійснюється досить часто. Причиною може бути будь-яка дрібниця, що попадає в фари, а потім призведе до пошкодження всього скла. Заміна склянки на фари ВАЗ 2109 настільки п...

У офіційній службі. Або замовити в екзісте. 35 рублів штук. Номер А 601 997 06 45

ДЯКУЮ! Спробуйте замовити!

Подивившись в каталозі, під цим номером є одне кільце, фільтр має бути 3 кільця:
внизу, посередині, а де є пластмасова триплет, чи всі у них існують такі чинники чи як?
Яка трубка — повернення, з якого салон повинен йти під час прокачування? скажи мені.

Реверс — пластиковий фітинги, з обох боків виходять трубки. Тільки для нагріву необхідно заглушити відповідне отвір на фільтрі. І ущільнювальні кільця повинні бути продані, з вами і з ним у магазині.

ми закручуємо стартер і не почнемо. Злегка запущений і зупинений ЕЦП горить постійно.

Паливний насос в резервуарі Mercedes Vito Viano 639

Запчастини для Мерседес Віто Віано 639/ 638 в Україні в Росії.

Mercedes V220, який був знайдений у танку

Сайт STO Bucket: Більше інформації на цю тему на нашому сайті.


СКОЛІЗІЯ ВИ МОЖЕТЕ ВИ ВИРОБИТИ ДИЗЕЛЬ? нічого не буде літати?

Багато толкачів почалося, коли нічого не залишилося робити. Тим не менш, уважно стежте за всіма трубами та з’єднаннями! Я провів, мені вдалося загнати все з стартер! І окрім заміни фільтра, нічого більше не було зроблено?

ЗАВЕЛІЛКОСТА негайно. EDS зникає. гасне на холостому ходу, їздив їхати затиснутий EDS, пожежав, а повітря зліва від лівої і середньої труби, стартера більше не починається. Я думаю, що герметизує все ще. АБО-ЯКЩО ОКРУЖАЄТЬСЯ.

як ці кільця називаються в автомагазині, за якими номерами вони в каталозі?
Є кілька частин різного!

Схожі повідомлення

Як Зняти Колінчастий Вал Передач Ваз 2110 Відео... Мета, пристрій і заміна шківів колінчатого вала ВАЗ 2110 Двигуни ВАЗ мають дві, злегка різні модифікації торсіонного клапана і колінчастого валу, в простих термінах - шків. На шківі колінчатого валу ВАЗ 2110 можна виконувати як блок, а також мати роз...
Як Зняти Склянку З Фари Ваз 2109... ВАЗ 2109: заміна склянки фари вдома Як правило, на ВАЗ 2109 заміна скла фари здійснюється досить часто. Причиною може бути будь-яка дрібниця, що попадає в фари, а потім призведе до пошкодження всього скла. Заміна склянки на фари ВАЗ 2109 настільки п...
Як Зняти Коробку Передач На Вазі 2109... Процес видалення контрольної точки на ВАЗ 2109 Для правильної роботи будь-якого автомобіля вам необхідно регулярно стежити за його станом. Іноді потрібно видалити коробку передач, наприклад, якщо ви реконструюєте коробку передач, замініть у ньому мас...

За номерами я не скажу, коли я купував, я просто сказав продавцю, що мені потрібно! Зніміть і візьміть! Джерело повітря також може бути нечистим сіткою в резервуарі! Якщо у вас стільки повітря, який вже стискає, причина має бути значною. Подивіться на пробірки для цілісності від і до. Після заміни фільтра всі мають повітря, але не стільки, що машина проковтнута, і вона швидко виходить з ладу. Взагалі, ми поставили новий фільтр на майбутнє, наповнимо його краями чистим солярієм, з’єднаємо трубки, починаємо і тримаємо 1500 оборотів в хвилину, приблизно дві хвилини (краще змінити його з гарячим двигуном)!

Я зняв бензиновий резервуар, я не бачив жодної сітки в бачці з поплавцем. Де вона стоїть у цій сітці?
Від толкача починається відразу, але стартер не запускається, пухирці більше не йдуть, тому причиною була всмоктування повітря в дренажній пробці на боці фільтра (внизу). МАШИНА ГЛОХНЕТ при роботах 60-70 км. І З СТАРТРОМ НЕ ЗАБУДОВАНИЙ!

Сеточка, як правило, стоїть перед подачею палива в бак! А коли газова передача там? Я думаю, що потрібно їхати на паливо-людину!

Ми отримали трохи сигнал до сервісу. Майстер перевірив електроніку без помилок, потім говорить про це в механіці. Прикріпивши шприц бензином у товстий шланг, а потім почати машину. Чарівник просто! ))) І так крутиться, але це не починається.
Перевіривши клапан на плунжерному стержню, клапан утримується, витягнутий шланг почав крутити стартер, побіг сонячний до повного струменя, Сказав змінити один з ін’єкторів! перед тим, як сопло не запуститься, після зміни фільтра він раптово побіг. агресивно
ПРОВАЙДЖЕННЯ ЯКОЮ КОМБІНОВАНОМ КОЛЕСОМ, ЧИ МОЖЕТЬ стати Б. І ЯКИМИ ЦІНАМИ?

До речі, пухирці повітря навіть на стартовому двигуні все-таки йдуть уздовж середньої трубки, яка знаходиться в двигуні, але з трубки з бака, що надходить у фільтр, йде без повітря.
В чому причина?

Я не раджу тобі сказати, це не буде тривати довго. На моєму спринтера (313) є 10600р. за штуку (в Калінінграді). У мене був клин однієї сили, але машина навіть не починала з толкача. І виправлення інжекторів як? Що керував майстром, коли говорив про заміну інжектора? З приводу повітря вже можна здогадатися, ти зрозумієш врята. Коли я поїхав до працівників палива, я виконував обгортання всього палива (перевірено під тиском для витоків і для утримання тиску)!

Тестування тиску є повною дурницею. Наприклад, зворотний клапан під тиском тримає, але під пропусками розрідження. Найбільш поширеною причиною всмоктування повітря у Віткові є через термічний клапан на фільтрі та О-кільця на середній трубі до насоса.

Тест на тиск — це перевірка тиску (перевірте наявність витоків)! Перевірка регулятора тиску, це ще одна тема! Паливо було протестовано мені досить компетентними фахівцями!

І хто говорить про перевірку регулятора тиску? Розмова, мабуть, стосується смоктання повітря. Тому не завжди правильно шукати всмоктування повітря з тиском, чому. Я вже пояснив вище.

Дякую всім! машина відремонтувала, мені довелося замінити 2 насадки, дала 4 тис. на ремонт)))
Повітря було пов’язано з поганим ущільнювальним кільцем на фільтрі. Ще раз спасибі всім, хто дав пораду.

Схожі повідомлення

Як Змінити Паливний Фільтр Для Hendai Solaris... Заміна паливного фільтра Hyundai Solaris Напевно, не варто пояснити, що таке паливний фільтр, і чому це потрібно, оскільки все зрозуміло з його назви. Слід лише зазначити, що якщо він не працює чи працює неправильно, двигун вашої машини триватиме до...
Як Зняти Заднє Сидіння На Акорд Аккорд... Зняття / встановлення заднього сидіння Seatback згорнуто ПРИМІТКА. Будьте обережні, щоб не подряпати тіло і не поламати кришки сидінь. Зніміть спиць сидіння (A). Встановіть спиць спинки у зворотному порядку. Зверніть увагу на таке: Направте ремінец...
Де Паливний Фільтр На Рено Сандеро... Заміна паливного фільтра на Renault Sandero У цій статті ми поговоримо про те, як самостійно замінити паливний фільтр на Renault Sandero. Заміна паливного фільтра на Renault Sandero своїми руками триває близько півгодини і заощаджує близько 500 рублі...