Як Змінити Задні Колодки На Вазу 2110

Заміна задніх гальмівних колодок ВАЗ-2110

Як Змінити Задні Колодки На Вазу 2110

Щоб гальмівна система ВАЗ-2110 повністю виконувала поставлені завдання, забезпечивши високий рівень безпеки руху, всі його елементи повинні бути в належному стані. Одним з таких елементів є гальмівні колодки. Ці частини не мають чіткого терміну експлуатації, оскільки на нього безпосередньо впливає багато факторів, основним з яких є стиль водіння, в якому власник автомобіля використовується для керування своїм "залізним конем". Якщо водій є шанувальником вражаючої їзди з різким прискоренням та раптовим гальмуванням, він повинен погодитися, що він часто повинен змінювати гальмівні колодки.

Перед тим, як змінювати задні гальмові колодки, необхідно зовнішньою перевіркою визначити, що це їх стан, що спричиняє несправність у гальмівній системі. Головний знак, що вказує на їхній надмірний знос, — це різкий скрип, який чітко чутний під час натискання на педаль гальма.

Одяг задніх гальмівних колодок на будь-якій моделі автомобіля відбувається в порівнянні з аналогічними частинами передніх гальм через те, що перевірені ними динамічні навантаження значно менше. На ВАЗ-2110 їх термін служби становить близько 50 тис. Км. Несправність клапанів видно не тільки в зниженій ефективності гальмування, але і в погіршенні функції стоянкового гальма.

Підготовка місця для заміни

Операція для самостійної заміни задніх колодок не надто складна, але вона має ряд "підводних каменів", а для уникнення непотрібних клопотів і витрат часу, необхідно якісно підготуватися до цього. Перш за все, вам потрібно вибрати місце, де буде виконана робота.

Бажано, щоб для цієї процедури був гараж з оглядовою ямою (можна підняти), автомобільний шляхопровід також підходить. Заміна задніх подушок даної моделі передбачає маніпуляції, які, коли лежати на землі, надзвичайно важко виконати, головним чином, ослаблення ручного гальма, а іноді і збивання гальмівного барабана (це іноді пов’язано з його жорстке прихильність до його місця). Навіть те, що задній бік машини підніметься за допомогою джека, не полегшить ситуацію набагато легше, але це зробить його більш небезпечним (при випадковому розбитті кузова працівник просто розіб’є його з зупинки) . Тому надзвичайно важливо знайти місце, де можна буде виконувати роботу без ризику та непотрібних незручностей.

Вирішивши питання про те, де виконувати операцію, щоб замінити задні гальмівні колодки «десятками», потрібно запастися правильним інструментом, запасними частинами та аксесуарами.

Інструменти та матеріали

Для виконання цієї операції вам знадобиться:

  • Автомобільний гніздо.
  • Спеціальна клавіша для відкручування кріпильних болтів автомобільних коліс (так звана куля).
  • Молоток.
  • Спеціальна клавіша для зняття гайки гальма стоянкового гальма.
  • Викрутка з плоским наконечником.
  • Плоскогубці.
  • Вороток (це буде потрібно при розтягуванні навесні).
  • Шматок сталевого дроту.

Як Змінити Задні Колодки На Вазу 2110

Вибір нових взуття

Правильний вибір нових взуття замість тих, хто не працює, також дуже важливий. Це питання ніяк не є вільним для так багато автомобілістів, і це не дивно. Щоб надати додаткові гроші (як це здається) дорогим деталям, ніхто не хоче, а покупка найдешевшого призведе до незручного і небезпечного водіння, а також до їх швидкої невдачі.

Схожі повідомлення

Чесний Вторинний. Ваз 2110. Чесний вторинний. ВАЗ 2110. Автор: НАШІ ЦІНИ Опубліковано: 16 червня 2018 року Переглянуто: 8,762 Мені сподобалося це: 125 Мені не подобалося: 36 Ціна60 тис.руб.89040307706. Роман. Власник автомобіля. Теги youtube: нашицены # честнаявторичка # ваз2...
Троит Двигатель Ваз 2110 Инжектор 16 Клапанов... Спасаем движок ВАЗ 2110 от нестабильной работы Спасаем движок ВАЗ 2110 от нестабильной работы Если в автомобиле ВАЗ 2110 троит двигатель, то это слышно довольно отлично: мотор издает соответствующий звук, схожий на тарахтенье, падают обороты мотора и...
Как Завести Ваз 2110 Без Замка Зажигания... Как завести ВАЗ 2110 без замка зажигания ваз2110 не заводится | Автор темы: Winslow Хороший вечор.Начнут с появления задачи:Два денька вспять я приехал к дому в комплекте установки(как обычно), поставил Авто на сигналу и ушел. Vasily (Priscila) это г...

Заміна зворотних блоків ваз 2110

До вашої уваги огляд заміни тил гальмо Подушки ВАЗ 2110-2112.

ЗАЗНАЧЕНІ ЗАГАЛЬНІ КОЛЕСИ ВАЗ 2110 2111 2112

Відео було видалено тил накладки ваза 2115, щоб відео не виявилося довгим і втомливим.

Аналізуючи відгуки власників автомобілів, можна сказати, що найбільша кількість позитивних оцінок якості та тривалості безперебійної служби отримала прокладки, що випускаються фірмами Феродо і АТЕ.

Як Змінити Задні Колодки На Вазу 2110

Почнемо з того, що машина повинна бути повішена на підйомник (якщо робота виконується на інспекційній ямі — під тилом), а також витягнути їх із задніх коліс, на яких буде спочатку замінена взуття.

Як Змінити Задні Колодки На Вазу 2110

Після демонтажу колеса, а також диска, необхідно відкрутити направляючі болти на гальмівному барабані за допомогою гайкового ключа "12".

Як Змінити Задні Колодки На Вазу 2110

Після цього барабан може бути розібраний.

Нерідко буває, що ця частина після тривалої операції практично щільно кипить на своє місце. Для полегшення видалення рекомендується пройти всі прогалини в механізмі зі спеціальним складом перед початком процедури WD-40. Якщо змазка марна, то барабан потрібно буде збити, використовуючи дерев’яну смужку (не металеву, щоб не пошкодити частину) і молоток.

Потім, використовуючи пару щипців або викрутки, пружина повинна бути знята, за допомогою якої кріплення підкладки закріплюються разом. Потім знімається з місця гід, тримаючи взуття на щиті.

Як Змінити Задні Колодки На Вазу 2110

Потім черевик, не прикріплений безпосередньо до гірського гальма (ця частина ближче до передньої частини автомобіля), повинна бути витягнута вбік, тримаючи його на вільному краю, а потім виймається з штанги.

Як Змінити Задні Колодки На Вазу 2110

Потім потрібно розібрати пружину, яка розташована зверху та утримуючи колодки. Для цього частина повинна бути повернута близько 60 градусів. — це зніме весну.

Коли це буде зроблено, вам потрібно вилучити спейсер з вашої ніші.

Схожі повідомлення

Как Почистить Дроссельную Заслонку На Ваз 2110... Тюнинг ВАЗ 2110. Как чистить дроссельную заслонку на ваз 2110? Тюнинг ВАЗ 2110 → Как чистить дроссельную заслонку на ваз 2110? Блин засерается каждый месяц и начинает из-за этого снижаться мощность, много жрет бенза и нестабильная работа на холостых...
Як Змінити Лампочку На Chevrolet Cruz... Зміни ближнього світла на Chevrolet Cruise: виріб та тип лампи Ксенон, біксенон, світлодіоди ... Все це, мабуть, добре, ефективно, але тільки якщо фара головного світла розроблена спеціально для таких джерел. Прожектори Chevrolet Cruz призначені для ...
Как Поменять Тормозные Колодки На Тойота Королла... Подмена тормозных колодок на Тоета Королла: не вызовет затруднений, если встречаются. прямые руки Подмена тормозных колодок на Тоета Королла: не вызовет затруднений, если бывают «прямые руки» Тормозные колодки на любом автомобиле являются...

Як Змінити Задні Колодки На Вазу 2110

Тягування гірського гальма і мотузки після цього повинні бути від’єднані один від одного.

Як Змінити Задні Колодки На Вазу 2110

Пружинна направляюча повинна бути знята наступним кроком, після чого за допомогою плоскогубців витягніть шпильку.

Як Змінити Задні Колодки На Вазу 2110

Потім черевик відключається.

Як Змінити Задні Колодки На Вазу 2110

Отже, аналіз механізму завершено, зношені частини знімаються з місць. Заздалегідь підготовлені нові частини можуть бути закріплені на звичайних місцях.

Поршень гальмівного циліндра нагрівається до максимальної глибини всередину, притягнення ручки кріпиться до взуття. Наступним кроком буде встановити котушку на своєму місці.

Пружина направляючого назад — вона повинна бути прикріплена до взуття. Коли це буде зроблено, стоячий гальмівний стержень повинен бути закріплений на кабелі.

Верхня пружина прикріплена одним із кінців до нової частини, вже встановленої у своєму початковому місці, а друга — до іншої, ще не встановленої запасної частини.

Наступний крок при нагромадженні гальмівної колодки на гальмівному циліндрі полягає в тому, щоб схопити нижній кінець частини, а потім потягнути його вниз, таким чином, потягнувши нижню пружину. Встановіть панель. Поставте інший взуття на своє місце та переконайтеся, що частина знаходиться в гнізді, що знаходиться в барі.

Використовуючи плоскогубці, решта пружини повинна бути підключена до встановленого взуття. Одночасно слід дбати про те, щоб рухомі елементи та поверхня ручки не стикалися один з одним. На останньому етапі складання механізму тормозний барабан повинен бути встановлений на своє місце.

Гальмівний механізм зібраний. Залишається вкрутити направляючі болти та встановити колесо, видалене на початку процедури. Операцію щодо заміни задніх гальмівних колодок на дану модель можна вважати завершеною.

Треба сказати, що перші два-триста кілометрів після заміни взуття повинні бути зроблені дуже обережно, дозволяючи носити щойно встановлені елементи гальмового механізму, щоб ефективність їхньої роботи досягала максимуму. Не гальмуйте занадто сильно до кінця вторгнення — поверхня нових колодок буде горіти, а потім процес введення буде затриманий дуже довго.

Схожі повідомлення

Chirik 2110 8v Тюнінг Освітлення Салону Ваз 2110 /... CHIRIK 2110 8V Тюнінг освітлення салону ВАЗ 2110 / Заміна ламп на діодах Автор: Діма Художник Інформація опублікована: 26 лютого 2018 р Переглянуто 44 318 Мені сподобалася ця подія: 492 Мені не сподобалося: 99 Чирик 16 серій. Ми робимо настройку пі...
Як Розібрати Бічне Дзеркало На Вазі 2110... Як розібрати автомобільне дзеркало Причин для аналізу бічного дзеркала автомобіля багато. Це може бути бажання намалювати його, або поставити його в порядок після того, як його зачепив якийсь лісоруб. Як розібрати дзеркало автомобіля, і до цього, як...
Как Поменять Колодки На Форд Фокус 2... Ремонт и сервис автомобилей Ремонт и сервис автомобилей Ремонт и техническое обслуживание автомобилей своими руками Подмена тормозных колодок задних колес Форд Фокус 4.5 своими рукамивидео Как поменять задние колодки на форд фокус 2.7. Как поменять ...