Як Замінити Масло В Коробці

Заміна трансмісійної оливи в ВАЗ 2114

Коробка передач, муфта, з’єднана з двигуном маховик і коробка передач, привід від коробки передач до передніх коліс, передача крутного моменту від електростанції, через зубчаті передачі та вали агрегатів, безпосередньо до коліс, що ведуть машину — все це робить передача автомобіля. На автопричепі VAZ 2114 — передній, він визначає не тільки дизайн передачі, а й вибір того, який пристрій для купівлі коробки передач ВАЗ 2114.

Масла для ВАЗ 2114

Вибираючи мастило для передачі вашої машини, водій повинен враховувати:

 • погодні умови, за яких машина буде експлуатуватися в основний час, насамперед це стосується сезонної температури навколишнього середовища;
 • конструктивні особливості передачі, на машині встановлено механічну або автоматичну коробку, які механічні сили в агрегаті і які конкретні навантаження вони відчувають, особливо при максимальному обертанні двигуна двигуна;
 • в’язкість мастила, яку слід придбати, на основі аналізу двох попередніх пунктів;
 • наявність різних хімічно активних добавок та добавок, які можуть вплинути на роботу металевих та неметалічних частин передавальних вузлів.

Водій, проаналізувавши всі ці моменти і вивчивши наявність необхідного матеріалу в наявних йому магазинах, вирішує, яка олія краще вилити в коробку.

У передніх автомобілях типу ВАЗ 2114 необхідно заповнити GL 4 або відповідно до російської класифікації ТМ 4. Волзький автомобільний завод рекомендує використовувати Lukoil TM 4-12 SAE 80W-85. Ця передача підходить для всіх характеристик продуктивності, але слід сказати, що вона не повна погода, вона сильно посилюється при критично низьких температурах, і може виникнути проблеми з коробкою передач.

Як Замінити Масло В Коробці

Лукойл ТМ 4-12 SAE 80W-85

У 1998 році був прийнятий набір паливних та мастильних матеріалів TTM 1.97.0729-98, який вказує діапазон температур, в якому трансмісійні масла можуть функціонувати нормально. Тому для SAE 80W85 нормальний діапазон становить мінус 26 градусів — плюс 40 градусів.

Схожі повідомлення

Nissan Primera P10 Замена Масла В Коробке... Общества › Nissan Club › Блог › Масло МКПП Primera P10 GT Всем привет. Появился вопрос, прогуглить нормально не сумел, решил спросить у тех, кто уже в курсе, так не существует такого человека резвее и проще. Желаю поменять масло ...
Як Залити Олією В Коробці Збірка змін масла в коробці передач ВАЗ 2108-2109-21099 Манометр 2 - дихаючий 1 - Передача 2 - зливний отвір Періодичність заміни масла - кожні 75 000 км або через 5 років. Картер потужності коробки передач п'ять ступенів - 3,3 літра; чо...
Яке Масло Заливати В Міст Ваз 2107... яке масло заливати в КПП ВАЗ 2107? яке масло заливати в КПП ВАЗ 2107? У нинішній статті ми допоможемо для вас розібратися, яке масло краще підходить для коробки ВАЗ 2107 і скільки його потрібно для підміни? Такими питаннями нерідко задаються власники...

Тому фахівці настійно рекомендують використовувати так звану "всесезонну" передачу SAE 75W80 або 75W90. Діапазон його застосування становить мінус 35 — плюс 40 градусів. Спеціалісти також, посилаючись на виробників автомобілів, стверджують, що він повністю доступний для застосування в мастильній системі двигуна 10W40 або 15W40.

Ні в якому разі не слід налити, як трансмісійне мастило, у коробку з підвищеною в’язкістю SAE 85W-90 або двигуном 5W50 і 10W50. Навіть у гарячий час прилади у передній передачі не зможуть нормально змащувати, а в холодний час вони просто працюють на перерву.

Заміна трансмісійної оливи ВАЗ 2114

Інструкція з експлуатації автомобіля показує, коли потрібно змінити масла в коробці передач. Потрібно це зробити після того, як машина пробіжить 60 тисяч кілометрів. У випадку, якщо ця заміна не виконана, заповніть трансмісію з нестандартним мастилом та не контролюйте її рівень під час використання апарата, може виникнути ситуація, коли потрібен ремонт контрольної точки ВАЗ.

Скільки мастила для заповнення коробки ВАЗ 2114 також вказано у посібнику. Інструкція вимагає 3,3 літра. Після ідентифікації з брендом змащення, тобто розуміння того, яка олія краще вилити в коробку, послухавши, включаючи пораду фахівця, необхідно вибрати відповідну упаковку. Передача зазвичай продаються в банках 1, 3 або 5 літрів. Останнім часом було багато пропозицій щодо продажу бочок у необхідній кількості. З економічної точки зору, це вигідно, але ви повинні бути впевненими у якості продукції та репутації продавця, оскільки за умови економії 100 рублів на змащення, ви можете втратити кілька тисяч на ремонт одиниці.

Зміна масла в коробці передач ВАЗ 2110-2112, 2114-2115, Каліна, Грант та Пріора

Відео огляд заміни масла при коробка перемикання передач на передні колеса автомобілів ВАЗ. відмінності

Зміна масла в коробці передач // ВАЗ 2114

Відео Звіт про заміну масла на КПП на 40 000 км. Музику було завантажено з сайту, переліченого нижче, реєстрації на цьому сайті.

Під час експлуатації машини необхідно постійно стежити за рівнем передачі в коробці передач та її умови для наявності металевих стружок. Щоб перевірити, ви повинні:

 • Встановіть машину на платформі рівнів і дайте охолонути принаймні 15 хвилин
 • відкрийте капот і знайдіть ущільнювач у зоні трубки повітряного насоса та фільтра тонкого палива
 • витягніть щуп і витріть його попередньо підготовленою сухою ганчіркою, поверніть назад

Як Замінити Масло В Коробці

Як перевірити рівень масла в коробці передач

 • знову витягніть щуп, а на лівій мастильній доріжці визначте, чи достатньо мастила в коробці, рівень повинен бути не нижче макс у випадку зниженого рівня — доповнити передачу

Схожі повідомлення

Яке Масло Лити У Двигун Хендай Акцент... Скільки і яке масло краще заливати в двигун Хендай Акцент Скільки і яке масло краще заливати в двигун Хендай Акцент техобслуговування автомобіля Хендай Акцент - це список обов'язкових ремонту з підтримки початкового стану транспортних засобів. Одна з...
Як Замінити Вітрове Скло На Ваз 2107... Заміна лобового скла ВАЗ власними руками Багато людей намагаються заощадити на заміні лобового скла, але результат не завжди відповідає очікуванням. Вода тече клейовим шаром у внутрішній інтер'єр, молдинги та ущільнення згасають, і сам скло може розт...
Как Часто Надо Менять Масло В Автомобиле... Как нередко поменять масло в движке машины? Как нередко поменять масло в движке машины? Автомобилистов на дорогах больше – это следствие как разрастания населения то, так и улучшения уровня жизни. Иметь машину становится просто неотклонимой частью об...

Експерти радять підтримувати рівень змащення в передачі трохи вище, ніж максимум в щупі. Це пов’язано з тим, що зубчаті зуби п’ятого зубчастого вала знаходяться вище цієї позначки, а для зменшення гуркоту та збільшення терміну служби необхідно, щоб передача була повністю закрита.

Водії з досвідом використовують інший спосіб контролювати рівень передачі — пальцем. Для цього, також на рівній поверхні та припаркованому автомобілі, відкрутіть гайку від отвору наповнювача та вставте там палець. Якщо палець не досягне жиру, то жиру в коробці недостатньо. Нормальний рівень, коли передача потрапляє до дна варення.

Дуже важливо перевірити стан мастила в коробці передач. На кожному вимірюванні треба торкнутися його пальцями. Якщо виявлено металеві мікросхеми, це сигнал заміни передачі незалежно від пробігу машини. І, неодмінно потрібно, перед тим як налити нову мастильну речовину, ретельно промити коробку передач.

Для змивання коробки передач є сумішшю керосину та трансмісії в співвідношенні один до одного. Три літри готової суміші заливають у коробку передач, наповнювальний отвір щільно закривається. Машина піднімається на підйомники, а колеса ретельно очищуються від бруду, щоб під час прокручування цех не можна було розмити. Після цього двигун запускається, а машина працює на 5 хвилин у першій передачі. Потім двигун приглушений, а промивну суміш зливають. І дренажну пробку слід утримувати відкритим принаймні на півгодини, щоб всі залишки виливали в збірний контейнер.

Ви можете обійтися без підйомників, через 5 хвилин після поїздів на першій передачі в гаражі, ефект буде однаковим.

Заміна коробки передач у контрольній точці технологічно непроста. Тому ви можете керувати цим справою самостійно в гаражі. Щоб зробити все швидко і без сюрпризів, потрібно серйозно підготуватися:

 1. Закупівлі потрібної кількості необхідної мастила приладдя.
 2. Підготувати збиральний контейнер для осушуваної рідини принаймні п’ять літрів.
 3. Підготуйте правильні клавіші, великий шприц і суху ганчірку.
 4. Уважно вивчіть інструкцію — як злити масло з коробки та як наповнити масло в коробці ВАЗ 2114. Це потрібно зробити заздалегідь, щоб не відволікатися пізніше, щоб уточнити деталі.

Усі, вивчившись і готуючи, необхідно розігріти коробку передач, щоб олія стала рідкою і легко зливається. Щоб зробити це, здійсніть поїздку, включаючи всю передачу. Повертаючись до гаража, вам потрібно йти в яму, відкрити капот, зняти захист картеру та встановити збірний контейнер під зливний отвір коробки. Потім виконайте наступне:

 • видаляє гумовий ковпачок з дихання;
 • Кришка і дихатель з отвором ретельно очищені від бруду;
 • витягніть щуп з коробки передач;
 • відкрутіть штепсель від свердловини;
 • після зливу жиру, штепсель встановлюється назад, закриваючи дренажну отвір, це необхідно зробити ретельно, щоб не було витоків через неправильно встановлену вилку;
 • Використовуючи шприц, через отвір, в який вставлений зонд, заповнюється необхідна кількість передачі;
 • Зонд встановлюється на місце, а потім дихальний механізм закривається гумовим ковпаком.

Після того, як масло затопить, через деякий час необхідно перевірити фактичний рівень змащення в коробці передач за допомогою датчика. Якщо цього недостатньо, його потрібно додати.

Безперервний контроль мастила в коробці та його регулярна заміна відповідно до вимог виробника автомобілів — це гарантія тривалої та безперебійної роботи трансмісії ВАЗ 2114.

Схожі повідомлення

Какое Масло Залить В Двигатель Киа Сид... Всем привет. Подскажите какое масло лучше заливать в движок? Какие свечки ставить (лучше с номерами)? KIA Ceed 2011, движок бензиновый 1.6 л., 125 л. с., фронтальный привод, механическая трансмиссия передач — расходные материалы я лил шелл хеликс у...
Замена Масла Опель Астра Н 1.6... Смена двигательного масла и масляного фильтра При эксплуатации автомобиля при наличии завышенной напряженности (см. График текущего обслуживания) смену двигательного масла/масляного фильтра следует создавать через каждые 5000 км пробега. Набор инс...
Як Замінити Паливний Фільтр На Reno Kengo... Ремонт фільтрів Renault Canggu Заміна елементів фільтра на машині - це непроста задача. Більшість людей звертаються до сервісного центру. Проте, використовуючи простий покроковий посібник, ви можете самостійно змінити їх. Зміна елемента повітряного ф...