Як за 70 днів об’їхати навколо Землі на Land Rover Discovery

Як в 70 днів, щоб обійти Землю на Land Rover Discovery
Світлина
Британці відзначають 70-річчя створення бренду Land Rover у великому масштабі: в честь ювілею компанія організувала світове турне, яке символічно завершило повну революцію по всьому світу всього за 70 днів. Відважна команда вирушила на Crossovers Discovery.

Компанія Land Rover дуже любить подорожувати, знайомитися з самими далекими куточками планети, завойовувати пустелі і гірські плато. І на цей раз бренд не змінився сам. Великомасштабний проект був названий «Навколо світу за 70 днів з Land Rover».

Як не дивно, але «кругові рухи» мають свої власні правила, яких слід дотримуватися: перша і головна з них — експедиція повинна проходити через два антипода, тобто через дві точки, розташовані точно на протилежних сторонах Землі. Поїздка почалася 7 червня з Московського обласного центру Jaguar Land Rover Experience, тут, 15 серпня, і закінчилася. До речі, це друге головне правило подорожувати по світу — почати і припинити похід в тому ж місці. Умови виконані — відбулося «кругосвітню подорож».

І тепер по порядку. Протягом першого тижня подорожі було охоплено близько 5000 км, тобто приблизно 1/10 всього маршруту: колона «Відкриття» п’ятого покоління дісталася до Москви з Іркутська і повернулася до Монголії. Плюс ще 1200 км, а «негідники» увійшли в Китай. Там був прийнятий важливий орієнтир, перший антипод, розташований в 2840 км від монгольського кордону недалеко від міста Енші. Він був помічений.

Далі від Середнього Королівства команда подорожувала через Лаос, Таїланд і Малайзію, зробивши більше 8000 км за цей час. На 36-й день експедиція дійшла до Сінгапуру.

Тоді наші герої чекали Австралії, густо населеної кенгуру, страусами і коал. Там наші дослідники відвідали міста Брісбен, порт Маккуорі, Сідней і Канберра, столицю Австралійського союзу, і в той же час адміністративний центр, де живе і працює тільки уряд країни.

Після 13-годинного польоту мандрівники приземлилися в Чилі. Тут був пропущений другий найважливіший момент-антипод, розташований недалеко від міста Ла-Серена. Весь шлях до цього місця зайняв 47 днів.

Потім команді довелося пройти ще один довгий рейс, який вже почав не видаляти мандрівників з Москви, а, навпаки, наблизити його. Наступні 16 днів група провела на американських континентах, проїхавши 8284 км. Крім того, поламавши Африку, альпіністи-альпіністи дісталися до будинку і повернулися до Європи.

Експедиція була спрямована фотографом-любителем і мандрівником Сергієм Share.

Автоматизована індустрія

Схожі повідомлення

Land Rover вывел на тесты обновленный Discovery Sp... Фотошпионы застали на испытаниях еще одну новинку. На этот раз Land Rover начал обкатку обновлённого кроссовера Discovery Спорт, который должен показаться уже совершенно скоро В близком дебюте модели есть вариант быть практически полностью уверенным...
Найкращі вживані кросовери і позашляховики за 10 0... LiveCars.Ru пропонує вашій увазі список найкращих уживаних позашляховиків і кросоверів, вартість яких на американському ринку коливається в межах 10 000 доларів, що при поточному обмінному курсі еквівалентно 568 000 рублей Пошук Land Rover Land R...
Toyota Land Cruiser Prado для России получил ̵... В базе новинки лежит средняя комплектация Элеганс, спрос на которую составляет около 25%. Наружными различительными особенностями модификации Style являются вставки на бамперах, фонари с прозрачными корпусами и подсветка порогов. В салоне появилась ...