Як Встановити Протитуманні Фари На Вазі 2114

Встановлення та підключення протитуманних фари до ВАЗ 2114

Протитуманні фари, вони також PTF, є необхідним освітленням автомобіля. Проте не всі виробники заводу встановлюють їх на регулярній основі, особливо на бюджетних моделях, до яких належить ВАЗ 2114. Тільки за додаткову плату в максимальних показниках цього автомобіля була встановлена ​​система PTF. Власники ВАЗ 2114 повинні самостійно приймати рішення.

Особливістю звичайного бампера ВАЗ 2114 без забезпечення фари є відсутність місць для PTF. І все ж, встановлення протитуманні фари для цієї моделі цілком можливо.

Методи встановлення

Ви можете обладнати ВАЗ-2114 з протитуманні фари кількома способами:

 1. Придбання тюнінгового бампера, в якому тумани вже встановлені. Такі бампери зазвичай роблять у тюнінг-студії, там вони встановлюються та підключаються. Воно того варте.
 2. Встановлення на машині бампера з моделі ВАЗ 2115 з виготовленими посадковими місцями під туманами з подальшою покупкою комплектації PTF і незалежним їх встановленням на машині.
 3. Купуючи комплект протитуманні фари і "окуляри" — облицювальні елементи для цих вогнів, їх незалежна установка. Давайте докладніше зупинимося на цьому методі.

Як правило, комплект PTF включає в себе: фари, лампи для них, реле, вимикач, схему живлення, кнопку живлення. Вибираючи цей комплект, слід враховувати форму фари, вони повинні сидіти в "окулярах".

Для ВАЗ 2114 маленькі прямокутні фар, виготовлені Кіржачем, вважаються оптимальними.

Оптика цього виробника використовується для стандартної установки PTF на моделі 2114.

Як Встановити Протитуманні Фари На Вазі 2114

Протитуманні фари на ВАЗ 2114

Вибираючи іншого виробника, існує ризик покупки неякісного обладнання, зокрема лампочок. Як результат, якість освітлювальних фар буде низькою.

Послідовність роботи

Схожі повідомлення

Як Видалити Панель Приладів На Вазі 2115... Приладова панель ВАЗ-2115 Діаграма панелі приладів ВАЗ-2115 Управління легковим автомобілем ВАЗ-2115 розташоване відповідно до норм та правил ЄЕК ООН. Для більшої легкості використання ручок, кнопок, вимикачів та пристроїв керування, розташованих на...
Як Видалити Генератори Вази 2112 16 Клапанів... Ми змінюємо ремінь генератора на ВАЗ 2112 самостійно Передача ременя дозволяє генератору виробляти електроенергію на автомобілі. Пристрій може нормально функціонувати, за умови, що всі його компоненти знаходяться у хорошому стані. Це також стосується...
Як Змінити Перемикач Запалювання На Вазі 2112... Заміна блокування запалювання на вазі 2110, 2112 Замок запалювання на автомобілі ВАЗ 2110 конструктивно спроектований запобіжним запобіжним пристроєм із запобіжником стартера та підсвічуванням розетки. Замок має три положення: нуль, перший і другий. ...

Маючи все необхідне, ви можете почати працювати. Встановлення протитуманні фари відбувається в кілька етапів:

 • Монтаж фари;
 • Підключення до бортової мережі;
 • Перевірка працездатності;

Встановлення вогнів

Оскільки штатний бампер не має місць, їх потрібно буде зробити самостійно. Для цього вам може знадобитися:

 • Свердлити свердлом;
 • Електричний лобзик;
 • Файл;
 • Вимірювальні прилади (стрічка, лінійка тощо);
 • Маркер;

Встановлення та підключення ПТФ ВАЗ-2114. Відео 29

всі привітання підписатись і поставити щасливу групу в instagram.

Покладіть туман на трінашку! Розкішний бампер і як підключити ПТФ. Щотижневі сумки № 39

Блок запобіжника бампера Протитуманні фари .

Встановлення протитуманні фари виконується зняттям бампера. На брудному бампере маркування спочатку виконується. Оптимальним місцем для встановлення є рівень нижнього споживання повітря, але на певній відстані до нього. Бажано, щоб PTF було встановлено строго під фарами.

По-перше, визначте відстань, з якою тунелектричні вогні будуть зніматися з повітрозабірника. Тоді ми з’ясувати, які розміри отворів потрібно вирізати. У цьому допоможуть декоративні "окуляри". Вони складаються з двох половинок — зовнішніх (декоративних) і внутрішніх (фіксує зовнішню частину і фари самі).

Зовнішня половина окулярів зсередини має приземний виступ, який повинен входити в отвір у бамперу. Щоб визначити розміри отвору, вимірюються розміри цього приземного виступу. Після того, як ми помістимо маркування з відповідними розмірами на бампер.

Після закінчення маркування ми продовжуємо розрізати отвори електричним головоломкою. Після цього краю отворів слід виправити за допомогою файлу. Важливо, щоб зовнішня частина окулярів щільно входила в отвір.

У цих отворах ми фіксуємо протитуманні фари з болтованими з’єднаннями. Залишається лише зафіксувати фари "окуляри".

Після встановлення протитуманні фари ми виконуємо встановлення бампера на автомобілі. Це завершує перший етап.

З’єднання PTF та керуючих клавіш

Схожі повідомлення

Реле Стартера Ваз 2114 Инжектор Где Находится... Где находится реле зажигания в автомобиле ВАЗ-2114 Где находится реле зажигания в автомобиле ВАЗ-2114 Если автолюбитель без помощи других смотрит за технической исправностью собственного четырехколесного друга, то он должен ощущать собственный автомо...
Як Змінити Охолодження Радіатора На Вазі 2110... Радіатор ВАЗ 2110, система охолодження, заміна радіатора охолодження ВАЗ 2110 відео Радіатор ВАЗ 2110 є основним елементом рідинної системи охолодження "десятки". Це радіатор, який охолоджує рідину (воду, антифриз або антифриз), яка видаля...
Порвался Тросик Капота Ваз 2114 Как Открыть... Как открыть капот на ВАЗ 2114 если порвался тросик? В процессе эксплуатации любого автомобиля возникают внештатные ситуации, которые требуют быстрого и не стандартного решения. Одной из таких проблем является обрыв тросика механизма открытия капота. ...

Схема з’єднання, що поставляється разом із пакетом, проста і легко зрозуміла.

Як Встановити Протитуманні Фари На Вазі 2114

Схема зчеплення для фари

Спочатку ми розрізали проводку цих освітлювальних приладів у монтажний блок, встановлений під капотом, біля лобового скла праворуч. Для цього відкрутіть болти, що фіксують цей блок, і підніміть його, щоб отримати доступ до підкладки, позначеннями W7 та W8.

У цих прокладках передбачається з’єднувати тумани, хоча їх не встановлюють регулярно. Вони підключають проводку від самих фар, а також від реле, що поставляється в комплекті. Все це має бути належним чином пов’язане, і схема полягає в наступному:

 • Дріт, що надходить із штифта 87, є масою і підключений до корпусу автомобіля.
 • Вихід "85" призводить до гнізда Sh7 (він підключений до роз’єму 17).
 • Висновки "30" та "86" підключені до взуття 8 (термінал "30" — до роз’єму 8, а "86" — до роз’єму 1).

З встановлених фари дріт "плюс" проходить через весь моторний відсік, оскільки вони підключені до взуття 8, але лише в них встановлені дроти в роз’єми 2 і 3.

Потім ми під’єднуємо колодки до блоку зборки, сам пристрій встановлюється, ми обираємо місце для монтажу реле PTF біля складального блоку.

Схема підключення управління туманами також проста — у наборі є кнопка, яка встановлюється в сидінні на панелі.

Фабрика забезпечила можливість підключення цих фар, тому під панеллю знаходиться коробка управління. Щоб все працювало, потрібно видалити панель, знайти потрібний взуття та підключити його до кнопки. Після встановлення панелі.

Щоб протестувати продуктивність, увімкніть стояночний світло на автомобілі, а потім — PTF. Якщо ви вимкнете розміри, навіть якщо натиснути кнопку туман, вони повинні вийти.

Встановлення цього освітлювальної апаратури на ВАЗ 2114 з належним підходом не повинно займати багато часу. Але наявність робочого PTF на автомобілі значно покращить освітлення дороги в темряві.

Схожі повідомлення

Як Зняти Задній Бампер На Вазі 21099... Заміна заднього бампера на ВАЗ 2108, ВАЗ 2109, ВАЗ 21099 Ласкаво просимо! Задній бампер знаходиться на автомобілях самарської сім'ї, тому що передній задній бампер закріплений таким же чином, а саме у центральній частині бампера розташовані два болти...
Які Світильники Поставити На Фари Ваз 2114... Заміна всіх ламп на фарах на ВАЗ 2113, ВАЗ 2114, ВАЗ 2115 Ласкаво просимо! Лампочка - насправді незалежно від того, де розташовані лампи, але вони ще довго не обслуговуються, оскільки вони час від часу випалюються, але багато людей не знають, чому це...
Скільки Літрів У Системі Охолодження Вази 2114... Найбільш корисну пораду щодо заміни теплоносія на ВАЗ 2114 Купуючи уживану машину, новий власник не знає, яка рідина виливається в систему охолодження двигуна внутрішнього згоряння. Це може бути антифриз або антифриз, або навіть вода взагалі (якщо ав...