Як Додати Масло В Дл

Зміна масла в автоматичній трансмісії Mercedes W210 (722.6), крок за кроком інструкція.

Добре весь день. Тема сьогоднішньої статті — зміна масла у автоматичній передачі Mercedes W210. У статті містяться покрокові інструкції щодо фото та відео, згідно з якими будь-який автолюбитель може замінити масло власними руками.

Для зміни масла в автоматичній трансмісії 722.6 нам потрібно:

Аксесуари:

— Масло з допуском 236,12 (A001 989 68 03) Я завжди заповнював FEBIЯк Додати Масло В Дл

Як Додати Масло В Дл

— Комплект ущільнювачів (піддон і дренажна вилка)

Як Додати Масло В Дл

Інструмент:

— щуп для зміни рівня масла (може бути універсальним для коробок 722.6)

Як Додати Масло В Дл

— воронка для наповнення мастила

Як Додати Масло В Дл

— бак для зливу масла

— набір кнопок TORX (зірочка)

Як Додати Масло В Дл

Порядок роботи на заміну масла в автоматичній трансмісії 722.6.

Схожі повідомлення

Какое Масло Лить В 4 Тактный Двигатель... Чем отличается масло для газонокосилки с 4 и 5 тактным движком Движки внутреннего сгорания, используемые в газонокосилках, бывают 2-ух и четырехтактными. Для юзеров необходимо знать, масло для газонокосилки с 4 тактным движком заливается раздельно от...
Какое Масло В Двигатель Ниссан Х Трейл... Кроссовер с угловатыми формами, просторным салоном и симпатичным ценником Ниссан Х Трейл был представлен обществу автовладельцев в 2001 году. Вначале автомобиль проектировался на платформе Nissan FF-S, с выходом второго поколения модели Х Трейл помен...
Яке Масло Заливати У Двигун Тойота Королла... Яке масло заливати в двигун Тойота Corolla (Тойота Королла) Яке масло заливати в двигун Тойота Королла (Тойота Королла) Купуючи Тойота Королла, власники автомобіля, зазвичай, не вважають за заглянути в сервісну книжку і вивчити порадами виробника за ...

— Ми їдемо машину на яму або ліфт.

— Відкрутіть дренажну пробку та злийте попередньо підготовлений контейнер.

Як Додати Масло В Дл

— Ми викручуємо піддон і зливали масло з нього (конструкція така, що пробка не зливає все масло).

Як Додати Масло В Дл

— Видаліть, потягнувши фільтр (також мазут).

Як Додати Масло В Дл

— У ранніх коробках (до 1998 р.), На "пончики" автоматичної коробки передач, є також вилка для зливу олії (об’єднайте її).

Як Додати Масло В Дл

— Змініть фільтр на новий.

Як Додати Масло В Дл

— Ми видаляємо бруд з піддону.

— Змініть налаштування піддонів на новий.

Як Додати Масло В Дл

Про Mercedes 210 додано масло 236,1 в автоматичній коробці передач 722,6 і з’явилися удари

Він покинув будинок, взяв відео. я намагався Додати масло, на наступний ранок гарячі гойдалки зі зменшенням.

Заміна масла в автоматичній трансмісії 722.6 Mercedes W211, W210, W204, W203 / Як змінити масло в автоматичній трансмісії 722.6

Як замінити масло при Автоматична передача 722,6 найбільше? / Заміна масла при Автоматична передача 722.6 Mercedes W211, W210, W204, W203 / Як змінити.

— У піддоні, перед установкою якщо цього не існує, це має сенс покласти магніт з жорсткого диска (він буде збирати чіпи на себе, і це не буде настільки забруднити фільтр).

— Ми загвинчуємо лоток на місці, обмотуємо дренажну пробку та кришку автоматичної коробки передач.

Схожі повідомлення

Яке Масло Заливати В Коробку Шкода Октавія... яке масло заливати в коробку передач Шкода Октавія А5 яке масло заливати в КПП Шкода Октавія А5 Skoda Octavia A5 - автомобіль з довгою історією, розроблений на платформі Фольксваген Golf. Зараз машина потрібна на ринку БО. Господарів Skoda Octavia A5...
Який Рівень Масла Має Бути Рівень мастила в автоматичній трансмісії. Як перевірити рівень масла в автоматичному ящику? На більшості автомобілів рівень масла в автоматичній коробці перевіряється таким чином: запустіть двигун, нагрійте масло в автоматичній коробці передач до роб...
Яке Масло Вливати В Акап Мазда Прізвище... Mazda 6 Яка масла викидати в акап Mazda 6 Яка масла налити в насос. Я купив акорд сэра і дай олію, про яку ви сказали вище, щоб не було насипати жодної іншої олії. Лютий Майсур з Москви Зворотній зв'язок Двигун забитий масляними каналами, які ви може...

— У моторному відсіку зніміть ковпачок і пролити через воронку трохи менше нафти, ніж ми знесли.

Як Додати Масло В Дл

Як Додати Масло В Дл

— Запустіть двигун, притягніть важіль до всіх позицій селектора (утримуйте протягом 4-6 секунд у кожному положенні) і покладіть його на стоянку.

— Не приглушайте двигун, вимірюємо рівень щупа з рівнем масла (дивись на холодний масштаб), якщо рівень нормальний, необхідно перевірити рівень для гарячого! Якщо рівень відрізняється від норми, його потрібно виправити, додати або злити масло.

Як Додати Масло В Дл

— Ми проїжджаємо близько 20 км. Ми поклали машину на горизонтальну поверхню і змінюємо рівень масла "на гарячу", він повинен бути між верхніми марками.

Як Додати Масло В Дл

— При необхідності ми регулюємо рівень масла. Вітаю, заміна завершена. Тільки, що ви заощадили близько 2000-3000 рублів.

Ось відео для заміни масла в автоматичній трансмісії:

Типові помилки допускаються при заміні масла в автоматичній трансмісії Mercedes w210.

  • замінюючи масло без вимірювального щитка (наливаючи стільки ж, як осушене), немає гарантії, що рівень в коробці до заміни був правильним.
  • Заміна нафти на масло, що не має толерантності (може відмовитися від коробки, а його ремонт коштує дорого).
  • зміна масла без заміни фільтра (загальна коробка перетвориться на "нещасний випадок", оскільки починається засмічення фільтрів та голодне масло).
  • неправильна зміна рівня масла (не рухати важіль у всіх селекторних положеннях чи виміряти на машині, що стоїть під нахилом).

Заміна заміни масла є сенс?

Багато сервісних станцій пропонують замінювати заміну служби заміни в автоматичній передачі. Суть цього методу полягає в наступному: адаптер та масло з коробки подаються в спеціальну ємність схеми охолодження масла автоматичної трансмісії і замінені одночасно новим. Це виглядає дуже вражаюче — мала брудну олію, потім поїхала чиста, і власник автомобіля переконаний, що масло повністю замінено, а автоматична коробка передач повністю промита. Результат в коробці 20 000 — 40 000 (722,6) матиме нещасний випадок, тому що він не буде мати достатнього тиску масла через закупорювання фільтра!

Друзі замінюють мастило у заміни автоматичної передачі, це розлучення на гроші та спосіб продати замовнику 2-3 обсяги нафти, не проводячи планових ремонтних робіт на заміну. Зміна масла повинна суворо відповідати фабричним інструкціям.

Інтервал зміни масла означає, що масло краще змінювати.

Завод встановив термін служби автоматичної трансмісійної оливи — 60 000 км.

Якщо коробка починає стиратися при перемиканні або довго думаю, що краще змінити масло, не чекаючи інтервалу обслуговування.

На цьому я все все сьогодні. Я сподіваюсь, що, ознайомившись з нашими інструкціями, ви не будете мати ніяких труднощів з заміною масла в автоматичній передачі Mercedes W210.

Схожі повідомлення

Яке Масло Заливати В Коробку Тойота Королла... міняємо масло в МКПП Королли 2008 року Міняємо масло в МКПП Королли 2008 року При технічному обслуговуванні всіх марок автомобілів в список обов'язкових робіт заходить підміна по іншому долівка масла в движок тс. На жаль пам'ятайте, що в коробці тако...
Жрет Масло?Быстрая Замена Маслосъемных Колпачков Н... Жрет масло?Быстрая замена маслосъемных колпачков на Bmw E39.E34.E36.E46.E38 Автор: Андрей Северный Бмв Опубликовано: 19 дек. 2017 г. Просмотрено: 20 236 Мне понравилось: 606 Мне не понравилось: 32 Запчасти для вашего автомобиля Показываю мой вариан...
Opel Vectra C Замена Масла В Акпп Как сменять масло в коробке Коробка автомат Опель Вектра Замена масла в коробке передач Опеля Вектра чаще всего свзана с ремонтом самой АКПП, либо оно заменяется на новое в ходе работ по устранению протечек масла, так как его необходимо слить для про...