Ford переходить на нову стратегію розвитку

У 2006 році Алан Мулаллі, який займався реанімацією «Боїнг», зайняв пост глави Ford, який став автором попередньої стратегії One Ford. Аналогічна мета була поставлена ​​для нього у Форда, який був на межі банкрутства через настання кризи. Програма Малаллі була спрямована на зниження витрат виробництва і уніфікацію компонентів, що призвело до скорочення числа платформ з 27 до дев’яти.

Ford переходить на нову стратегію розвитку

До речі, Howe Tai-Tang в 2015 році на аналогічній конференції оголосив про запуск другого етапу програми, в якому планувалося ще більше оптимізувати виробництво і скоротити ще одну платформу. Але ситуація змінилася — в 2017 році компанію очолив Джеймс Хакетт, який замінив Марка Філда. На початку цього року Ford оголосив про плани повністю відмовитися від моделей автомобілів на внутрішньому ринку, і тепер розкриті всі деталі нового плану.

Ford переходить на нову стратегію розвитку

Пікап Ford F-150 — найпопулярніша модель марки.

Виробник зазначає, що новий план заснований на стратегії One Ford, хоча він адаптований до поточних реалій. Ми чекаємо чергового скорочення числа платформ — замість дев’яти буде п’ять. Чотири призначені для моделей з ICE — одна рама з базовим заднім приводом і три з несучим корпусом — заднім приводом, передньопривідним і комерційним. П’ята платформа, як ви, напевно, вже здогадалися, стане базою для всіх автомобілів Ford. Крім того, 70% одиниць автомобілів марки будуть відповідати модульної концепції.

З новою стратегією ефективність компанії планується поліпшити на 20-40%, що, мабуть, скоротиться на п’ять років на 25,5 млрд. Доларів: 12 млрд. На вартість матеріалів, сім на проектування та розробку, п’ять на маркетинг та продажу. Очікується, що час розробки нових моделей знизиться на 20%.

Ford Mustang. знаковий бренд спортивного автомобіля
Ford Mustang. знаковий бренд спортивного автомобіля

Було також відзначено, що до 2023 року 60% продажів компанії будуть кросовери і позашляховики, 29% — вантажівки і пікапи, а решта 11% будуть на автомобілях. Крім того, більшість моделей будуть представлені в найдорожчих і прибуткових сегментах ринку, а наявні моделі Ford будуть розроблятися спільно з партнерами. Одним з перших прикладів такого стратегічного співробітництва був кросовер Ford Territory, який, по суті, є перебудованим JMC Yusheng S330.

До речі, Ford є одним з небагатьох великих виробників, демонструючи негативну динаміку продажів на світовому ринку.

Ford переходить на нову стратегію розвитку
Ford переходить на нову стратегію розвитку

Схожі повідомлення

Как Снять Панель На Форд Фокус 2... Снимаем обшивку задней двери на Форд Фокус 2 Снимаем обшивку задней двери на Форд Фокус 5 Фактически на всех комплектациях и модификациях Форд Фокус 5 обшивка задних дверей снимается по одной схеме. Демонтаж обшивки а возможно нужен при перетяжке две...
Сравнение Ford S Max И Ford Galaxy Избираем Форд Galaxy/S-Max Эс-Макс, от 941 0000 руб. Какой кузов? Красивый и оживленный S-Max, как и поболее серьезный и приличный Galaxy, построены на одной платформе. Но кроме наружности, эти минивэны отличаются вдобавок габаритами. При схожей шири...
Форд Фокус 3 Не Заводится Стартер Крутит... Почему может не заводиться Форд Фокус 3: главные предпосылки Почему может не заводиться Форд Фокус 3: главные предпосылки Знакома ситуация, когда вы садитесь в автомобиль, а движок Форд Фокус 3 не заводится? С такой проблемой сталкивался практически ...