Фахівці Ford придумали, як знизити смертність на дорогах

Фахівці Ford придумали, як знизити смертність на дорогах

Компанія Ford почала випробування нової технології для автомобілів, підключених до хмарного сервісу виробника.

Віртуальний асистент, який в даний час тестується, завчасно попереджає водіїв про те, що трапилося попереду ДТП і дає поради, як краще пропустити поспішають на допомогу машини аварійно-рятувальних служб.

За підрахунками спеціалістів, «Швидка допомога», яка прибула до району трагедії на 4 хвилини років так 30, збільшує шанси жертв суворих ДТП вижити на значущі 40%. Грунтуючись на цих висновках, інженери Форд розробили новітню систему, яка допомагає створювати «рятувальні коридори» не стільки автомобілів неавтоматизовані, одночасно беспилотникам. Оскільки за ними бренд бачить будщее.

Для коректної роботи дозволяє вести бухгалтерський облік (софт) машини «Швидкої», пожежних і міліції зобов’язані} бути подавати незмінний сигнал, який вловлюється принципами тс. При дотриманні всіх вимог учасники руху на дорозі зможуть заздалегідь з’ясувати, коли повз їх поїдуть рятувальники, і яку смугу необхідно вивільнити.

У проект KoMoD (Kooperative Mobilitat im digitalen Testfeld Dusseldorf), в рамках якого проводяться тести цієї технології, Форд вклав 15 мільйонів євро. Фахівці вже запланували тестування інших систем, що зчитують інформацію про режим роботи світлофорів і датчиків, встановлених в дорозі. Вони будуть інформувати водіїв про що йдуть попереду тихохода, про високошвидкісному режимі і обмеження руху на окремих смугах.