BMW показала дизайн нової 3-Series

BMW показала дизайн нової 3-Series

Нова «трійка» BMW, прем’єра якої відбудеться на Паризькому автосалоні, отримає 365-сильний двигун.

Компанія Бмв опублікувала в твіттері нові фото, які дають уявлення про дизайн зовнішнього вигляду та інтер’єру моделі 3-Series наступного покоління. Прем’єра «троячки» відбудеться 4.5 жовтня в рамках Паризького автосалону.

На одному із зображень видно, що дизайнери баварської марки вирішили відмовитися від звичайного фірмового «вигину Хоффмайстер» з метою отримання більш незграбною форми задньої стійки.

Мається на увазі, що Бмв опублікувала фото варіанту з індексом M340i, який буде кращою версією моделі прямо до виникнення справжньої «зарядженої» модифікації M3. За неофіційними даними Бмв M340i укомплектують трилітровим наддувним рядним шестициліндровим мотором, що видає близько 365 к.с. і 500 Нм крутного моменту. Движок змішується з восьмиступінчастою коробкою автоматом передач. Автомобіль буде доступний як з переднім, так і з повним приводом xDrive.

BMW показала дизайн нової 3-Series

Раніше повідомлялося, що центр мас новинки зменшиться на 10 мм, а по осях вийде бездоганною — 50:50. Маса Бмв 3-Series зменшиться на 55 кг, однак міцність конструкції кузова і підвіски зросте на 15-20%.

А додатково, нова Бмв 3-Series отримає стовідсотково перероблену підвіску — автомобіль стане першою серійною Бмв з особливими «розумними» амортизаторами, які «безперервно і поступально працюють відповідно з ходом пружини».