BMW 3-серії нового покоління готують до прем’єри

BMW 3-ї серії нового покоління готується до прем’єри
Фото: bmwblog.com
У жовтні BMW представить «третє покоління» нового покоління на своєму стенді на Паризькому міжнародному автосалоні. У той же час виробник продовжує готувати новинку для дебюту. Тепер інформація про машину зберігається в суворій секретності, але інформація про вагу седана просочилася в Мережу: він втратив 55 кг.

Можливо, ця фігура може здатися смішною комусь, але ці полуцентри будуть точно впливати на аеродинамічні характеристики 3-er, а також на витрату палива.

Як пише портал BMWBlog, 3 серії побудовані на платформі CLAR, на якій були зібрані більшість останніх автомобілів марки. Тепер новинку присвоєно заводський індекс G20.

Згідно неперевіреної інформації, у верхній конфігурації BMW M340i автомобіль отримає 3-літровий «шістку», здатний доставляти 360 літрів. з. В цьому випадку всі варіанти моделі нового покоління будуть оснащені на додаток до ICE з другим двигуном при електричній тязі на 48 В. Іншими словами, новинкою буде так званий м’який гібрид.

Як варіант, виробник запропонує лазерну оптика, а світлодіодні фари будуть оснащені автомобілями на базі. Крім того, для «трійок» розробники поліпшили електронні помічники по самоврядуванню, які також будуть встановлені додатково.

Виробництво «G20», мабуть, почнеться в листопаді. Незабаром після цього новий седан з’явиться в представництвах.

Автоматизована індустрія

Схожі повідомлення

Відгук Про Нового Власника Kia Rio.... Відгук про нового власника KIA RIO. Автор: Kia Moscow Опубліковано: 11 листопада 2017 року Переглянуто 136 092 Мені сподобалося: 554 Мені не подобалося: 279 Що я любив і не любив у новому Kiao після 2500 км пробігу. Теги youtube: riotszvyvy # kiari...
Саме Перший Огляд Нового Renault Logan 2018... Саме перший огляд нового Renault Logan 2018 Автор: Простий висновок Опубліковано: 9 серпня 2018 року Переглянуто 47 962 Мені це сподобалося: 620 Мені не подобалося: 207 Якщо ви не задоволені ціною OSAGO, виправте MBM. знижка на обов'язкове автотран...
У Мережі з’явилися перші офіційні фото новог... Перші офіційні фотографії нового BMW Z4 з'явилися в Інтернеті Фото: BMW Перші офіційні фотографії родстера BMW Z4 нового покоління просочилися в мережу перед офіційною прем'єрою (дебют відбудеться в кінці серпня). Зображення показують модель у верх...