Subaru випустила «м’язисту» версію WRX STI

Subaru представила спеціальну версію седана WRX STI, яка була позначена ТИП RA-R і будуть доступні тільки на японському ринку. Як повідомляє Automotiveworld.com, автомобіль приурочений до 30-річчя моделі STI, який вперше побачив світ в 1988 році.

Subaru WRX STI RA-R
as-web.jp

У порівнянні з базовою версією ТИП RA-R став на 30 кг легше, що було досягнуто за рахунок використання легких частин і навіть видалення деяких з них. Тепер вага автомобіля становить 1480 кілограмів.

«Заряджений» Subaru Нова спортивна вихлопна система, амортизатори і пружини, гальма Brembo, а також шини Michelin Pilot Sport 4S, які мають різну суміш гуми на зовнішній і внутрішній частинах протектора, що дозволяє однаково добре контролювати автомобіль як на сухий і вологий асфальт.

зовні ТИП RA-R можна відрізнити гратами, дзеркалами з вуглецевого волокна і вишнево-червоними смугами на передній решітці і задньому бампері, а також спеціальними табличками на корпусі. Усередині передні спортивні сидіння були встановлені в спортивному автомобілі, і весь інтер’єр отримав спеціальну обробку з червоними лініями.

Але основні зміни торкнулися моторного відсіку, де інженери замінили 2,5-літровий силовий агрегат 2-літровим бензиновим турбокомпресором потужністю 329 кінських сил, працюючи в тандемі з 6-ступінчастою механікою. Це дозволило автомобілю стати найпотужнішим серійним STI.

В Японії автомобіль буде доступний за ціною 44 300 доларів, і відправити заявку на покупку автомобіля стане можливим 17 грудня цього року.