Renault Daster 2 Літрів Заміна Ременя

Заміна ременя для Renault Duster 2.0

Заміна ремінця для Renault Duster 2.0 займає близько 2 годин і заощаджує від 1500 рублів залежно від регіону. Заміна ременя часу на 2-літровий Лічильник власними руками — інструкція з фотографією.

Renault Daster 2 Літрів Заміна Ременя

Зміст статті:

 • Коли потрібно змінити ремінь
 • Підготовчі моменти
 • Процес заміни ременя часу
 • Відео

Відповідно до правил сервісної книжки, заміна роботи повинна проводитися кожні 60 000 км або через 4 роки (залежно від того, що станеться раніше). Проте є випадки, коли необхідно провести заміну до закінчення терміну.

Коли треба змінювати ремінний привід на Renault Duster 2.0

Renault Daster 2 Літрів Заміна Ременя

Це визначається шляхом вивчення ременя для виявлення дефектів, таких як:

 • відшарування тканини з гуми;
 • тріщини і зморшки на ремінці;
 • На зворотній стороні ременя виявляється вигин, виставляючи нитки шнура, і
 • сліди печіння також помітні;
 • сліди нафти помічено;
 • сліди зношених зубів.

Схожі повідомлення

Заміна Лампочок На Панелі Приладів Deu Nexia... Знайомство з панеллю приладів на автомобілях Daewoo Панель приладів Daewoo Nexia дозволяє власникові автомобіля дізнатися про стан автозйомок і агрегатів, а також багато інших характеристик. Тому водій будь-якого автомобіля повинен розуміти, що таке ...
Скільки Літрів Нафти В Акп Bmv E39... Скільки літрів нафти в АКП bmv e39 Згідно з офіційним твердженням компанії "BMW", масла в автоматичних коробках передач на автомобілях цього бренду з 1995 року випуску для зміни не обов'язково, тому що вона здатна підтримувати весь термін с...
2006 Renault Megan 2 Хетчбек. Огляд (Внутрішній, З... 2006 Renault Megan 2 Хетчбек. Огляд (внутрішній, зовнішній вигляд, двигун). Автор: МегаРетр Опубліковано: 26 листопада 2014 року Переглянуто 78 269 Мені сподобалася ця подія: 288 Мені не сподобалося: 80 2006 Renault Megan 2 Хетчбек. Огляд (внутрішн...

Якщо ви не виявляєте знос ремінця вчасно і не замінюєте, такі дії можуть призвести до дорогого ремонту всього двигуна. Внаслідок несправності ременя (чи він розбиває або зрізує зуби), клапани стикаються з поршнями, автомобілісти називають подібний розрив "клапана зігнутий". Через це, крім відмовок клапана, також вимагається заміна поршнів, прокладки двигунів тощо. Цей тип ремонту в фінансовому плані дуже дорогий, а також трудомісткий. Щоб запобігти подібним поломкам, необхідно перевірити стан ременя при кожному технічному обслуговуванні.

Варто також відзначити, що в автомобілі Renault Duster з 2,0-літровим двигуном немає міток для встановлення термостатів. У спеціалізованих центрах дилерських центрів, при заміні ременя часу, спеціальний інструмент та інструменти використовуються для закріплення валів. Слід зазначити, що виробник рекомендує, щоб при зміні ременя, також замінити натяжні та байпасні ролики. Для проведення такої роботи дилерські мережі рекомендуються на спеціалізованих станціях. Однак не хвилюйтеся, прочитати цю статтю до кінця, кожен власник автомобіля зможе самостійно виконувати таку роботу.

Підготовка до заміни ременів

Renault Daster 2 Літрів Заміна Ременя

Перш ніж продовжувати заміну ременя, ви повинні підготувати необхідні інструменти та запчастини, а саме:

 • новий набір термінів (ремінь та ролики);
 • набір союзних головок із храповиком;
 • Плоска викрутка;
 • шестикутник

Заміна зубчатого ремінця DASTER 2.0L Розміри оригінального спеціального інструмента!

Це відео було оброблено у відеоредаре YouTube ()

Заміна ремінця для Renault Duster 2.0 F4R

Зміна ременя ременя timing на Рено Дустер 2.0 F4R Замініть Ви можете без спеціальних інструментів, як на дев’ять, просто відзначити.

Що стосується вибору деталей: все ж варто віддавати перевагу оригінальному виробнику, оскільки вони якісно виготовлені та мають гарантійний термін. Комплект оригінального комплекту включає в себе: ременю ременя, натяжитель ременя, байпасний ролик і болти для закріплення роликів.

Працює на заміні ременя часу на Daster 2.0

Заміна роботи повинна проводитися на ямі або естафеті. Вони виглядають так:

 • Першим кроком є ​​зняття ременя привода генератора.
 • Потім, скориставшись головою на 13, відкрутіть верхню кришку футляра для термометра і зніміть безпосередньо захисну кришку.

Схожі повідомлення

Заміна Сальника Кульовими Вазами 2112 16 Клапанів... Заміна сальника кулачкового вала на ВАЗ 2110 Багато власників автомобілів добре знають, що головна роль ущільнювача розподільного валу полягає в тому, щоб запобігти утворенню витоків масла через точки зчеплення. Іншими словами, манжета, тобто наповню...
Датчик Кисню. Перевірка, Заміна. (Лямбда-Зонд)... Датчик кисню. Перевірка, заміна. (Лямбда-зонд) Автор: Обладнання Опубліковано: 26 червня 2018 року Переглянуто: 1 675 Подобається це про мене: 7 Мені не сподобалося: 0 Як визначити несправність датчика кисню з мультиметром. Що повинен показувати ро...
Заміна Масла В АКПП Через Скільки км... Коли поміняти масло в АКПП - правда і вигадки коли міняти масло в АКПП - правда і вигадки Авто з коробкою автоматом передач забезпечують більший рівень комфорту свого часу їзди, ніж машини з механікою. Не потрібно постійно перемикати передачі прямо з...

Renault Daster 2 Літрів Заміна Ременя

Щоб зупинити колінчастий вал можна за наступним способом: болт розкручений, поршень прикріплення тримача дротів до корпусу муфти, перемішані дроти знімаються в сторону. Плоский викрутка вставляється у вікно корпусу зчеплення між зубцями маховикового кільця. Тепер ви можете продовжувати відкручувати та знімати привідний шків із шайбою.

Візьміть голову до 8 і відкрутіть п’ять монтажних болтів, потім зніміть нижню кришку ременя ременя.

Щоб уникнути розподілу розподілу валу, вам доведеться вирівняти колінчастий вал та розподільчі вали в положенні верхнього мертвого центру (TDC).

Для того, щоб обертати колінчастий вал, необхідно загвинтити болт шкива (без самого шківу), попередньо встановивши кілька шайбів між ним і кінцем вала.

Наступним кроком є ​​видалення роз’ємів розподільного валу (щоб ви могли побачити їх пази). Потім поверніть колінчастий вал за годинниковою стрілкою, доки розподільчі вали не будуть горизонтальними.

Renault Daster 2 Літрів Заміна Ременя

 • Використовуючи зірочку Z14, різьбовий штекер у блоці циліндра кручений, а металевий шток довжиною близько 70 мм діаметром 8 мм повинен бути вставлений у виступаюче отвір. Якщо такого стержня немає, хвост свердла з таким же діаметром поміститься на своє місце.
 • Кріпильний пристрій встановлений в пазах розподільних валів.
 • Тепер потрібно провести ослаблення натягу ролика. За допомогою голови на 10, гайка гайки ролика розпушується, потім шестикутник на 6 повертає валик проти годинникової стрілки, тим самим послаблюючи напругу ременя часу.
 • В результаті виконаної роботи ремінь легко знімається.
 • Наступним кроком є ​​видалення роликів натягу та байпасів, а також замінити їх новими. Після того, як робота по встановленню нових роликів повинна продовжуватися безпосередньо, встановити сам ремінець.
 • Під час монтажу ременів необхідно стежити за тим, щоб напрямні стріли (надруковані на ременері) співпадали з напрямком руху.
 • Renault Daster 2 Літрів Заміна Ременя

 • Тепер вам потрібно розтягнути ремінець. Спочатку витягніть стрижень та вийміть фіксатор розподільного валу. Потім ремінь розтягується поворотом колінчастого вала за годинниковою стрілкою на два обороти. Пазові розподільчі вали повинні бути в правильному положенні.
 • Також варто перевірити фази. Якщо є будь-які неточності, вам слід знов налаштувати.
 • Різьбовий штекер блоку циліндрів прикручений назад, і всі деталі зібрані у зворотному порядку.
 • Фактично, так робиться робота, щоб замінити ремінний ремінь на автомобілі Renault Duster з дволітровим мотором. Самозаміну буде служити досвідом для автомобіліста та зберегти круглу суму грошей.

  Відео — Заміна ременів на ремінці для Renault Duster 2.0

  Схожі повідомлення

  90 000 Km На Другому Логані / Renault Logan 2 / Ви... 90 000 KM НА ДРУГОМУ ЛОГАНІ / RENAULT LOGAN 2 / ВИКОРИСТОВУЮЧИЙ ВИПРОБУВАННЯ ВЕЛИКИХ ПРИВОДІВ Автор: Великий тест-драйв Опубліковано: 16 липня 2018 р Переглянуто 95 023 Мені подобається: 3 430 Мені не подобалося: 209 Лідери БТД протестували друге п...
  Заміна Щіток Мотора Печі Renault Megan 2... Заміна двигуна печі Renault Logan власними руками (відео та фото) Для того, щоб комфортно почуватись у автомобілі в будь-який час року, необхідно стежити за працездатністю своєї системи опалення, або, іншими словами, "печі". Ця система відп...
  Renault Sandero Stepway 2017 Тест-Драйв # Сочіфорн... Renault Sandero Stepway 2017 тест-драйв # СочіФорнія Едішен. 1. Ігор Бурцев Автор: Ігор Бурцев Інформація опублікована: 13 липня 2017 р Переглянуто 177 412 Подобається це приблизно: 1 480 Мені не сподобалося: 522 У нас є перші проблеми з Renault Sa...