Renault Daster 2 Літрів Заміна Ременя

Заміна ременя для Renault Duster 2.0

Заміна ремінця для Renault Duster 2.0 займає близько 2 годин і заощаджує від 1500 рублів залежно від регіону. Заміна ременя часу на 2-літровий Лічильник власними руками — інструкція з фотографією.

Renault Daster 2 Літрів Заміна Ременя

Зміст статті:

 • Коли потрібно змінити ремінь
 • Підготовчі моменти
 • Процес заміни ременя часу
 • Відео

Відповідно до правил сервісної книжки, заміна роботи повинна проводитися кожні 60 000 км або через 4 роки (залежно від того, що станеться раніше). Проте є випадки, коли необхідно провести заміну до закінчення терміну.

Коли треба змінювати ремінний привід на Renault Duster 2.0

Renault Daster 2 Літрів Заміна Ременя

Це визначається шляхом вивчення ременя для виявлення дефектів, таких як:

 • відшарування тканини з гуми;
 • тріщини і зморшки на ремінці;
 • На зворотній стороні ременя виявляється вигин, виставляючи нитки шнура, і
 • сліди печіння також помітні;
 • сліди нафти помічено;
 • сліди зношених зубів.

Схожі повідомлення

Заміна Лампи Стоп-Сигнал Nissan Tiid Sedan... Популярні автомобілі Як замінити лампи на задніх ліхтарі NISSAN Tiida Зніміть задній сигнал Нам знадобиться: ключ до 10 і викрутка з плоским лезом. Ми підтримуємо викрутку та знімаємо вилку гайки нижнього кріплення задньої ліхтарики. Викручуємо...
Скільки Літрів Масла В Коробці Nissan Bluesberd... Яка масла в акпп нісан блюзберда Яка олива кидається в акпп nisan blueberd У наших каталогах немає інформації про технічні характеристики масла! швидкий рашід з Москви Зворотний зв'язок розчиняє це при невдачі масляних знімних ковпачків, включаючи на...
Заміна Безшумних Блоків Заднього Променю Audi A6 C... Як замінити безмовні блоки опорних кронштейнів задньої осі на Audi A6 C5 Ця стаття описує весь процес заміни опорних дужок заднього променя на Audi A6 S5 (кузовний седан). Передісторія, як зовсім, з часом сайлентблоки опорних дужок старіють і розрива...

Якщо ви не виявляєте знос ремінця вчасно і не замінюєте, такі дії можуть призвести до дорогого ремонту всього двигуна. Внаслідок несправності ременя (чи він розбиває або зрізує зуби), клапани стикаються з поршнями, автомобілісти називають подібний розрив "клапана зігнутий". Через це, крім відмовок клапана, також вимагається заміна поршнів, прокладки двигунів тощо. Цей тип ремонту в фінансовому плані дуже дорогий, а також трудомісткий. Щоб запобігти подібним поломкам, необхідно перевірити стан ременя при кожному технічному обслуговуванні.

Варто також відзначити, що в автомобілі Renault Duster з 2,0-літровим двигуном немає міток для встановлення термостатів. У спеціалізованих центрах дилерських центрів, при заміні ременя часу, спеціальний інструмент та інструменти використовуються для закріплення валів. Слід зазначити, що виробник рекомендує, щоб при зміні ременя, також замінити натяжні та байпасні ролики. Для проведення такої роботи дилерські мережі рекомендуються на спеціалізованих станціях. Однак не хвилюйтеся, прочитати цю статтю до кінця, кожен власник автомобіля зможе самостійно виконувати таку роботу.

Підготовка до заміни ременів

Renault Daster 2 Літрів Заміна Ременя

Перш ніж продовжувати заміну ременя, ви повинні підготувати необхідні інструменти та запчастини, а саме:

 • новий набір термінів (ремінь та ролики);
 • набір союзних головок із храповиком;
 • Плоска викрутка;
 • шестикутник

Заміна зубчатого ремінця DASTER 2.0L Розміри оригінального спеціального інструмента!

Це відео було оброблено у відеоредаре YouTube ()

Заміна ремінця для Renault Duster 2.0 F4R

Зміна ременя ременя timing на Рено Дустер 2.0 F4R Замініть Ви можете без спеціальних інструментів, як на дев’ять, просто відзначити.

Що стосується вибору деталей: все ж варто віддавати перевагу оригінальному виробнику, оскільки вони якісно виготовлені та мають гарантійний термін. Комплект оригінального комплекту включає в себе: ременю ременя, натяжитель ременя, байпасний ролик і болти для закріплення роликів.

Працює на заміні ременя часу на Daster 2.0

Заміна роботи повинна проводитися на ямі або естафеті. Вони виглядають так:

 • Першим кроком є ​​зняття ременя привода генератора.
 • Потім, скориставшись головою на 13, відкрутіть верхню кришку футляра для термометра і зніміть безпосередньо захисну кришку.

Схожі повідомлення

Заміна Масла В Акспеці Lexus Ls 460... Заміна масла автоматична коробка передач Lexus LS460, LS600h (IV. 2006-.) Як змінити масло і фільтр автоматичної трансмісії на Lexus LS460 Або, скоріше, часткова заміна з заміною фільтра. Для LS460 з автоматичною коробкою передач AA80E необхідно запо...
Заміна Лампи Сигналу Зупинки На Вазі 2114... Заміна лампи заднього стоп-сигналу на Renault Logan власними руками Стійка світла в ніякій мірі підвищує безпеку руху на автомобілі. Тепер на всіх сучасних машинах, крім основних вогнів, застосовується додатковий сигнал зупинки, що привертає увагу пр...
Заміна Лампи Стоп-Сигнал Nissan Tiid Sedan... Популярні автомобілі Як замінити лампи на задніх ліхтарі NISSAN Tiida Зніміть задній сигнал Нам знадобиться: ключ до 10 і викрутка з плоским лезом. Ми підтримуємо викрутку та знімаємо вилку гайки нижнього кріплення задньої ліхтарики. Викручуємо...

Renault Daster 2 Літрів Заміна Ременя

Щоб зупинити колінчастий вал можна за наступним способом: болт розкручений, поршень прикріплення тримача дротів до корпусу муфти, перемішані дроти знімаються в сторону. Плоский викрутка вставляється у вікно корпусу зчеплення між зубцями маховикового кільця. Тепер ви можете продовжувати відкручувати та знімати привідний шків із шайбою.

Візьміть голову до 8 і відкрутіть п’ять монтажних болтів, потім зніміть нижню кришку ременя ременя.

Щоб уникнути розподілу розподілу валу, вам доведеться вирівняти колінчастий вал та розподільчі вали в положенні верхнього мертвого центру (TDC).

Для того, щоб обертати колінчастий вал, необхідно загвинтити болт шкива (без самого шківу), попередньо встановивши кілька шайбів між ним і кінцем вала.

Наступним кроком є ​​видалення роз’ємів розподільного валу (щоб ви могли побачити їх пази). Потім поверніть колінчастий вал за годинниковою стрілкою, доки розподільчі вали не будуть горизонтальними.

Renault Daster 2 Літрів Заміна Ременя

 • Використовуючи зірочку Z14, різьбовий штекер у блоці циліндра кручений, а металевий шток довжиною близько 70 мм діаметром 8 мм повинен бути вставлений у виступаюче отвір. Якщо такого стержня немає, хвост свердла з таким же діаметром поміститься на своє місце.
 • Кріпильний пристрій встановлений в пазах розподільних валів.
 • Тепер потрібно провести ослаблення натягу ролика. За допомогою голови на 10, гайка гайки ролика розпушується, потім шестикутник на 6 повертає валик проти годинникової стрілки, тим самим послаблюючи напругу ременя часу.
 • В результаті виконаної роботи ремінь легко знімається.
 • Наступним кроком є ​​видалення роликів натягу та байпасів, а також замінити їх новими. Після того, як робота по встановленню нових роликів повинна продовжуватися безпосередньо, встановити сам ремінець.
 • Під час монтажу ременів необхідно стежити за тим, щоб напрямні стріли (надруковані на ременері) співпадали з напрямком руху.
 • Renault Daster 2 Літрів Заміна Ременя

 • Тепер вам потрібно розтягнути ремінець. Спочатку витягніть стрижень та вийміть фіксатор розподільного валу. Потім ремінь розтягується поворотом колінчастого вала за годинниковою стрілкою на два обороти. Пазові розподільчі вали повинні бути в правильному положенні.
 • Також варто перевірити фази. Якщо є будь-які неточності, вам слід знов налаштувати.
 • Різьбовий штекер блоку циліндрів прикручений назад, і всі деталі зібрані у зворотному порядку.
 • Фактично, так робиться робота, щоб замінити ремінний ремінь на автомобілі Renault Duster з дволітровим мотором. Самозаміну буде служити досвідом для автомобіліста та зберегти круглу суму грошей.

  Відео — Заміна ременів на ремінці для Renault Duster 2.0

  Схожі повідомлення

  Як Встановити Ремінь Ременя На Вазі 2108... Заміна ременя для ВАЗ 2109. Добрий день, шановні відвідувачі сайту zerga.ru. У цій статті я розповім вам, як замінено ремінний час на ВАЗ 2109. Цей матеріал для заміни ременя може добре працювати з такими моделями автомобілів, як ВАЗ 2108, 21099 та 2...
  Скільки Літрів У Системі Охолодження Вази 2114... Найбільш корисну пораду щодо заміни теплоносія на ВАЗ 2114 Купуючи уживану машину, новий власник не знає, яка рідина виливається в систему охолодження двигуна внутрішнього згоряння. Це може бути антифриз або антифриз, або навіть вода взагалі (якщо ав...
  Заміна Лямбда-Зонда На Opel Astra G... Лямбда-зонд Opel ASTRA G купе (F07_) 1.8 16V Лямбда-зонд DENSO DOX-1568 Розмір нитки: M18x1.5 Длина кабелю : 275 мм Ціна: 143,6 руб. Лямбда-зонд DENSO DOX-1569 Ламда-зонд: діагностичний зонд Вихлопна система: каталізатор Ціна: 133,3 руб. Лямбда-зон...