Яке Масло Заливати В Міст Ваз 2107

яке масло заливати в КПП ВАЗ 2107?

яке масло заливати в КПП ВАЗ 2107?

У нинішній статті ми допоможемо для вас розібратися, яке масло краще підходить для коробки ВАЗ 2107 і скільки його потрібно для підміни? Такими питаннями нерідко задаються власники цих російських автомобілів, тому дані тонкощі повинен знати хто.

яке масло заливати?

Яке Масло Заливати В Міст Ваз 2107

Масло в КПП ВАЗ 2107 багато людей заливають то, яке рекомендує виробник. Ці автомобілі вітчизняного виробництва оснащувалися чотирьох- і п’ятиступінчастими коробками передач, які для надійної і довговічною роботи вимагають якісної мастила. У класах в’язкості і групах масел ми розберемося нижче, а для початку розглянемо конкретні марки мастильних рідин, які можна заливати в коробку:

 • УФАЛЮБ УНІТРАНС 85W-90;
 • ЛУКОЙЛ ТМ-5 85W-90;
 • Самойлов 4404 80W-90 або 85W-90;
 • ЯРМАРОК СУПЕР Е-80W-90 або Т-85W-90;
 • ТНК ТРАНС ГІПОІД 85W-90 або 80W-90;
 • AGIP ROTRA MP 80W-90 або 80W-95;
 • Норс ТРАНС 80W-90 або 85W-90;
 • Новойл СУПЕР Т 80W-90;
 • Спектрол ФОРВАРД 80W-90;
 • MP GEAR LUBE-LS 80W-90 або 85W-140 (GL-5).

до змісту ↑

Класифікація масел

На кожній каністрі з маслом трансмісійним для ВАЗ 2107 вказані певні характеристики, що позначають клас в’язкості і групу.

Групи масла

Схожі повідомлення

Замена Сцепления Ваз 2107 Без Снятия Коробки... Что необходимо знать для подмены сцепления на автомобиле ВАЗ 2107 Что необходимо знать для подмены сцепления на автомобиле ВАЗ 2107 Говоря о подмене сцепления ВАЗ 2107, предполагают вышедшую из строя корзину, диск, либо выжимной подшипник. Не смотря ...
Форд Транзит Сколько Масла В Заднем Мосту... Ремонт и сервисное сервис автомобилей, движков и автоматических коробок передач Обслуживание деталей заднего моста Форд Транзит На всех моделях Форд Transit задний мост закреплен на полуэллиптических рессорах. До 1992 года устанавливались однолистовы...
Замена Масла В Двигателе Тойота Королла 2011... Смена масла мотора автомобиля Тойота Corolla У каждого обладателя автомобиля временами наступает время, когда должна выполняться смена моторного масла в движке. Не является исключением из правил и Тойота Corolla. Через какое время необходимо создават...

Щоб вибрати, яке масло в КПП ВАЗ 2107 заливати, потрібно знати групи цих мастильних складів:

 1. GL-4. Масло в коробку передач ВАЗ 2107 цієї групи містить багато присадок. В основному подібні мастила використовують для машин зі східчастими КПП, що працюють на високих швидкостях при невисоких крутять моментах, а також експлуатуються на малих швидкостях з високим крутним моментом.
 2. GL-5. Це масло для коробки передач ВАЗ 2107 призначений для так званих гіпоїдних передач (шестерні крутяться під нахилом). У цих моделях вітчизняних авто гипоидная передача розташовується всередині редуктора, тому в редуктор можна заливати тільки мастило групи GL-5. В трансмісію подібне масло теж іноді заливають, але тільки при суворих експлуатаційних умовах.

Заміна масла в КПП і редукторі моста ВАЗ-2107.

Автор відеоролика: Усманов Альберт, м Давлеканово-22.07.2017 рік.

до змісту ↑

класи в’язкості

Для вибору яке трансмісійне масло краще для ВАЗ 2107 потрібно визначитися з класом в’язкості:

 1. SAE75W90. До цього класу відносять напівсинтетичні або синтетичні масла, які підходять для всесезонного використання. Мастило може експлуатуватися в межах от.40 до 35 градусів за Цельсієм. Використовувати подібні масла можна в автомобілях, які експлуатуються в суворих умовах нашої країни.
 2. SAE75W85. Даний клас в’язкості теж підходить для всесезонного використання в коробці, а температура збереження робочих характеристик варіюється в межах от.40 до 45 градусів.
 3. SAE80W85. Олія цієї в’язкості закипають при 35 градусах, а замерзають прі.30 і більш.

Про заміну масла ви можете почитати окрему статтю з докладними відеоінструкції.

мінеральні мастила

Найважливішим і чи не єдиною перевагою мінеральних масел є низька ціна, в порівнянні з синтетикою і напівсинтетикою. Наприклад, чотирилітрова каністра мінерального масла в коробку ВАЗ 2107 коштує близько 400 рублів, а аналогічна каністра напівсинтетики варто вища за 1000.

Схожі повідомлення

Яке Масло Краще Заливати У Кіа Ріо... яке масло заливати в КПП Кіа Ріо яке масло заливати в коробку Кіа Ріо Kia Rio - малогабаритний міський автомобіль, одна з найбільш продаваних іномарок в нашій країні, врівень з Хенде Solaris. Машина користується високим попитом в першу чергу завдяки ...
Яке Масло Заливати У Двигун Тойота Камрі... яке масло рекомендується лити в двигун? Яке масло рекомендується лити в двигун? Коли приходить час проводити регламентні роботи, то обов'язковою умовою ТО, є підміна масла в двигуні. В автомобілі Тойота Camry вживається масло «Toyota Genuine M...
Сузуки Гранд Витара Замена Масла В Раздатке... Смена масла в дифференциалах и раздаточной коробке Suzuki Grand Vitara New Регламентированная производителем смена масла фронтального и заднего дифференциалов, и конечно раздаточной коробки делается раз в 45 000 км пробега либо раз в 3 года. Также бе...

Мастильний склад має хороші змащувальні властивості, тому їздити на ньому без заміни можна до 60-70 тис. Кілометрів. При цьому в зимовий час подібна мастило швидше застигає в мороз і ускладнює запуск холодного двигуна.

Напівсинтетика і синтетика

Яке Масло Заливати В Міст Ваз 2107

Єдиний недолік такого масла трансмісійного для ВАЗ 2107 — порівняно висока ціна, в порівнянні зі звичайною мінералкою. В середньому каністра коштує від 1000 до 1500 рублів. Цим недоліки обмежуються, а що стосується переваг, до них відносять високотехнологічність мастила і зміст присадок, що знижують знос елементів трансмісії, продовжуючи термін служби коробки.

Температура замерзання у цих масел значно нижче, тому вони підходять для експлуатації в найсильніші морози. Педаль зчеплення ви можете відпускати через кілька секунд після запуску силового агрегату і КПП буде нормально працювати. Мастило швидше прогрівається і повертає нормальну плинність, в порівнянні з мінеральним.

Дехто каже, що синтетичне масло трансмісійне для ВАЗ 2107 може видавлювати сальники і підтікати з щілин. Це неправда і якщо таке дійсно трапляється, це збіг, а реальна причина прихована в свідомо зношеної коробці передач.

Яке масло заливати в міст ваз 2107.

Скільки масла потрібно?

Багато власників вітчизняних авто цікавляться не тільки тим, яке масло заливати в коробку ВАЗ 2107, але і скільки його потрібно. Важливо не тільки те, скільки масла в коробці, а й те, яке його кількість увійде в трансмісію при заміні.

В автомобілях з чотириступеневими коробками передач в КПП входить всього 1,35 літра олії, а у випадку з п’ятиступінчастими місткість досягає 1,6 літрів.

Схожі повідомлення

Як Змінити Масло В Акпп Chevrolet Cruz... Зміна масла в автоматичній коробці Chevrolet Cruze 1.6 і 1.8. Як це зробити Автоматична коробка є чудовим винаходом, але потребує обережності. Отже, заміна масла в автоматичній коробці Chevrolet Cruze 1.6 і 1.8 - маніпуляція, на якій залежить довгов...
Жрет Масло?Быстрая Замена Маслосъемных Колпачков Н... Жрет масло?Быстрая замена маслосъемных колпачков на Bmw E39.E34.E36.E46.E38 Автор: Андрей Северный Бмв Опубликовано: 19 дек. 2017 г. Просмотрено: 20 236 Мне понравилось: 606 Мне не понравилось: 32 Запчасти для вашего автомобиля Показываю мой вариан...
Як Додати Масло В Дл Зміна масла в автоматичній трансмісії Mercedes W210 (722.6), крок за кроком інструкція. Добре весь день. Тема сьогоднішньої статті - зміна масла у автоматичній передачі Mercedes W210. У статті містяться покрокові інструкції щодо фото та відео, згідно...