Яке Масло Заливати В Міст Ваз 2107

яке масло заливати в КПП ВАЗ 2107?

яке масло заливати в КПП ВАЗ 2107?

У нинішній статті ми допоможемо для вас розібратися, яке масло краще підходить для коробки ВАЗ 2107 і скільки його потрібно для підміни? Такими питаннями нерідко задаються власники цих російських автомобілів, тому дані тонкощі повинен знати хто.

яке масло заливати?

Яке Масло Заливати В Міст Ваз 2107

Масло в КПП ВАЗ 2107 багато людей заливають то, яке рекомендує виробник. Ці автомобілі вітчизняного виробництва оснащувалися чотирьох- і п’ятиступінчастими коробками передач, які для надійної і довговічною роботи вимагають якісної мастила. У класах в’язкості і групах масел ми розберемося нижче, а для початку розглянемо конкретні марки мастильних рідин, які можна заливати в коробку:

 • УФАЛЮБ УНІТРАНС 85W-90;
 • ЛУКОЙЛ ТМ-5 85W-90;
 • Самойлов 4404 80W-90 або 85W-90;
 • ЯРМАРОК СУПЕР Е-80W-90 або Т-85W-90;
 • ТНК ТРАНС ГІПОІД 85W-90 або 80W-90;
 • AGIP ROTRA MP 80W-90 або 80W-95;
 • Норс ТРАНС 80W-90 або 85W-90;
 • Новойл СУПЕР Т 80W-90;
 • Спектрол ФОРВАРД 80W-90;
 • MP GEAR LUBE-LS 80W-90 або 85W-140 (GL-5).

до змісту ↑

Класифікація масел

На кожній каністрі з маслом трансмісійним для ВАЗ 2107 вказані певні характеристики, що позначають клас в’язкості і групу.

Групи масла

Схожі повідомлення

Яке Масло Заливати У Двигун Ваз 2114... Підміна масла в ВАЗ 2114 Підміна масла в ВАЗ 2114 Після придбання автомобіля, у водіїв починають з'являтися питання щодо правильного обслуговування. Них бажає, щоб транспорт працював справно і навіть не домагався ремонту тривалий період. Для можливос...
Рено Логан Яке Масло Заливати У Двигун... Рено Логан яке масло заливати Рено Логан яке масло заливати Своєчасність зміни масла в моторі є запорукою збереження працездатності труться. Високоякісна рідина здатна попередити ранній їх знос і знизити інтенсивність засмічення мастильного контуру а...
Яке Масло Лити У Двигун Лада Веста... яке масло лити в движок Лада Веста яке масло лити в двигун Лада Веста Популярна модель Лада Веста всередині РФ є справжнім бестселером в силу своїх унікальним технічним характеристикам і цілої низки певних переваг порівняно з суперниками. Тому що мо...

Щоб вибрати, яке масло в КПП ВАЗ 2107 заливати, потрібно знати групи цих мастильних складів:

 1. GL-4. Масло в коробку передач ВАЗ 2107 цієї групи містить багато присадок. В основному подібні мастила використовують для машин зі східчастими КПП, що працюють на високих швидкостях при невисоких крутять моментах, а також експлуатуються на малих швидкостях з високим крутним моментом.
 2. GL-5. Це масло для коробки передач ВАЗ 2107 призначений для так званих гіпоїдних передач (шестерні крутяться під нахилом). У цих моделях вітчизняних авто гипоидная передача розташовується всередині редуктора, тому в редуктор можна заливати тільки мастило групи GL-5. В трансмісію подібне масло теж іноді заливають, але тільки при суворих експлуатаційних умовах.

Заміна масла в КПП і редукторі моста ВАЗ-2107.

Автор відеоролика: Усманов Альберт, м Давлеканово-22.07.2017 рік.

до змісту ↑

класи в’язкості

Для вибору яке трансмісійне масло краще для ВАЗ 2107 потрібно визначитися з класом в’язкості:

 1. SAE75W90. До цього класу відносять напівсинтетичні або синтетичні масла, які підходять для всесезонного використання. Мастило може експлуатуватися в межах от.40 до 35 градусів за Цельсієм. Використовувати подібні масла можна в автомобілях, які експлуатуються в суворих умовах нашої країни.
 2. SAE75W85. Даний клас в’язкості теж підходить для всесезонного використання в коробці, а температура збереження робочих характеристик варіюється в межах от.40 до 45 градусів.
 3. SAE80W85. Олія цієї в’язкості закипають при 35 градусах, а замерзають прі.30 і більш.

Про заміну масла ви можете почитати окрему статтю з докладними відеоінструкції.

мінеральні мастила

Найважливішим і чи не єдиною перевагою мінеральних масел є низька ціна, в порівнянні з синтетикою і напівсинтетикою. Наприклад, чотирилітрова каністра мінерального масла в коробку ВАЗ 2107 коштує близько 400 рублів, а аналогічна каністра напівсинтетики варто вища за 1000.

Схожі повідомлення

Яке Масло Краще Заливати У Кіа Ріо... яке масло заливати в КПП Кіа Ріо яке масло заливати в коробку Кіа Ріо Kia Rio - малогабаритний міський автомобіль, одна з найбільш продаваних іномарок в нашій країні, врівень з Хенде Solaris. Машина користується високим попитом в першу чергу завдяки ...
Заміна Задніх Гальмівних Колодок Для Ваз 2107... Заміна колодки для ВАЗ 2107 Життя та здоров'я водія та пасажирів залежать від стану гальмівної системи. Власники "семи" часто самостійно стежать за станом і заміною гальмівних колодок машини. Це проста операція, яка не вимагає спеціальних і...
Яке Масло Краще Заливати У Двигун Бмв... Sascha0777> Блог> Мій особистий рейтинг масла для Бмв! (Оновлений) sascha0777> Блог> Мій особистий рейтинг масла для Бмв! (Оновлений) Що лити і теорія масла приголомшливо написана в рішенні цього питання блозі: www.bmwservice.livejournal.comЛейте &qu...

Мастильний склад має хороші змащувальні властивості, тому їздити на ньому без заміни можна до 60-70 тис. Кілометрів. При цьому в зимовий час подібна мастило швидше застигає в мороз і ускладнює запуск холодного двигуна.

Напівсинтетика і синтетика

Яке Масло Заливати В Міст Ваз 2107

Єдиний недолік такого масла трансмісійного для ВАЗ 2107 — порівняно висока ціна, в порівнянні зі звичайною мінералкою. В середньому каністра коштує від 1000 до 1500 рублів. Цим недоліки обмежуються, а що стосується переваг, до них відносять високотехнологічність мастила і зміст присадок, що знижують знос елементів трансмісії, продовжуючи термін служби коробки.

Температура замерзання у цих масел значно нижче, тому вони підходять для експлуатації в найсильніші морози. Педаль зчеплення ви можете відпускати через кілька секунд після запуску силового агрегату і КПП буде нормально працювати. Мастило швидше прогрівається і повертає нормальну плинність, в порівнянні з мінеральним.

Дехто каже, що синтетичне масло трансмісійне для ВАЗ 2107 може видавлювати сальники і підтікати з щілин. Це неправда і якщо таке дійсно трапляється, це збіг, а реальна причина прихована в свідомо зношеної коробці передач.

Яке масло заливати в міст ваз 2107.

Скільки масла потрібно?

Багато власників вітчизняних авто цікавляться не тільки тим, яке масло заливати в коробку ВАЗ 2107, але і скільки його потрібно. Важливо не тільки те, скільки масла в коробці, а й те, яке його кількість увійде в трансмісію при заміні.

В автомобілях з чотириступеневими коробками передач в КПП входить всього 1,35 літра олії, а у випадку з п’ятиступінчастими місткість досягає 1,6 літрів.

Схожі повідомлення

Яке Масло Вливати В Акап Мазда Прізвище... Mazda 6 Яка масла викидати в акап Mazda 6 Яка масла налити в насос. Я купив акорд сэра і дай олію, про яку ви сказали вище, щоб не було насипати жодної іншої олії. Лютий Майсур з Москви Зворотній зв'язок Двигун забитий масляними каналами, які ви може...
Як Зняти Склянку З Фари Ваз 2107... Заміна та склеювання скла на фарах ВАЗ-2107, 2105 та 2104 Привіт! Сьогодні ми розповімо, як самостійно змінити скло на фари ВАЗ-2107, ВАЗ-2105 або ВАЗ-2104. Це може знадобитися, так як у вас є тріснуте скло на фари, ви розбите його або фара починає п...
Яке Масло Краще Заливати У Двигун Бмв... Sascha0777> Блог> Мій особистий рейтинг масла для Бмв! (Оновлений) sascha0777> Блог> Мій особистий рейтинг масла для Бмв! (Оновлений) Що лити і теорія масла приголомшливо написана в рішенні цього питання блозі: www.bmwservice.livejournal.comЛейте &qu...