Яке Масло Заливати В Коробку Нива Шевроле

DataLife Engine. Softnews Media Group

DataLife Engine. Softnews Media Group

  • Переглядів: 60496
  • Автор: Andrei
  • Дата: 6-07-2014, 23:01

Нелегкий вибір масла в Ниву Шевроле. яке куди лити?

Движок хоч якої машини це його серце і воно повинно працювати без перебоїв. За його «артеріях» повинна пересуватися тільки та «кров», яка призначена для нього.

Схожі повідомлення

Яке Масло Заливати У КПП Рено Логан... Проводимо зміну масла в коробці Рено Логан Проводимо зміну масла в коробці Рено Логан Посеред автовласників багато хто вважає, що масло в КПП заливається едінижди на період служби коробки. На жаль чи так це? Про це і навіть не тільки читайте в нашій ...
Зачем Менять Масло В Гур, Признаки, Последствия, Т... Зачем менять масло в ГУР, признаки, последствия, тест жидкостей Создатель: Denis МЕХАНИК Размещено: 5 нояб. 2017 г. Просмотрено: 418 057 Мне понравилось: 16 913 Мне не понравилось: 343 Обзор СУПЕР ТЕЛЕФОНА Заполучил воды ГУР:FELIKS STEPUP ZIC ВМПАВ...
Яке Масло Вливати В Акап Мазда Прізвище... Mazda 6 Яка масла викидати в акап Mazda 6 Яка масла налити в насос. Я купив акорд сэра і дай олію, про яку ви сказали вище, щоб не було насипати жодної іншої олії. Лютий Майсур з Москви Зворотній зв'язок Двигун забитий масляними каналами, які ви може...

Простіше кажучи, всі ми бажаємо (автовласники) що б наш «залізний кінь», а тоді мова йде про Шевроле Niva «проходив» велика кількість. І для цієї мети необхідно? І продати, багато причин впливає на роботу мотора, сердечко автомобіля, однак найголовніше це масло. Яке масло лити в двигун і коробку, що радять фахівці та інші, хто експлуатує Шевроле Niva? конкретної відповіді на Таке питання НІ!

Яке масло краще заливати в chevrolet лачетті.

Яке Масло Заливати В Коробку Нива Шевроле

Так що все-таки все. таки робити?

Спочатку потрібно уважно вивчити інструкцію з експлуатації автомобіля. Неодмінно порадитися з експертами 100. Зараз полиці спеціалізованих магазинів просто ломляться від різних масел.

Яке Масло Заливати В Коробку Нива Шевроле

Скажімо одне, що 90% в їх числі підходять для мотора Chevrolet Niva. Необхідно бути гранично уважним при виборі масла для його заміни. Подумайте, в яких кліматичних умови вам доводиться найчастіше експлуатувати свій автомобіль.

Заміна масла в коробці передач Нива Шевроле, Нива, Ваз

як замінити масло в коробці передач Шевроле Нива? Де знаходиться заливна і зливна пробка коробки передач.

Наведемо приклад. У середній смузі Росії температура влітку в середньому коливається від 25 до 30 за Цельсієм. Взимку в цьому регіоні приблизно 22 — 25С з позначкою мінус. Найбільш розумним буде застосування масла класу 5W40. Це синтетика і труднощів із запуском двигуна при мінусових температурах не виникне. Досить рідке масло, не замерзне при великих «мінуси».

Так яке масло все. таки заливати? Мінералку або синтетику?

Однозначної відповіді немає. Багато чого буде залежати від ваших фінансових можливостей. Якщо вже ви знайшли гроші на покупку Ниви Шевроле, то 1500 рублів знайдете для каністри хорошою синтетики.

Схожі повідомлення

Яке Масло Заливати У Двигун Тойота Королла... Яке масло заливати в двигун Тойота Corolla (Тойота Королла) Яке масло заливати в двигун Тойота Королла (Тойота Королла) Купуючи Тойота Королла, власники автомобіля, зазвичай, не вважають за заглянути в сервісну книжку і вивчити порадами виробника за ...
Замена Масла В Заднем Редукторе Volvo Xc90... Вольво xc90: смена масла в редукторе В настоящее время ремонт автомобиля своими руками – процесс, требующий некого количества внимания, малого набора инструментов, кроме того сноровки. Обычно, в техническом руководстве юзера содержится вся нужная ин...
Как Залить Масло В Коробку Ситроен С3... Смена масла на Ситроен С3 Прогреваем мотор на холостых. Установив авто на яму, открываем крышку заливной горловины чтоб масло веселее сливалось. Если имеется защита, то чтоб добраться к картеру мотора необходимо будет открутить болты крепления (у к...

Сьогодні практично ніхто не користується «мінералкою». Слабкі характеристики. Таке масло дуже швидко вигорає, якості змащення силового агрегату вельми сумнівні. А значить і витрата палива збільшується, що призведе до незапланованих фінансових витрат!

А що з синтетикою?

  • Ну, по-перше, в цих оліях є всілякі присадки, за допомогою яких двигун добре «змазується», а значить, працює довше. Витрата бензину буде трохи менше і збільшиться потужність двигуна.

  • По-друге. Холодний запуск движка менш небезпечний, знос деталей поршневої групи зводиться до мінімуму на відміну від мінералки! Взимку автомобіль заводиться легко тому що «синтетика» не застигає при низьких температурах.

Не шкодуйте грошей на якісне масло для своєї «ластівки». Два рази на рік можна побалувати свого «залізного бійця» хорошою синтетикою, яка буде «дбайливо» ставитися до вашого двигуна і дозволить пробігти 15000 км. Це все одно, що «побалувати» дружину на 8 березня подарунком і приділити увагу!

Так, ось ще що. Багато хто відмовився від вживання масел вітчизняного виробника! Чому, запитаєте ви? Здогадайтеся самі. Остерігайтеся підробок. Купуйте масла тільки в спеціалізованих магазинах! Сьогодні 40% масла, яке продається в роздріб підробка! Хімічать ділки з російськими фірмами, що випускають товар під власними торговими марками типу «Лукойл» і т. Д. З імпортних «люблять» в основному, Shell, Mobile, Castrol.

РАДА: При покупці масла звертайте увагу на упаковку і дату виготовлення. Намагайтеся купувати масло випуску того місяця, в якому робите покупку. Шахраї не встигнуть надрукувати нові етикетки!

І останнє: Пам’ятайте, що в коробку заливають GL-4, а в міст GL-5. Це пов’язано з особливостями роботи моста. Більш детально почитати про вибір масла в двигун і трансмісію саме Шеви Ниви можна в цій статті. автор, власник Ниви Шевроле, описує свій досвід. У двигун він залив Шелл, а ось трансмісійне вирішив використовувати недороге вітчизняне. І нічого, відгук позитивний.

Ах да, при переході з мінералки на синтетику або напівсинтетику обов’язково промити коробку і міст. А яким маслом користуватися і яке, на вашу думку, більше підходить для Chevrolet Niva — вирішувати вам. Хтось ллє дороге Ликви Моллі, ну а інший. звичайний Лукойл і теж нічого. Після декількох років експлуатації ви гарантовано виберете для себе відповідне саме вам, під ваші умови.

Схожі повідомлення

«Дакаровского» Lada Niva продадуть за 6,5 мільйона... У гонці «Париж-Дакар» на Ниві під номером «167» був перший власник - Франсуа Джінсон з сином. Позашляховик став простіше, замінивши капот і двері пластиковими, встановивши більший паливний бак, додатковий захист бампера, освітлення і посилену підвіск...
Сколько Литров Масла В Коробке Ваз 2115... Меняем масло в КПП ВАЗ 2115 Полезные рекомендации по замене В руководстве, прилагаемом к автомобилю ВАЗ 2115, указан период смены масла в КПП – он составляет кто 60 тыщ км пробега. Для избежания поломок и дефектов коробки обладатель ВАЗ 2115 должен ...
Замена Масла В Коробке Передач Ваз 2109... Как сменять масло в коробке на ВАЗ 2109 самостоятельно Приветствую вас друзья на страницах сайта ремонт автомобилей ВАЗ в кустарных условиях. Большинству новичков смена масла в коробке – это реальная неувязка. Они не представляют, с чего начинать, в ...