Яке Масло Заливати В Коробку Нива Шевроле

DataLife Engine. Softnews Media Group

DataLife Engine. Softnews Media Group

  • Переглядів: 60496
  • Автор: Andrei
  • Дата: 6-07-2014, 23:01

Нелегкий вибір масла в Ниву Шевроле. яке куди лити?

Движок хоч якої машини це його серце і воно повинно працювати без перебоїв. За його «артеріях» повинна пересуватися тільки та «кров», яка призначена для нього.

Схожі повідомлення

Яке Масло Заливати У Кіа Ріо 2015... яке масло заливати в движок Кіа Ріо яке масло заливати в движок Кіа Ріо Підміна масла в двигуні - принципова процедура, яка не прощає помилок. Розглянемо її на прикладі автомобіля Kia Rio, дуже популярного в наших умовах. До уваги читачів представлен...
Яке Масло Залити В Коробку Ваз 2110... Вибір масла і процес його підміни в КПП автомобіля ВАЗ 2110 Вибір масла і процес його підміни в КПП автомобіля ВАЗ 2110 На сьогодні близько 95% всіх наявних на авторинку трансмісійних масел складаються з всесезонних компонент. Уже сьогодні, щоб знати...
Яке Масло Заливати В Опель Астра H... Opel Astra GTC The Black Gentleman> бортжурнал> яке масло лити в Opel Astra H? Opel Astra GTC The Black Gentleman> бортжурнал> яке масло лити в Опель Astra H? Скоро підходить пора поміняти масло в разі раніше мене Дане питання дуже не турбував, сього...

Простіше кажучи, всі ми бажаємо (автовласники) що б наш «залізний кінь», а тоді мова йде про Шевроле Niva «проходив» велика кількість. І для цієї мети необхідно? І продати, багато причин впливає на роботу мотора, сердечко автомобіля, однак найголовніше це масло. Яке масло лити в двигун і коробку, що радять фахівці та інші, хто експлуатує Шевроле Niva? конкретної відповіді на Таке питання НІ!

Яке масло краще заливати в chevrolet лачетті.

Яке Масло Заливати В Коробку Нива Шевроле

Так що все-таки все. таки робити?

Спочатку потрібно уважно вивчити інструкцію з експлуатації автомобіля. Неодмінно порадитися з експертами 100. Зараз полиці спеціалізованих магазинів просто ломляться від різних масел.

Яке Масло Заливати В Коробку Нива Шевроле

Скажімо одне, що 90% в їх числі підходять для мотора Chevrolet Niva. Необхідно бути гранично уважним при виборі масла для його заміни. Подумайте, в яких кліматичних умови вам доводиться найчастіше експлуатувати свій автомобіль.

Заміна масла в коробці передач Нива Шевроле, Нива, Ваз

як замінити масло в коробці передач Шевроле Нива? Де знаходиться заливна і зливна пробка коробки передач.

Наведемо приклад. У середній смузі Росії температура влітку в середньому коливається від 25 до 30 за Цельсієм. Взимку в цьому регіоні приблизно 22 — 25С з позначкою мінус. Найбільш розумним буде застосування масла класу 5W40. Це синтетика і труднощів із запуском двигуна при мінусових температурах не виникне. Досить рідке масло, не замерзне при великих «мінуси».

Так яке масло все. таки заливати? Мінералку або синтетику?

Однозначної відповіді немає. Багато чого буде залежати від ваших фінансових можливостей. Якщо вже ви знайшли гроші на покупку Ниви Шевроле, то 1500 рублів знайдете для каністри хорошою синтетики.

Схожі повідомлення

Як Додати Масло В Дл Зміна масла в автоматичній трансмісії Mercedes W210 (722.6), крок за кроком інструкція. Добре весь день. Тема сьогоднішньої статті - зміна масла у автоматичній передачі Mercedes W210. У статті містяться покрокові інструкції щодо фото та відео, згідно...
Яке Масло Лити У Двигун Хендай Акцент... Скільки і яке масло краще заливати в двигун Хендай Акцент Скільки і яке масло краще заливати в двигун Хендай Акцент техобслуговування автомобіля Хендай Акцент - це список обов'язкових ремонту з підтримки початкового стану транспортних засобів. Одна з...
Когда Менять Масло В Коробке Киа Рио... Подмена масла в коробке Киа Рио Замена масла в коробке Киа Рио Непринципиально, старенькый автомобиль как еще его называют нет, за его исправностью нужно смотреть. Это, проще ухаживать за новым авто, ведь до ваших проблем его никто не использовал, а ...

Сьогодні практично ніхто не користується «мінералкою». Слабкі характеристики. Таке масло дуже швидко вигорає, якості змащення силового агрегату вельми сумнівні. А значить і витрата палива збільшується, що призведе до незапланованих фінансових витрат!

А що з синтетикою?

  • Ну, по-перше, в цих оліях є всілякі присадки, за допомогою яких двигун добре «змазується», а значить, працює довше. Витрата бензину буде трохи менше і збільшиться потужність двигуна.

  • По-друге. Холодний запуск движка менш небезпечний, знос деталей поршневої групи зводиться до мінімуму на відміну від мінералки! Взимку автомобіль заводиться легко тому що «синтетика» не застигає при низьких температурах.

Не шкодуйте грошей на якісне масло для своєї «ластівки». Два рази на рік можна побалувати свого «залізного бійця» хорошою синтетикою, яка буде «дбайливо» ставитися до вашого двигуна і дозволить пробігти 15000 км. Це все одно, що «побалувати» дружину на 8 березня подарунком і приділити увагу!

Так, ось ще що. Багато хто відмовився від вживання масел вітчизняного виробника! Чому, запитаєте ви? Здогадайтеся самі. Остерігайтеся підробок. Купуйте масла тільки в спеціалізованих магазинах! Сьогодні 40% масла, яке продається в роздріб підробка! Хімічать ділки з російськими фірмами, що випускають товар під власними торговими марками типу «Лукойл» і т. Д. З імпортних «люблять» в основному, Shell, Mobile, Castrol.

РАДА: При покупці масла звертайте увагу на упаковку і дату виготовлення. Намагайтеся купувати масло випуску того місяця, в якому робите покупку. Шахраї не встигнуть надрукувати нові етикетки!

І останнє: Пам’ятайте, що в коробку заливають GL-4, а в міст GL-5. Це пов’язано з особливостями роботи моста. Більш детально почитати про вибір масла в двигун і трансмісію саме Шеви Ниви можна в цій статті. автор, власник Ниви Шевроле, описує свій досвід. У двигун він залив Шелл, а ось трансмісійне вирішив використовувати недороге вітчизняне. І нічого, відгук позитивний.

Ах да, при переході з мінералки на синтетику або напівсинтетику обов’язково промити коробку і міст. А яким маслом користуватися і яке, на вашу думку, більше підходить для Chevrolet Niva — вирішувати вам. Хтось ллє дороге Ликви Моллі, ну а інший. звичайний Лукойл і теж нічого. Після декількох років експлуатації ви гарантовано виберете для себе відповідне саме вам, під ваші умови.

Схожі повідомлення

Когда Менять Масло В Коробке Киа Рио... Подмена масла в коробке Киа Рио Замена масла в коробке Киа Рио Непринципиально, старенькый автомобиль как еще его называют нет, за его исправностью нужно смотреть. Это, проще ухаживать за новым авто, ведь до ваших проблем его никто не использовал, а ...
Яке Масло Заливати В Опель Астра Н... Чи потрібна Опель Astra підміна масла в КПП Чи потрібна Опель Astra підміна масла в КПП Чи потрібна Опель Astra підміна масла АКПП? } Міф питання викликає величезну кількість суперечок серед автовласників. Завод-виробник стверджує, що в коробці масло...
Все Признаки Пробитой Прокладки ГБЦ Ваз Нива На Вс... Все признаки пробитой прокладки ГБЦ ВАЗ НИВА На всех стадиях разрушения прокладки головки блока Создатель: Андрей Лапочкин Размещено: 14 мар. 2015 г. Просмотрено: 229 360 Мне понравилось: 880 Мне не понравилось: 58 Принципиально знать нашему клиент...