Яке Масло Заливати В Коробку Кіа Ріо

Підміна масла в АКПП КІА Ріо 2011-2015

Підміна масла в АКПП КІА Ріо 2011-2015

Кіа Ріо 2012-2015 років випуску на ринку Росії досить популярні з коробкою автоматом передач. Це зрозуміло, тому що АКПП істотно спрощує процес водіння, а особливо якщо впровадження автомобіля відбувається в основному в міських умовах. Природно, такий варіант має свої недоліки (наприклад, підвищена витрата пального), проте за комфорт і зручність доводиться платити.

Щоб «автомат» на Кіа Ріо 2012-2015 років випуску працював досить довго і навіть не підводив, його потрібно обслуговувати і часом заливати нове масло. У нашій статті ми обговоримо, яке з представлених у продажу пропозицій найкраще використовувати, так само як і з якою частотою створювати підміну масла, також дамо кілька корисних порад з використання Коробка автомат.

практичні рекомендації

Яке Масло Заливати В Коробку Кіа Ріо

Схожі повідомлення

Яке Моторне Масло Заливати В Хендай Соляріс... Вибираємо масло в движок Хендай Соляріс вибираємо масло в движок Хендай Соляріс Движок - частина автомобіля, яка найбільше потребує мастилі. Як обрати відповідне масло? Адже асортимент такий великий. Полиці магазинів практично заставлені різними кані...
Замена Масла В Двигателе Тойота Королла 2011... Смена масла мотора автомобиля Тойота Corolla У каждого обладателя автомобиля временами наступает время, когда должна выполняться смена моторного масла в движке. Не является исключением из правил и Тойота Corolla. Через какое время необходимо создават...
Яке Масло Заливати У Двигун Опель Зафіра... Моторні та трансмісійні масла для автомобілів Опель Моторні та трансмісійні масла для автомобілів Опель Німецький автоконцерн Опель належить компанії Дженерал моторс і є її головним підрозділом Європи. Компанія, заснована в Руссельхайме в 1868 році, ...

Напевно власники Кіа Ріо знайомляться з коробкою автоматом з цього автомобіля, так як пересідають з чогось більш дешевого (кропива, з російських автомобілів). Але, тут важливо знати кілька значущих деталей, які допомагають зберегти працездатність Коробка автомат по ходу довгого часу.

Необхідно підкреслити, що в загальному «автомат» працює чудово в будь-де, крім зимового періоду. Це пов’язано з конструктивними особливостями агрегату, і щоб він не став непридатним раніше часу, необхідно дотримуватися таких правил:

Яке масло заливати в коробку chevrolet Круз.

  • Відмінно і тривало прогрівати автомобіль перед рухом, так як робоча температура мотора досягається швидше, ніж радіатора масла у АКПП передач.
  • Якщо прохід якщо часу на прогрів Кіа Ріо зовсім небагато, то необхідно досягти температури двох або більше 40 градусів, і після починати рух на маленькій швидкості (краще не швидше 40-50 км / ч) тепер через яке-той час досягти робочої температури. Для містечка маленька швидкість проблемою бути не повинна, особливо взимку.
  • До того як почнуться суворі холоди, обов’язкової може бути підміна масла і фільтра.

Останнє, до місця сказати, зроблять і без допомоги інших, але про це трохи пізніше. На даний момент хочеться сказати небагато що, яке наслідок має ігнорування потрібної підміни. Автоматична коробка, яка встановлюється на Кіа Ріо, має всередині клапана, які відкриваються під дією високого тиску і складаються з пластмасової кришки і пружини. Якщо масло стареньке, то воно може загуснути і в ході підвищитися тиск всередині. Це призводить до неприємних наслідків після поганого початку руху як ще його називають різкого старту, тому що пластмасові елементи часто ламаються. Це, знову ж таки, призводить до неадекватної поведінки Коробка автомат — передачі бувають варіації різко змінюватися або ж навпаки не підніматися вище 2-ий — третій швидкості. Якщо цю проблему ніяк не прибрати і продовжувати їздити, то через кілька днів ваш «автомат» на Кіа Ріо найімовірніше, зовсім зламається, що виллється для вас в дорогий ремонт як ще його називають навіть його підміну.

Яке масло заливати в коробку лада калина.

Заміна масла в МКПП Кіа Ріо III

підміна масла в МКПП.

Порядок заміни масла своїми руками

Тепер ви зрозуміли, якщо проігнорувати необхідність використання нового масла, наслідки будуть досить суворими і нести за собою значні фінансові витрати. Якщо підміна масла вважаєте під силу, то будемо вести розмову про певному методі дій, як це зробити. В першу чергу Кіа Ріо потрібно загнати на яму, потім виконати наступні дії:

  • 1. Заздалегідь до того як почати слив масла, зніміть кришку сапуна, відмінно її промийте і почистіть за допомогою дроту отвір сапуна. Потім пластмасову кришку необхідно поставити на місце призначення.
  • 3.2. Візьміть будь-яке брудне відро чи будь-яку іншу ємність, після цього відкрутіть пробку для зливання масла і почекайте поки воно на сто відсотків стече. Після чого пробку необхідно буде поставити до району.
  • 3. Приберіть щуп, який вказує рівень масла в коробці.
  • 4. Використовуючи воронку (звичайно взяти обрізану пластикову пляшку), залийте нове масло.
  • 5. Протріть щуп за допомогою звичайної ганчірки і поставте його назад до району.
  • 6. Дістаньте знову покажчик рівня і перевірте, чи достатньо масла в коробці коли немає, то необхідно долити певну кількість до верхнього рівня.

Яке масло заливати в коробку рено логан.

Схожі повідомлення

Honda Fit Какое Масло Лить В Двигатель... Honda Fit White Tiger › Бортжурнал › Кто какое масло льет ? По причине с баксом ценник вырос потому вопрос кто что лил и у кого какие отзывы будут по производителям.У нас здесь товарищ один впаривает Elf может кто лил. Honda Fit 2007, ...
Проверка Уровня Масла В Акпп Хендай Солярис... Хэндэ Solaris 1.6 автомат › Бортжурнал › Уровень масла в Коробка автомат Приветствую всех!Как ранее писал в БЖ, произвел частичную смену масла в коробка автомат www.drive2.ru/l/8866220/, и ни как не могу выставить уровень масла, всякий ...
Замена Масла В Акпп Мерседес Glk 300... Ремонт Коробка автомат Мерседес GLK 300 Ремонт АКПП MERCEDES GLK 300 содержит комплекс мер по восстановлению работы всех частей автоматической коробки. При вправду проф обслуживании коробки-автомат Мерседес GLK 300 следует держать в голове о правилах...

Ось і фінал, підміна масла проведена. Зараз можна сміливо їздити і насолоджуватися своїм Кіа Ріо.

Вибір масла, частота заміни

Питання що, як нерідко потрібно поміняти масло на Коробка автомат цікавить багатьох. Для Кіа Ріо 2012-2015 років випуску його рекомендується оновлювати приблизно раз в 50000 км. Але необхідно сказати, що це цифра змінюється в залежності від терміну проекту, так само як і в яких умовах вживається машина. При цьому також потрібно брати до уваги на фільтр на прокладку піддону.

Час від часу виправданим є підміна частини масла в АКПП, коли замість підгоріле заливається нове. Однак тут бувають проблема, яка полягає в тому, що рідко зрозуміло, скільки безпосередньо л. необхідно доливати. Ви, рекомендується часткова підміна не більше 40% від загального обсягу, щоб не порушити нормальну роботу коробки.

яке масло заливати, цікавить багатьох. Але не треба складати і найкраще робити вибір відповідно до порад виробника — масло Diamond ATFSP-III, SKATFSP- III. Зрозуміло, використовують і інший варіант, однак він повинен підходити по всіх рис (склад, присадки).

Без допомоги інших підміняти масло звичайно тільки в такій ситуації, якщо ви впевнені у своїх силах. Навпаки це ваш спочатку, то попросіть допомоги у кого-небудь більш досвідченого по іншому зверніться на станцію технічного обслуговування. Також пам’ятайте, що якщо на Кіа Ріо не проводити регулярну підміну масла, то це може бути передумовою поломок або ж виходу з ладу. Тому завжди використовуйте тільки високоякісні продукти і обслуговуйте Коробка автомат і автомобіль в результаті вчасно.

Яке масло заливати в коробку ваз 2109.

Схожі повідомлення

Через Скільки Тисяч Міняти Масло В Двигуні... Через скільки поміняти масло в двигуні? Присадки в масло мотора через скільки міняти масло в движку? Присадки в масло мотора Важко переоцінити значення масла в двигуні. Завдяки йому мотор здатний працювати справно протягом довгого часу. Зрозуміло, що...
Коли Змінити Масло В Акпп Chevrolet Aveo... Скільки змінити масло в коробці? Звертаючи тему зміни масла до кінця (тут вони писали про заміну масла в двигуні), я хочу відкрити заміну масла в коробці. А саме, скільки змінити масло в коробці? А чи є це необхідно? Масло в коробці повинно бути зм...
Какое Масло Лить В Хонду Цивик D15b... Общества › Honda Club › Блог › Хватить лить не понятно что в движки! Таблица внедрения масел Honda Таблица внедрения масел производителя Honda Motor Co., Inc. Torrance, CA 90501, U.S.A. (южноамериканское подразделение). Нужно обр...