Яке Масло Заливати У Двигун Кіа Сід

Вибір правильного моторного масла для Кіа Сід

Вибір правильного моторного масла для Кіа Сід

Для вибору яке масло лити в двигун Кіа Сід необхідно розібратися з його основними рисами, маркуванням, торговими марками, типом і ще якимись моментами. З огляду на найважливіші в їх числі без помилок вибираючи виробника, можна знайти бездоганну рідина яка буде відмінно захищати деталі двигуна від зносу досить довго, в різних умовах використання з найменшою витратою. Щоб з’ясувати основні характеристики масла для Сід, є варіант звернутися до управління по експлуатації, але, там ніж інформації про типи води і її виробників, тому вибір обмежується однією-двома марками. Для вибору з широкого асортименту автомагазинів необхідно знати трохи не просто.

Яке Масло Заливати У Двигун Кіа Сід

Kia Pro’Ceed 1,6 GDI

Клас в’язкості і обсяг

Клас в’язкості визначає здатність моторного масла зберігати потрібні змащувальні характеристики в різних температурних умовах. Від в’язкості масла залежить витрата пального і його робота взимку, що особливо позначається на пуску мотора і його прогріванні. При низьких температурах краще використовувати рідину з низьким коефіцієнтом в’язкості, це позитивно позначається на економічності автомобіля і захисту робочих поверхонь мотора від зносу. При високих температурах середовища в спеку найкраще вибрати масло з високою в’язкістю.

Яке масло заливати в двигун ваз 2115.

В сучасних маслах для автомобільних двигунів для позначення в’язкості використовується коефіцієнт SAE. Він зазвичай вказується на каністрах як однієї з головних маркувань. Складається з 2-ух чисел, розбитих буквою W і знаком «-«. Обидва в їх числі є коефіцієнтами в’язкості в різних умовах. 1-ша позначає температуру при зайнятий} масло може прокачуватися в системі і забезпечувати проворачивание мотора при запуску. Інша вказує в’язкість при нагріванні мотора до робочої температури.

Яке Масло Заливати У Двигун Кіа Сід

Таблиця температурних діапазонів моторних масел по SAE

Схожі повідомлення

Яке Масло Краще Заливати У Двигун Бмв... Sascha0777> Блог> Мій особистий рейтинг масла для Бмв! (Оновлений) sascha0777> Блог> Мій особистий рейтинг масла для Бмв! (Оновлений) Що лити і теорія масла приголомшливо написана в рішенні цього питання блозі: www.bmwservice.livejournal.comЛейте &qu...
Яке Масло Заливати У Мітсубісі Лансер 10... Нашому клієнту залишається про підміну масла в двигуні Лансера 9 і 10 Нашому клієнту залишається про підміну масла в двигуні Лансера 9 і 10 Свого часу підміни змащуючого елемента у багатьох автовласників завжди з'являється один і той же питання, а як...
Яке Масло Заливати У Двигун Мітсубісі Аутлендер... Моторні масла і особливі води Мітсубіші Motors Моторні масла і особливі води Мітсубіші Motors Офіційний дистриб'ютор і імпортер автомобілів Мітсубіші в нашій країні, ТОВ «ММС Рус», являє Для вас новітню продукцію на ринку Росії авто мас...

В автомобілях Кіа Сід рекомендується використовувати моторне масло з в’язкістю SAE 5W-30 по іншому 5W-40. Даний коефіцієнт забезпечує кращу роботу мотора в широкому спектрі температур от.30 до 50 градусів. Таке маркування радить Кіа для власних автомобілів в європейських країнах незалежно від типу двигуна, його об’єму і наявності турбонагнетателя.

Обсяг моторного Кіа Сід знаходиться в залежності від модифікації агрегату і становить:

 • 3.6 літра для бензинових агрегатів 1.4 MPI, 1.6 MPI, 1.6 GDI;
 • 4.5 літра для бензинових моторів 1.6 з турбіною T-GDI;
 • 5.3 л. для дизельних моторів.

Повернутися до змісту

ресурс

Одним з важливих показників якості моторного масла є його ресурс, іншими словами скільки воно працює не втрачаючи власних рис. Велика частина авто виробників радять поміняти цю рідину приблизно раз 15-20 тисяч км пробігу. Але, вітчизняні виробники масел нерідко стверджують що їх продукція може ходити і кілька 10-десятків тисяч км без підміни і, при цьому, нормально захищати движок від зносу. Хто ж там примножити, а хто перестраховується? Існує, що ніхто з їх числа точно не здатна знати скільки масло здатне відходити конкретно у вашому автомобілі з тієї причини, що його ресурс сильно залежить від умов, де вживається автомобіль. Автолюбитель сам повинен піклуватися про стан моторного масла і визначати необхідність його заміни. Якщо це проблематично, краще дотримуватися інтервали підміни, рекомендовані виробником машини.

Яке масло заливати в кіа ріо 3.

яке масло потрібно заливати в двигун Хендай і Кия

У вирішенні цього питання відео ми ретельно розглянемо яке ж масло необхідно лити в сучасних корейців Хендай і кия.

На стан і ресурс моторного масла впливають такі фактори:

 • Умови експлуатації автомобіля, наявність так званих важких умов (пробки, пил, холодну пору року, перевезення вантажів і так далі);
 • Вік автомобіля і його двигуна;
 • Якість палива;
 • Якість і технологія виконання процедури заміни масла.

Для двигунів Сід MPI, при використанні масла 5W-20, 5W-30 в нормальних умовах, Кіа рекомендує інтервал заміни 15 000 км або 12 місяців. Для GDI — 10 000 км або 6 місяців. У важких умовах експлуатації, а до таких можна віднести більшість умов у великих містах і іншій місцевості Росії, інтервал рекомендують скоротити до 7 500 км і 6 місяців для MPI і 5000 км або 6 місяців для GDI.

Тип робочої рідини

На даний момент в автомобільних двигунах може використовуватися кілька видів моторного масла, що розрізняються за типом виробництва:

 1. мінеральне;
 2. напівсинтетичне;
 3. Синтетичне.

Мінеральне масло отримують перегонкою сирої нафти, після чого збагачують спеціальними присадками для поліпшення характеристик. Даний вид масла використовується досить давно і має низку переваг, не дивлячись на те, що зараз його витісняють інші типи, в основному, синтетика.

Яке масло заливати в двигун лада гранта.

Схожі повідомлення

Як Додати Масло В Дл Зміна масла в автоматичній трансмісії Mercedes W210 (722.6), крок за кроком інструкція. Добре весь день. Тема сьогоднішньої статті - зміна масла у автоматичній передачі Mercedes W210. У статті містяться покрокові інструкції щодо фото та відео, згідно...
Яке Масло Заливати У Двигун Форд Мондео... Яке масло заливати в двигун Форд Мондео 4 покоління Яке масло заливати в двигун Форд Мондео 4 покоління Форд Mondeo - американський автомобіль бізнес-класу, один з найближчих суперників Тойота Camry і Фольксваген Passat. Машина дуже потрібна на ринку...
Яке Масло Заливати В Опель Астра Н... Чи потрібна Опель Astra підміна масла в КПП Чи потрібна Опель Astra підміна масла в КПП Чи потрібна Опель Astra підміна масла АКПП? } Міф питання викликає величезну кількість суперечок серед автовласників. Завод-виробник стверджує, що в коробці масло...

Часто виробники в нові автомобілі заливають мінеральне масло, на якому автомобіль може їздити весь процес обкатки. Деякі моделі Кіа можуть продаватися в салонах саме з мінералкою в двигуні. Це пов’язано з його низькою ціною і відсутністю необхідності тривалого користування (перше ТО c заміною приблизно на 5 000 км). У деяких країнах виробники автомобілів рекомендують до використання в якості оригінального мінеральне моторне масло. Це пов’язано ще і з тим, що воно вважається більш екологічним ніж синтетика.

Яке Масло Заливати У Двигун Кіа Сід

Напівсинтетичні моторні масла виходять додаванням в мінеральні синтетичних присадок або змішуванням їх з синтетикою. Такі види рідин слабо поширені, в продажу їх мало так само через витіснення синтетичним типом.

Зараз в Росії продаються, в основному, синтетичні моторні масла, вони ж використовуються для заміни. Такі рідини виходять хімічним шляхом, при якому можливе отримання складу, що відповідає сучасним специфікаціям і володіє кращими характеристиками.

У порівнянні з іншими типами масел, синтетичні мають ряд переваг:

 • Відповідність більш високим вимогам і складним технічним умовам, що дає можливість розробити мастильну рідину під певну модифікацію двигуна з урахуванням його особливостей;
 • Найкраще протидія зносу робочих поверхонь;
 • Протистояння руйнування і стабільність в’язкості при високих і низьких температурах;
 • Можливість роботи в форсованих двигунах з високою швидкістю обертання колінчастого вала і турбіни;
 • Низька витрата масла;
 • Збільшення періодичності заміни;
 • Зниження витрати палива.

Яке масло заливати в кіа ріо 2015.

До недоліків синтетики можна віднести порівняно високу ціну і більш складний процес утилізації.

Вибір виробника моторного масла

Одним з найчастіших питань при виборі яке масло заливати в двигун Кіа Сід є питання про його виробника. Сьогодні асортимент моторного масла за своїм обсягом наближається до FMCG — товарам, і тому вибрати конкретну марку досить складно. Тут найпростішим варіантом буде знову звернутися в рекомендації самої компанії Кіа, які вона вказує в керівництві до своїх автомобілів. Хоча конкретна марка тут не вказується, виробник називається Shell Helix. Якщо немає бажання витрачати час на пошуки інших продуктів і вивчення конкурентів, можна вибрати його. Якщо такого масла в продажу не виявилося можна сміливо вибирати з інших виробників таких як Motul, Mobil, Mannol, LIQUI MOLY, Total, Castrol. Ці марки заслужили відмінну репутацію на ринку і мають безліч позитивних відгуків. Багато з них рекомендуються до використання виробниками автомобілів. Природно, це не повний список. Існують і деякі інші бренди, які користуються довірою. Треба справедливо зауважити, що зараз на ринку присутні і бренди російських компаній таких як, наприклад Роснефть, Газпром. Їх продукція також відповідає сучасним стандартам.

Якщо для Кіа Сід вибрано моторне масло одного з провідних брендів і дотримані параметри в’язкості і інші, залишається тільки одне — щоб рідина виявилася справжньою. На жаль, випадки підробки зустрічаються, і за ціною оригінального масла можна придбати сумнівну рідину, з невідомими параметрами, яка може завдати шкоди двигуну автомобіля. Щоб цього не сталося, варто скористатися наступними правилами:

Яке масло заливати в двигун Хендай Гетц.

 1. Купувати масло в вартих довіри автомагазинах, у дилерів, в фірмових техцентрах і АЗС;
 2. Уважно вивчати упаковку, наявність необхідних етикеток та маркувань;
 3. Не соромитися запитати у продавця звідки даний продукт.

Тільки уважно підійшовши до процесу вибору і покупки можна бути впевненим що двигун автомобіля буде надійно захищений до наступної заміни масла.

Схожі повідомлення

Яке Масло Заливати У Двигун Хендай Акцент... Нашому клієнту залишається про моторному маслі на Хенде Accent Нашому клієнту залишається про моторному маслі на Хенде Accent Підміна моторного масла - обов'язкова складова будь-якого ТО. Залишаючи автомобіль на станції, шофер на сто відсотків поклад...
Яке Масло В АКПП Кіа Спортейдж 3... Масло в АКПП Кіа Спортейдж (Kia Sportage): 1, 2.4, 3 Масло в АКПП Кіа Спортейдж (Kia Sportage): 1,2.7,3. Всім гарного поточного часу доби! Зараз продовжуємо тему обслуговування "корейців". А на даний момент питання вибору масла в АКПП Кіа С...
Яке Масло Заливати У Двигун Лада Гранта... яке масло краще заливати в двигун 8 клапанного автомобіля Лада Гранта? яке масло краще заливати в движок 8 клапанного автомобіля Лада Гранта? Яке масло краще заливати в двигун Лада Гранта 8-клапанна, цікавить багатьох господарів російського автомобіл...