Яке Масло Заливати У Двигун Кіа Сід

Вибір правильного моторного масла для Кіа Сід

Вибір правильного моторного масла для Кіа Сід

Для вибору яке масло лити в двигун Кіа Сід необхідно розібратися з його основними рисами, маркуванням, торговими марками, типом і ще якимись моментами. З огляду на найважливіші в їх числі без помилок вибираючи виробника, можна знайти бездоганну рідина яка буде відмінно захищати деталі двигуна від зносу досить довго, в різних умовах використання з найменшою витратою. Щоб з’ясувати основні характеристики масла для Сід, є варіант звернутися до управління по експлуатації, але, там ніж інформації про типи води і її виробників, тому вибір обмежується однією-двома марками. Для вибору з широкого асортименту автомагазинів необхідно знати трохи не просто.

Яке Масло Заливати У Двигун Кіа Сід

Kia Pro’Ceed 1,6 GDI

Клас в’язкості і обсяг

Клас в’язкості визначає здатність моторного масла зберігати потрібні змащувальні характеристики в різних температурних умовах. Від в’язкості масла залежить витрата пального і його робота взимку, що особливо позначається на пуску мотора і його прогріванні. При низьких температурах краще використовувати рідину з низьким коефіцієнтом в’язкості, це позитивно позначається на економічності автомобіля і захисту робочих поверхонь мотора від зносу. При високих температурах середовища в спеку найкраще вибрати масло з високою в’язкістю.

Яке масло заливати в двигун ваз 2115.

В сучасних маслах для автомобільних двигунів для позначення в’язкості використовується коефіцієнт SAE. Він зазвичай вказується на каністрах як однієї з головних маркувань. Складається з 2-ух чисел, розбитих буквою W і знаком «-«. Обидва в їх числі є коефіцієнтами в’язкості в різних умовах. 1-ша позначає температуру при зайнятий} масло може прокачуватися в системі і забезпечувати проворачивание мотора при запуску. Інша вказує в’язкість при нагріванні мотора до робочої температури.

Яке Масло Заливати У Двигун Кіа Сід

Таблиця температурних діапазонів моторних масел по SAE

Схожі повідомлення

Через Скільки км Міняти Масло В АКПП... через скільки поміняти масло в коробці? через скільки міняти масло в коробці? Доводячи тему підміни масла до кінця (тут писали про підміну масла в двигуні), хочеться розкрити підміну масла в коробці. Говорячи конкретно через скільки змінювати масло в...
Який Двигун Краще З Візом Або Без Нього... Спільноти> Фан-клуб BMW E34 та E36> Блог> Мотор 525 з VANOS або без, плюсів і мінусів? переваги та недоліки? плюси і мінуси? плюси і мінуси? плюси і мінуси? 23 А де в Москві купити ремікс-комплект (звичайний) для М50? унікально з ваносами. ...
Яке Масло Заливати У Двигун Тойота Королла... Яке масло заливати в двигун Тойота Corolla (Тойота Королла) Яке масло заливати в двигун Тойота Королла (Тойота Королла) Купуючи Тойота Королла, власники автомобіля, зазвичай, не вважають за заглянути в сервісну книжку і вивчити порадами виробника за ...

В автомобілях Кіа Сід рекомендується використовувати моторне масло з в’язкістю SAE 5W-30 по іншому 5W-40. Даний коефіцієнт забезпечує кращу роботу мотора в широкому спектрі температур от.30 до 50 градусів. Таке маркування радить Кіа для власних автомобілів в європейських країнах незалежно від типу двигуна, його об’єму і наявності турбонагнетателя.

Обсяг моторного Кіа Сід знаходиться в залежності від модифікації агрегату і становить:

 • 3.6 літра для бензинових агрегатів 1.4 MPI, 1.6 MPI, 1.6 GDI;
 • 4.5 літра для бензинових моторів 1.6 з турбіною T-GDI;
 • 5.3 л. для дизельних моторів.

Повернутися до змісту

ресурс

Одним з важливих показників якості моторного масла є його ресурс, іншими словами скільки воно працює не втрачаючи власних рис. Велика частина авто виробників радять поміняти цю рідину приблизно раз 15-20 тисяч км пробігу. Але, вітчизняні виробники масел нерідко стверджують що їх продукція може ходити і кілька 10-десятків тисяч км без підміни і, при цьому, нормально захищати движок від зносу. Хто ж там примножити, а хто перестраховується? Існує, що ніхто з їх числа точно не здатна знати скільки масло здатне відходити конкретно у вашому автомобілі з тієї причини, що його ресурс сильно залежить від умов, де вживається автомобіль. Автолюбитель сам повинен піклуватися про стан моторного масла і визначати необхідність його заміни. Якщо це проблематично, краще дотримуватися інтервали підміни, рекомендовані виробником машини.

Яке масло заливати в кіа ріо 3.

яке масло потрібно заливати в двигун Хендай і Кия

У вирішенні цього питання відео ми ретельно розглянемо яке ж масло необхідно лити в сучасних корейців Хендай і кия.

На стан і ресурс моторного масла впливають такі фактори:

 • Умови експлуатації автомобіля, наявність так званих важких умов (пробки, пил, холодну пору року, перевезення вантажів і так далі);
 • Вік автомобіля і його двигуна;
 • Якість палива;
 • Якість і технологія виконання процедури заміни масла.

Для двигунів Сід MPI, при використанні масла 5W-20, 5W-30 в нормальних умовах, Кіа рекомендує інтервал заміни 15 000 км або 12 місяців. Для GDI — 10 000 км або 6 місяців. У важких умовах експлуатації, а до таких можна віднести більшість умов у великих містах і іншій місцевості Росії, інтервал рекомендують скоротити до 7 500 км і 6 місяців для MPI і 5000 км або 6 місяців для GDI.

Тип робочої рідини

На даний момент в автомобільних двигунах може використовуватися кілька видів моторного масла, що розрізняються за типом виробництва:

 1. мінеральне;
 2. напівсинтетичне;
 3. Синтетичне.

Мінеральне масло отримують перегонкою сирої нафти, після чого збагачують спеціальними присадками для поліпшення характеристик. Даний вид масла використовується досить давно і має низку переваг, не дивлячись на те, що зараз його витісняють інші типи, в основному, синтетика.

Яке масло заливати в двигун лада гранта.

Схожі повідомлення

Какое Масло Заливать В Гур Киа Спектра... Какое масло лить в движок Киа Диапазона? Многих хозяев интересует ответ на вопрос какое масло заливать в движок Киа Диапазона? Этот расхожий слух автомобиль не один год пользуется большим спросом у русских автовладельцев. Простота его конструкции, на...
Яке Масло Заливати В Коробку Кіа Ріо... Підміна масла в АКПП КІА Ріо 2011-2015 Підміна масла в АКПП КІА Ріо 2011-2015 Кіа Ріо 2012-2015 років випуску на ринку Росії досить популярні з коробкою автоматом передач. Це зрозуміло, тому що АКПП істотно спрощує процес водіння, а особливо якщо впр...
Сколько Заливать Масла В Двигатель Рено Трафик... Избираем масло для Рено Логан, какое лучше лить 5w30 либо 5w40? Постоянное техническое сервис автомобиля, гарантия долговечности всех систем и агрегатов. Операция по подмене масла в движке — это один из важнейших процессов, который нужно делать часто...

Часто виробники в нові автомобілі заливають мінеральне масло, на якому автомобіль може їздити весь процес обкатки. Деякі моделі Кіа можуть продаватися в салонах саме з мінералкою в двигуні. Це пов’язано з його низькою ціною і відсутністю необхідності тривалого користування (перше ТО c заміною приблизно на 5 000 км). У деяких країнах виробники автомобілів рекомендують до використання в якості оригінального мінеральне моторне масло. Це пов’язано ще і з тим, що воно вважається більш екологічним ніж синтетика.

Яке Масло Заливати У Двигун Кіа Сід

Напівсинтетичні моторні масла виходять додаванням в мінеральні синтетичних присадок або змішуванням їх з синтетикою. Такі види рідин слабо поширені, в продажу їх мало так само через витіснення синтетичним типом.

Зараз в Росії продаються, в основному, синтетичні моторні масла, вони ж використовуються для заміни. Такі рідини виходять хімічним шляхом, при якому можливе отримання складу, що відповідає сучасним специфікаціям і володіє кращими характеристиками.

У порівнянні з іншими типами масел, синтетичні мають ряд переваг:

 • Відповідність більш високим вимогам і складним технічним умовам, що дає можливість розробити мастильну рідину під певну модифікацію двигуна з урахуванням його особливостей;
 • Найкраще протидія зносу робочих поверхонь;
 • Протистояння руйнування і стабільність в’язкості при високих і низьких температурах;
 • Можливість роботи в форсованих двигунах з високою швидкістю обертання колінчастого вала і турбіни;
 • Низька витрата масла;
 • Збільшення періодичності заміни;
 • Зниження витрати палива.

Яке масло заливати в кіа ріо 2015.

До недоліків синтетики можна віднести порівняно високу ціну і більш складний процес утилізації.

Вибір виробника моторного масла

Одним з найчастіших питань при виборі яке масло заливати в двигун Кіа Сід є питання про його виробника. Сьогодні асортимент моторного масла за своїм обсягом наближається до FMCG — товарам, і тому вибрати конкретну марку досить складно. Тут найпростішим варіантом буде знову звернутися в рекомендації самої компанії Кіа, які вона вказує в керівництві до своїх автомобілів. Хоча конкретна марка тут не вказується, виробник називається Shell Helix. Якщо немає бажання витрачати час на пошуки інших продуктів і вивчення конкурентів, можна вибрати його. Якщо такого масла в продажу не виявилося можна сміливо вибирати з інших виробників таких як Motul, Mobil, Mannol, LIQUI MOLY, Total, Castrol. Ці марки заслужили відмінну репутацію на ринку і мають безліч позитивних відгуків. Багато з них рекомендуються до використання виробниками автомобілів. Природно, це не повний список. Існують і деякі інші бренди, які користуються довірою. Треба справедливо зауважити, що зараз на ринку присутні і бренди російських компаній таких як, наприклад Роснефть, Газпром. Їх продукція також відповідає сучасним стандартам.

Якщо для Кіа Сід вибрано моторне масло одного з провідних брендів і дотримані параметри в’язкості і інші, залишається тільки одне — щоб рідина виявилася справжньою. На жаль, випадки підробки зустрічаються, і за ціною оригінального масла можна придбати сумнівну рідину, з невідомими параметрами, яка може завдати шкоди двигуну автомобіля. Щоб цього не сталося, варто скористатися наступними правилами:

Яке масло заливати в двигун Хендай Гетц.

 1. Купувати масло в вартих довіри автомагазинах, у дилерів, в фірмових техцентрах і АЗС;
 2. Уважно вивчати упаковку, наявність необхідних етикеток та маркувань;
 3. Не соромитися запитати у продавця звідки даний продукт.

Тільки уважно підійшовши до процесу вибору і покупки можна бути впевненим що двигун автомобіля буде надійно захищений до наступної заміни масла.

Схожі повідомлення

Замена Масла В Коробке Передач Ваз 2109... Как сменять масло в коробке на ВАЗ 2109 самостоятельно Приветствую вас друзья на страницах сайта ремонт автомобилей ВАЗ в кустарных условиях. Большинству новичков смена масла в коробке – это реальная неувязка. Они не представляют, с чего начинать, в ...
Яке Масло Заливати У Двигун Форд Мондео... Яке масло заливати в двигун Форд Мондео 4 покоління Яке масло заливати в двигун Форд Мондео 4 покоління Форд Mondeo - американський автомобіль бізнес-класу, один з найближчих суперників Тойота Camry і Фольксваген Passat. Машина дуже потрібна на ринку...
Як Поставити 16-Ти Клапанний Двигун На Класичний... Встановлення 16-клапанного двигуна на "класичному": переваги та недоліки Чому необхідно встановити 16-клапанний двигун на "класичний"? А це вартість свічки? Недвозначна відповідь може бути надана, лише якщо ми проаналізуємо всі пе...