Яке Масло Залити В Коробку Ваз 2110

Вибір масла і процес його підміни в КПП автомобіля ВАЗ 2110

Вибір масла і процес його підміни в КПП автомобіля ВАЗ 2110

На сьогодні близько 95% всіх наявних на авторинку трансмісійних масел складаються з всесезонних компонент. Уже сьогодні, щоб знати, яке масло лити в коробку ВАЗ 2110, необхідно розібратися в численних марках і виробниках, що в значній мірі ускладнює вибір автомобіліста. У всякому авто магазині володар ВАЗ 2110 може відшукати двох або більше 2-ух 10-ів видів масел, які підходять для його авто. Однак далеко не кожен автовласник знає, які аспекти необхідно врахувати здійснюючи покупку води.

яке масло найкраще використовувати?

Головний фактор при покупці трансмісійної рідини — це не вибір компанії виробника, а підбір безпосередньо оригінальної рідини. Ринок кишить підробками, тому до вибору масла (MTF) потрібно підійти з граничною пильністю, так як контрафактна продукція може тільки нашкодити коробці ВАЗ 2110. В першу чергу — забудьте про незрозумілі торгових наметах і авторинках — купуйте MTF в строго спеціалізованих магазинах, щоб для якого призначена конструкція чого ви могли пред’явити претензії.

Далі розглянемо, яке MTF краще лити в коробку перемикання передач (КПП) за властивостями в’язкості і робочої температури. Рекомендується підбирати масло для коробки власного «залізного коня» виходячи тільки з кліматичних особливостей і сезону, в якому в даний час вживається ваш автомобіль.

Яке Масло Залити В Коробку Ваз 2110

Злив масла з коробки ВАЗ 2110

Схожі повідомлення

Как Проверить Масло В Коробке Тойота Королла... Ersultanss › Блог › Подмена масла в Коробка автомат Тойота Corolla ersultanss › Блог › Подмена масла в Коробка автомат Тойота Corolla Своевременная подмена масла в автоматической коробке переключения передач (Коробка авто...
Чесний Вторинний. Ваз 2110. Чесний вторинний. ВАЗ 2110. Автор: НАШІ ЦІНИ Опубліковано: 16 червня 2018 року Переглянуто: 8,762 Мені сподобалося це: 125 Мені не подобалося: 36 Ціна60 тис.руб.89040307706. Роман. Власник автомобіля. Теги youtube: нашицены # честнаявторичка # ваз2...
Замена Термостата Ваз 2110 Инжектор 8 Клапанов... ВАЗ-2110: заменяем термостат 8 клапанов ВАЗ-2110: заменяем термостат 8 клапанов Термостат – часть двигателя, которая позволяет ему равномерно охлаждаться. Несмотря на свои скромные габариты, эта деталь при неисправности может вывести из строя карбюра...

Головним фактором для підміни трансмісійного масла в коробці ВАЗ 2110 є погіршення його робочих параметрів в процесі використання. З анотації на пряму від виробника слід, що підміна здійснюється при пробігу кожних 30 тисяч кілометрів. Вже сьогодні, з використанням неякісного товару бувають можливість виникнення шуму в коробці або противного звуку при перемиканні передач.

Зараз давайте поговоримо, яке MTF краще лити в КПП ВАЗ 2110 — синтетичне, мінеральне як ще його називають напівсинтетичне. Вже давно відомо, що «напівсинтетика» працює ще ефективніше, ніж «мінералка» і «синтетика». «Напівсинтетика» є компромісним рішенням, тому що її робочі характеристики краще, ніж у мінеральної, і воно дешевше синтетики. Також така рідина більш підходить для використання автомобіля в помірному кліматі:

яке трансмісійне масло заливати

Відео огляд по підміні масла в коробці перемикання передач на передньопривідних автомобілях ВАЗ. відмінності.

 • головна перевага «напівсинтетики» — це високі змащувальні властивості;
 • більший діапазон робочої температури.

Яке масло залити в коробку ваз 2110.

Трансмісійне масло класифікації GL-4 підійде для КПП автомобілів ВАЗ з переднім приводом, зокрема — для моделі 2110.

Яке Масло Залити В Коробку Ваз 2110

Стелажі з автомобільним маслом в автомагазині

Які потрібно підготувати інструменти?

Перед тим як приступити до безпосередньої заміни MTF в КПП ВАЗ 2110 слід підготувати все те, що може вам знадобитися. Це треба зробити заздалегідь, щоб в будь-який момент у вас все необхідне було під рукою. Отже, вам знадобиться:

 • набір гайкових ключів;
 • ліхтар для огляду днища;
 • ємність — пластикова або металева (в неї буде зливатися відпрацьоване масло);
 • гумові рукавички (руки в маслі дуже складно відмити);
 • каністра на 5 літрів;
 • ганчірки або газета.

Ну і, природно, сама рідина. Підготувавши все це, можна приступати до її заміни.

Покрокова інструкція по заміні

Схожі повідомлення

Как Поменять Передние Колодки На Ваз 2110... Тормозная система ВАЗ 2110 2111 2112 Тормозная система ВАЗ 2110 2111 2112 Подмена фронтальных тормозных колодок. ПОРЯДОК ВЫПОЛНЕНИЯ ЗАМЕНЫ ПЕРЕДНИХ ТОРМОЗНЫХ КОЛОДОК Вывешиваем и снимаем переднее колесо. Отгибаем края стопорной пластины нижнего б...
Объем Масла В Двигателе Форд Мондео 4... Сколько масла в движке Форд Мондео Для смены масла в движке Форд Mondeo особенных умений не будет нужна, тут довольно знаний теоретически. Данная процедура проводится средствами находящимися под рукой, и с применением только высококачественных матери...
Nissan Primera P10 Замена Масла В Коробке... Общества › Nissan Club › Блог › Масло МКПП Primera P10 GT Всем привет. Появился вопрос, прогуглить нормально не сумел, решил спросить у тех, кто уже в курсе, так не существует такого человека резвее и проще. Желаю поменять масло ...

Через розташування отвори для зливу MTF в КПП, його заміна можлива виключно на ямі або на естакаді. Потрібно бути обережним під час зливу масла, оскільки його температура дуже висока, а його потрапляння на шкіру може призвести до опіків.

Яке Масло Залити В Коробку Ваз 2110

Відкручування зливної пробки КПП ВАЗ 2110

 1. Якщо ви міняєте рідина в КПП, то в першу чергу слід прогріти автомобіль, щоб дати можливість загуснув маслу прийняти більш рідкий стан, оскільки з холодної коробки вся рідина не витече.
 2. Далі, заїжджаємо на яму або естакаду, чекаємо 5-10 хвилин, щоб коробка трохи охолола.
 3. Під отвір для зливу рідини підставляємо ємність і за допомогою гайкового ключа акуратно відкручуємо гайку, щоб злити MTF.
 4. Якщо відпрацьована рідина містить металевий пил та інший бруд, КПП доведеться промивати. Для цього потрібно підняти передні колеса, а потім в картер коробки залити спеціальну промивну рідину і завести авто. Включаємо першу передачу і даємо машині попрацювати 2-3 хвилини.
 5. Потім заглушаємо автомобіль, опускаємо передні колеса і акуратно зливаємо промивну рідину по тій же схемі (п. 1 — 3).
 6. Заміна масла в коробці є трудомістким процесом. Слід почекати якийсь час, щоб залита суміш злилася з коробки повністю.
 7. Беремо куплене MTF і починаємо лити його в вашу КПП в необхідній кількості і перевіряємо рівень. Якщо все в нормі, потрібно зробити коротку поїздку і перевірити рівень ще раз, при необхідності — долити. При перевірці рівня автомобіль повинен знаходиться строго в горизонтальному стані.
Яке Масло Залити В Коробку Ваз 2110

Перевірка рівня MTF в КПП ВАЗ 2110

Як видно, процес заміни рідини КПП є не таким вже складним. Правильно виконуючи всі дії, з цим впорається навіть недосвідчений водій.

Важливо пам’ятати! При правильній і своєчасній заміні масла в КПП ви забезпечуєте безвідмовну і довготривалу роботу вашого автомобіля.

Відео «Заміна масла в коробці передач автомобіля ВАЗ 2110»

У цьому відео описана повна інструкція по заміні трансмісійної рідини в автомобілях ВАЗ 2110

А яке масло заливаєте ви в КПП свого автомобіля? Може бути, у вас є власна технологія по його заміні? Поділіться своїми знаннями з нашими читачами!

Схожі повідомлення

Яке Масло Заливати У Двигун Ваз 2114... Підміна масла в ВАЗ 2114 Підміна масла в ВАЗ 2114 Після придбання автомобіля, у водіїв починають з'являтися питання щодо правильного обслуговування. Них бажає, щоб транспорт працював справно і навіть не домагався ремонту тривалий період. Для можливос...
Яке Масло Лити У Кіа Ріо 3 Підміна масла Кіа Ріо Підміна масла Кіа Ріо Сучасні авто движки для моделі Кіа Ріо 2015 мають великий експлуатаційний ресурс. Вони здатні працювати без капремонту 10 і більше років до проходження автомобілем мільйона км пробігу. Великою заслугою тако...
Яке Масло Краще Лити У Кіа Ріо... Масло для Кіа Ріо (Kia Rio). видатні варіанти Масло для Кіа Ріо (Kia Rio). кращі варіанти Всім гарного дня! Продовжуємо тему вибору масел для Кіа Ріо. Тема досить обширна і попереду ще багато роботи. Тому приготуйтеся, так як попереду буде як мінімум...