Яке Масло Залити В Коробку Ваз 2110

Вибір масла і процес його підміни в КПП автомобіля ВАЗ 2110

Вибір масла і процес його підміни в КПП автомобіля ВАЗ 2110

На сьогодні близько 95% всіх наявних на авторинку трансмісійних масел складаються з всесезонних компонент. Уже сьогодні, щоб знати, яке масло лити в коробку ВАЗ 2110, необхідно розібратися в численних марках і виробниках, що в значній мірі ускладнює вибір автомобіліста. У всякому авто магазині володар ВАЗ 2110 може відшукати двох або більше 2-ух 10-ів видів масел, які підходять для його авто. Однак далеко не кожен автовласник знає, які аспекти необхідно врахувати здійснюючи покупку води.

яке масло найкраще використовувати?

Головний фактор при покупці трансмісійної рідини — це не вибір компанії виробника, а підбір безпосередньо оригінальної рідини. Ринок кишить підробками, тому до вибору масла (MTF) потрібно підійти з граничною пильністю, так як контрафактна продукція може тільки нашкодити коробці ВАЗ 2110. В першу чергу — забудьте про незрозумілі торгових наметах і авторинках — купуйте MTF в строго спеціалізованих магазинах, щоб для якого призначена конструкція чого ви могли пред’явити претензії.

Далі розглянемо, яке MTF краще лити в коробку перемикання передач (КПП) за властивостями в’язкості і робочої температури. Рекомендується підбирати масло для коробки власного «залізного коня» виходячи тільки з кліматичних особливостей і сезону, в якому в даний час вживається ваш автомобіль.

Яке Масло Залити В Коробку Ваз 2110

Злив масла з коробки ВАЗ 2110

Схожі повідомлення

Как Проверить Масло В Коробке Тойота Королла... Ersultanss › Блог › Подмена масла в Коробка автомат Тойота Corolla ersultanss › Блог › Подмена масла в Коробка автомат Тойота Corolla Своевременная подмена масла в автоматической коробке переключения передач (Коробка авто...
Как Выставить Метки ГРМ На Ваз 2110... Метки ГРМ. установка меток ГРМ на примере мотора ВАЗ 2110, 2111 и 2112 Метки ГРМ. установка меток ГРМ на примере мотора ВАЗ 2110, 2111 и 2112 Дорогие клиенты, сейчас мы для вас поведаем азы выставления меток ГРМ на примере ВАЗовского 16 клапанного мо...
Яке Масло Заливати У Двигун ВАЗ 2109... Як поміняти масло в ВАЗ 2109 будинки? Як поміняти масло в ВАЗ 2109 будинки? Один з головних вузлів будь-якої машини - це агрегат. Термін служби мотора в значній мірі впливає на загальну надійність тс. Для продовження моторесурсу потрібно клопотати п...

Головним фактором для підміни трансмісійного масла в коробці ВАЗ 2110 є погіршення його робочих параметрів в процесі використання. З анотації на пряму від виробника слід, що підміна здійснюється при пробігу кожних 30 тисяч кілометрів. Вже сьогодні, з використанням неякісного товару бувають можливість виникнення шуму в коробці або противного звуку при перемиканні передач.

Зараз давайте поговоримо, яке MTF краще лити в КПП ВАЗ 2110 — синтетичне, мінеральне як ще його називають напівсинтетичне. Вже давно відомо, що «напівсинтетика» працює ще ефективніше, ніж «мінералка» і «синтетика». «Напівсинтетика» є компромісним рішенням, тому що її робочі характеристики краще, ніж у мінеральної, і воно дешевше синтетики. Також така рідина більш підходить для використання автомобіля в помірному кліматі:

яке трансмісійне масло заливати

Відео огляд по підміні масла в коробці перемикання передач на передньопривідних автомобілях ВАЗ. відмінності.

 • головна перевага «напівсинтетики» — це високі змащувальні властивості;
 • більший діапазон робочої температури.

Яке масло залити в коробку ваз 2110.

Трансмісійне масло класифікації GL-4 підійде для КПП автомобілів ВАЗ з переднім приводом, зокрема — для моделі 2110.

Яке Масло Залити В Коробку Ваз 2110

Стелажі з автомобільним маслом в автомагазині

Які потрібно підготувати інструменти?

Перед тим як приступити до безпосередньої заміни MTF в КПП ВАЗ 2110 слід підготувати все те, що може вам знадобитися. Це треба зробити заздалегідь, щоб в будь-який момент у вас все необхідне було під рукою. Отже, вам знадобиться:

 • набір гайкових ключів;
 • ліхтар для огляду днища;
 • ємність — пластикова або металева (в неї буде зливатися відпрацьоване масло);
 • гумові рукавички (руки в маслі дуже складно відмити);
 • каністра на 5 літрів;
 • ганчірки або газета.

Ну і, природно, сама рідина. Підготувавши все це, можна приступати до її заміни.

Покрокова інструкція по заміні

Схожі повідомлення

Жрет Масло?Быстрая Замена Маслосъемных Колпачков Н... Жрет масло?Быстрая замена маслосъемных колпачков на Bmw E39.E34.E36.E46.E38 Автор: Андрей Северный Бмв Опубликовано: 19 дек. 2017 г. Просмотрено: 20 236 Мне понравилось: 606 Мне не понравилось: 32 Запчасти для вашего автомобиля Показываю мой вариан...
Як Розібрати Бічне Дзеркало На Вазі 2110... Як розібрати автомобільне дзеркало Причин для аналізу бічного дзеркала автомобіля багато. Це може бути бажання намалювати його, або поставити його в порядок після того, як його зачепив якийсь лісоруб. Як розібрати дзеркало автомобіля, і до цього, як...
Яке Масло Заливати В Редуктор Ваз 2107... яке масло заливати в КПП ВАЗ 2107? яке масло заливати в КПП ВАЗ 2107? У нинішній статті ми допоможемо для вас розібратися, яке масло краще підходить для коробки ВАЗ 2107 і скільки його потрібно для підміни? Такими питаннями нерідко задаються власники...

Через розташування отвори для зливу MTF в КПП, його заміна можлива виключно на ямі або на естакаді. Потрібно бути обережним під час зливу масла, оскільки його температура дуже висока, а його потрапляння на шкіру може призвести до опіків.

Яке Масло Залити В Коробку Ваз 2110

Відкручування зливної пробки КПП ВАЗ 2110

 1. Якщо ви міняєте рідина в КПП, то в першу чергу слід прогріти автомобіль, щоб дати можливість загуснув маслу прийняти більш рідкий стан, оскільки з холодної коробки вся рідина не витече.
 2. Далі, заїжджаємо на яму або естакаду, чекаємо 5-10 хвилин, щоб коробка трохи охолола.
 3. Під отвір для зливу рідини підставляємо ємність і за допомогою гайкового ключа акуратно відкручуємо гайку, щоб злити MTF.
 4. Якщо відпрацьована рідина містить металевий пил та інший бруд, КПП доведеться промивати. Для цього потрібно підняти передні колеса, а потім в картер коробки залити спеціальну промивну рідину і завести авто. Включаємо першу передачу і даємо машині попрацювати 2-3 хвилини.
 5. Потім заглушаємо автомобіль, опускаємо передні колеса і акуратно зливаємо промивну рідину по тій же схемі (п. 1 — 3).
 6. Заміна масла в коробці є трудомістким процесом. Слід почекати якийсь час, щоб залита суміш злилася з коробки повністю.
 7. Беремо куплене MTF і починаємо лити його в вашу КПП в необхідній кількості і перевіряємо рівень. Якщо все в нормі, потрібно зробити коротку поїздку і перевірити рівень ще раз, при необхідності — долити. При перевірці рівня автомобіль повинен знаходиться строго в горизонтальному стані.
Яке Масло Залити В Коробку Ваз 2110

Перевірка рівня MTF в КПП ВАЗ 2110

Як видно, процес заміни рідини КПП є не таким вже складним. Правильно виконуючи всі дії, з цим впорається навіть недосвідчений водій.

Важливо пам’ятати! При правильній і своєчасній заміні масла в КПП ви забезпечуєте безвідмовну і довготривалу роботу вашого автомобіля.

Відео «Заміна масла в коробці передач автомобіля ВАЗ 2110»

У цьому відео описана повна інструкція по заміні трансмісійної рідини в автомобілях ВАЗ 2110

А яке масло заливаєте ви в КПП свого автомобіля? Може бути, у вас є власна технологія по його заміні? Поділіться своїми знаннями з нашими читачами!

Схожі повідомлення

Як Наповнити Масло В Вазі 2114... Яку Масло слід вилити в коробку передач ВАЗ 2114? Масла в коробці передач ВАЗ 2114 багато в чому визначають відсутність проблем з використанням важіль автомобільних передач. Правильно підібрати масло в коробці ваз 2114 - не складне, але дуже важливе ...
Як Перевірити Рульову Рейку На Вазі 2110... Демонтаж та налагодження рульової рейки на ВАЗ 2110 Так буває, що рульова стійка ВАЗ 2110 не вдається в самий невідповідний момент. Більшість автолюбителів припускають, що усунення цієї несправності - це багато часу, який не всі можуть. Всупереч поми...
Яке Масло Заливати У Кіа Ріо 2013... Яке масло краще заливати в КІА Ріо 2011-2015 Яке масло краще заливати в КІА Ріо 2011-2015 Якщо ви є власником автомобіля Кіа Ріо 2011-2015 років випуску, то що Вам дуже пощастило - на всі ці моделі встановлюються дуже надійні і сучасні двигуни. Але н...