Яке Масло Лити В Ніссан Альмера Класік

Вибираємо правильне масло в движок Альмера

Вибираємо правильне масло в движок Альмера

З періодичністю едінижди в календарний рік будь-який власник автомобіля стикається з необхідністю заміни масла в двигуні. Не є винятком і солідні обсяги власників автомобіля Ніссан, адже дана авто марка має вищу популярність серед російських автовласників. Дана стаття допомагає усвідомити яке масло лити в Ніссан Альмера.

Представлений в торгівлі широкий вибір моторних масел — безперечний плюс для автомобілістів. Але недосвідчені водії звичайно просто розгубитися в такому розмаїтті.

Питання заміни масла знаходить свою актуальність перед настанням холодного періоду року. Зробивши правильний вибір здійснюючи покупку масла, звичайно забезпечити менший знос деталей, що труться і збільшити термін служби «серця» автомобіля Ніссан Альмера. Помилка у виборі масла призведе до втрати потужних показників двигуна.

Яке Масло Лити В Ніссан Альмера Класік

Nissan Almera Nismo 2017 модельний рік

Вимоги до маслу

Щоб зрозуміти, яке масло заливати в Ніссан Альмера Класик, потрібно розібратися з пристроєм системи змащення його двигуна.

Ніссан Альмера має двигун з комбінованою системою змащення. Суть такого способу змащення полягає в тому, що найбільш складні в плані тертя деталі (корінні і шатунні підшипники) змащуються за допомогою подачі масла під тиском від масляного насоса, а деталі, що піддаються меншому тертю, змащуються шляхом розбризкування і довільного перебігу масла.

Важливим параметром моторних масел є вміст сірки в їх складі. Даний хімічний елемент природним чином знаходиться в первісному сировину для виробництва масла — нафти. На жаль, зайве вміст сірки в олії шкодить його змащує характеристикам. Для двигуна Ніссан Альмера, допускається застосовувати масла з вмістом сірки, що не перевищує одного відсотка від обсягу.

Схожі повідомлення

Яке Масло Заливати У Двигун Хендай Акцент... Нашому клієнту залишається про моторному маслі на Хенде Accent Нашому клієнту залишається про моторному маслі на Хенде Accent Підміна моторного масла - обов'язкова складова будь-якого ТО. Залишаючи автомобіль на станції, шофер на сто відсотків поклад...
Як Змінити Масло В Коробці Заміна трансмісійної оливи в ВАЗ 2114 Коробка передач, муфта, з'єднана з двигуном маховик і коробка передач, привід від коробки передач до передніх коліс, передача крутного моменту від електростанції, через зубчаті передачі та вали агрегатів, безпосе...
Nissan X-Trail 2017 — Тест-Драйв Infocar.Ua ... Nissan X-Trail 2017. тест-драйв InfoCar.ua (новий X-Trail) Автор: InfoCar: автоматичні тест-драйвери Опубліковано: 1 вересня 2017 року Переглянуто 137 785 Мені сподобалося: 1 237 Мені не подобалося: 142 Цього року компанія Nissan оновила свій кращи...

Масло, яке частіше за інших застосовується для змащення двигуна Ніссан Альмера Класік, має мінеральне походження. Такого роду масла виробляють з побічних продуктів переробки нафтової сировини: отримання мінерального масла хімічним шляхом з вторинних компонентів перегонки нафти. Відсортовану і відфільтроване від рідкого палива масло піддається багаторівневої очищенню.

Інструментом надання маслу поліпшених експлуатаційних характеристик є додавання в його структуру спеціальних присадок. У таких удосконалених маслах структура виходить більш рівною по в’язкості. Також, в двигуні, що працює на маслі з присадками, слабшає окислення його металевих деталей. Одними з головних завдань, які вирішують присадки, є зниження температури застигання масла і змивання забруднень з зазорів між поверхнями, що труться.

Яке Масло Лити В Ніссан Альмера Класік

Схема роботи моторного масла в двигуні автомобіля

В’язкість застосовуваного масла безпосередньо залежить від кліматичної середовища, де експлуатується автомобіль. В умови помірного клімату, показники в’язкості знаходяться в прямій залежності від пори року.

Nissan Almera Classic заміна масла в двигуні

Друзі, всім величезне спасибі, за перегляди відео на моєму каналі, за те, що ви підписуєтеся, за лайки і.

У холодну пору року від масла потрібна менша в’язкість. Занадто в’язке масло при низьких температурах стає сильно густим, і тому втрачає в своїх термодинамічних якостях. Проникнення в зазори між труться деталями буде недостатнім. Наслідком цих факторів можуть стати труднощі в пуску холодного двигуна.

Влітку ж, навпаки, від масла потрібні високі показники в’язкості. Причиною цього є залежність динамічних характеристик масла від температури робочого середовища. Чим вище температура масла, тим більше рідким воно стає. Цей фактор негативно позначається на якості мастила деталей двигуна. З плином часу масло неминуче забруднюється і втрачає свою в’язкість. Як наслідок — зміна масла двигуна стає неминучістю.

Види моторних масел для автомобіля Ніссан Альмера

Завод-виробник Ніссан не є виробником і постачальником моторних масел, обмежуючись лише чіткими порадами по їх вибору. За рекомендаціями заводу слід постійно дотримуватися обраної марки масла. Часта зміна масла, різного по в’язкості, може привести до небажаного ефекту змішування різних за функціональними характеристиками видів масла.

У посібниках з експлуатації виробник радить використовувати масло в двигун Ніссан Альмера, яка відповідає таким класам в’язкості по SAE:

Яке Масло Лити В Ніссан Альмера Класік

Вибір в’язкості моторного масла в залежності від температури

Схожі повідомлення

Яке Масло Заливати У Двигун Ваз 2110... яке масло рекомендується заливати в двигун ВАЗ 2110? яке масло рекомендується заливати в двигун ВАЗ 2110? Не всякий знає, яке масло заливати в двигун ВАЗ 2110. Авто виробництва російських фірм Лада випускаються в Тольятті, містечку на Волзі. 1-ий а...
Скільки Літрів Масла В Двигуні Ваз 2110... Скільки масла в двигуні ВАЗ-2110 скільки масла в двигуні ВАЗ-2110 ВАЗ-2110 - економний міський автомобіль з відмінно вивченою конструкцією. Досить надійний і доступний в обслуговуванні. Згідно зі статистикою, всі власники подібних машин вважають за к...
Яке Масло Заливати У Двигун Мітсубісі Аутлендер... Моторні масла і особливі води Мітсубіші Motors Моторні масла і особливі води Мітсубіші Motors Офіційний дистриб'ютор і імпортер автомобілів Мітсубіші в нашій країні, ТОВ «ММС Рус», являє Для вас новітню продукцію на ринку Росії авто мас...

Зазначені марки масла, що найповніше відповідають рекомендаціям заводу-виготовлювача автомобілів Ніссан, виробляє компанія TOTAL. Дані масла відповідають найвищим показникам якості, які встановлені світовими стандартами.

Зимові, літні та всесезонні масла відрізняються між собою ступенем в’язкості. Більшість марок олії на сьогоднішньому ринку представлено всесезоннимі марками масла.

Ринок рясніє пропозиціями мінеральних, синтетичних і напівсинтетичних масел. Синтетичні масла є більш «точними» за заданими характеристиками, ніж мінеральні. Вони не парафінізіруются, і за рахунок цього, більш довговічні. При цьому, синтетичні масла мають більш високу ціну.

Важливо розуміти, що на ринку присутня велика кількість підробок відомих брендів світових виробників масел. Залив таке масло, можна завдати шкоди двигуну.

Процедура заміни масла

Мастило автомобіля необхідно проводити відповідно до вказівки заводських інструкцій. При заміні, моторне масло Ніссан Альмера слід спускати з картера відразу після роботи, поки воно ще тепле і добре стікає. При повній зміні масла корисно промивати картер двигуна рідким маслом.

Перш ніж перевірити кількість масла в двигуні, необхідно заглушити двигун і почекати 15 хвилин, щоб масло злилося в картер. Якість відпрацьованого масла можна оцінити, перевіривши показники його чаду (витрати) на відповідність заводським нормам. Перевищення витрати масла говорить про його погану якість або ж про його несумісності з двигуном Ніссан Альмера.

Заправні горловини і їх кришки перед мастилом очищають від бруду, пилу і після заправки щільно закривають. Заливають масло через мелкосетчатому матеріал. Рівень масла контролюють щупами або через контрольні отвори.

При заміні масла потрібно дотримуватися таких правил:

  1. Застосовувати для змащення відповідні сорти масел.
  2. Дотримуватися встановленої періодичність доливання.
  3. заливати масло до нормального рівня.
  4. Проводити всі заходи, що оберігають масло від забруднення при зберіганні і заправці.
  5. Проводити всі заходи, що усувають непродуктивні втрати мастила.

При заливці масла користуються відповідним чистим заправним інвентарем.

Рекомендації по вибору масла

Вчасно вироблена заміна масла в двигуні є обов’язковою умовою його безаварійної і довговічною роботи. Забезпечення якісної змащування деталей — головне завдання процесу заміни масла в двигуні.
Досвід численних власників Ніссан Альмера дозволяє зробити такий висновок: дотримуючись рекомендацій заводу-виготовлювача в частині вибору моторного масла, можна бути спокійним за роботу двигуна автомобіля. Якісне масло кращих світових виробників продовжить ресурс роботи двигуна Ніссан Альмера.

Схожі повідомлення

Як Змінити Масло В Коробці Заміна трансмісійної оливи в ВАЗ 2114 Коробка передач, муфта, з'єднана з двигуном маховик і коробка передач, привід від коробки передач до передніх коліс, передача крутного моменту від електростанції, через зубчаті передачі та вали агрегатів, безпосе...
Автомобільне Сидіння Покриває Nissan X Trail... Категорії блогів Встановлення кришок для Nissan X-Trail T32 (Nissan X-Стежка T32) модельного року 2015 року. Сьогодні я хотів би розповісти вам про встановлення обкладинки для нового випуску Nissan X Trail T32 2015 року. Трохи про самі автомобілі: ...
Яке Масло В АКПП Кіа Спортейдж 3... Масло в АКПП Кіа Спортейдж (Kia Sportage): 1, 2.4, 3 Масло в АКПП Кіа Спортейдж (Kia Sportage): 1,2.7,3. Всім гарного поточного часу доби! Зараз продовжуємо тему обслуговування "корейців". А на даний момент питання вибору масла в АКПП Кіа С...