Яке Масло Лити У Двигун Лада Веста

яке масло лити в движок Лада Веста

яке масло лити в двигун Лада Веста

Яке Масло Лити У Двигун Лада Веста

Популярна модель Лада Веста всередині РФ є справжнім бестселером в силу своїх унікальним технічним характеристикам і цілої низки певних переваг порівняно з суперниками.

Тому що модель вийшла на ринок порівняно недавно, в рамках обслуговування автомобіля деякі власники задаються питанням, яке масло краще залити в Лада Веста. У цій статті ми розглянемо, які двигуни встановлені на даній моделі, які вимоги і рекомендації по маслу необхідно враховувати для даних ДВС, а також як правильно підібрати масло для Лада Веста.

Читайте в цій статті

Підбір моторного масла в двигун Лада Веста

Отже, зазначена модель має два двигуни вітчизняного виробництва. Йдеться про бензиновому 16-і клапанному силовий агрегат потужністю 106 к.с. (Заводський індекс 21129) і більш потужної версії на 122 к.с. (Двигун 21179). Як перший, так і другий тип силового агрегату є сучасною розробкою. Фактично, ДВС на моделі Веста нагадує ті двигуни, які світові виробники ставлять на бюджетні моделі і авто середнього класу.

Як відомо, сучасні масла для двигуна є всесезоннимі і можуть бути мінеральними, напівсинтетичними і синтетичними. Також грає велику роль і впливає на властивості масла пакет активних присадок, який використовує той чи інший виробник.

Лада веста яке масло залито із заводу.

  • У двох словах, «мінералка» виготовляється з нафти і являє собою натуральну основу, синтетика є продуктом високотехнологічного синтезу, а напівсинтетика є сумішшю мінерального і синтетичного масла в певних пропорціях.

Мінеральні мала найдешевші в виробництві. При цьому вони мають цілий ряд мінусів у порівнянні з синтетикою. Перш за все, мінеральна основа швидко старіє. Також «мінералка» грузне при негативних температурах, що погіршує прокачиваемость в момент холодного пуску і тим самим збільшує знос ДВС.

Схожі повідомлення

Лада Веста. Быстрая Замена Салонного Фильтра. Обыч... Лада Веста. Быстрая замена салонного фильтра. Обычный или Угольный? Автор: Блог LADA Vesta Опубликовано: 30 апр. 2017 г. Просмотрено: 17 340 Мне понравилось: 271 Мне не понравилось: 12 Меняем самостоятельно салонный фильтр в Lada Vesta. Желательно ...
Яке Масло Заливати В Коробку Шевроле Круз... Вибираємо яке масло заливати в АКПП на Chevrolet Круз Вибираємо яке масло заливати в АКПП на Chevrolet Круз Автоматична коробка, мабуть, один з найскладніших агрегатів в сучасному автомобілі. Несвоєчасний догляд та порушення правил експлуатації АКПП ...
Яке Масло Заливати В Опель Астра H... Opel Astra GTC The Black Gentleman> бортжурнал> яке масло лити в Opel Astra H? Opel Astra GTC The Black Gentleman> бортжурнал> яке масло лити в Опель Astra H? Скоро підходить пора поміняти масло в разі раніше мене Дане питання дуже не турбував, сього...

Також можна використовувати гидрокрекинговиє масла, які виготовлені з нафти, проте шляхом складної обробки вони за властивостями наближені до синтетики і мають більш доступну вартість. Як видно, краще не використовувати в моторах Веста дешеве мінеральне масло. Якщо ж таке масло все ж вдалося підібрати по в’язкості, тоді міняти його потрібно в два рази частіше, ніж напівсинтетику або гідрокрекінг (кожні 5 тис. Км проти 8-10 тис).

  • Йдемо далі. Найважливішим параметром масла для двигуна є його в’язкісно-температурні характеристики. Як правило, мінеральні мастила зазвичай не мають тих характеристик, які рекомендує завод-виготовлювач автомобіля Лада Веста. Якщо точніше, виробник в цьому питанні чітко визначає масла SAE5W30 для холодних регіонів або SAE5W40 для областей, де в літній період температури досить високі.

Іншими словами, в 16-клапанний мотор оптимально лити тільки якісну напівсинтетику або гідрокрекінг. Що стосується дорогих повністю синтетичних масел ПАТ, їх також можна заливати, однак використання таких продуктів в двигуні Веста економічно недоцільно.

Лада Веста. Яке масло заливати в двигун ?! Інтервал. Присадки.

яке масло залити в двигун Лада Веста?! Чи варто використовувати присадки в масло в двигуні Lada Vesta ?! Отече.

До речі, масла 5W30 і 5W40 також заливають на заводі. Заявлені властивості, параметри в’язкості і плинності цих мастил при обліку температурних коливань от.35 / 35 градусів за Цельсієм добре підходять майже для всіх регіонів РФ і європейських країн. Представники АвтоВАЗ рекомендує для двигунів Веста також заливати масла вітчизняного виробництва: Лукойл або Роснефть.

Зазначені концерни мають необхідні допуски АвтоВАЗу, що гарантує сумісність масла з даними типами двигунів. Якщо подивитися в сторону аналогів, вибирати краще з масел 5W30 або 5 W40 (c поправкою на літні та зимові температури в регіоні, де експлуатується ТЗ).

Як показує практика, найчастіше масла різних виробників із загальної цінової категорії за властивостями дуже схожі. Головне, вчасно міняти масло і масляний фільтр, а також випадково не залити в мотор низькосортну підробку. Масло будь-якого бренду слід купувати тільки в перевірених точках продажу.

Особливості експлуатації та заміна масла на Лада Веста

Почнемо з того, що для двигунів на Лада Веста паспортної допустимою нормою витрати масла є показник близько 0.1 л. на 1 тис. кілометрів. Це означає, що в процесі експлуатації власник повинен регулярно контролювати рівень масла в двигуні Lada Vesta за відмітками на масляному щупі.

При цьому слід розуміти, що для двигуна шкідливий як низький, так і високий рівень масла. Зниження рівня призводить до падіння тиску і масляного голодування, що стає причиною прискореного зносу ДВС. У разі переливу через сапун надлишки можуть проникати в камеру згоряння, відбувається замаслення свічок, підвищується токсичність відпрацьованих газів і т.д.

Далі АвтоВАЗ рекомендує міняти масло за регламентом кожні 15 тис. Км, однак досвідчені фахівці рекомендують міняти мастило не пізніш позначки в 10 тис. Км. Справа в тому, що низька якість палива на території РФ та інших країн СНД помітно впливає на властивості масла і скорочує термін його служби.

Схожі повідомлення

Яке Масло Заливати У Двигун Ваз 2110... яке масло рекомендується заливати в двигун ВАЗ 2110? яке масло рекомендується заливати в двигун ВАЗ 2110? Не всякий знає, яке масло заливати в двигун ВАЗ 2110. Авто виробництва російських фірм Лада випускаються в Тольятті, містечку на Волзі. 1-ий а...
Яке Масло Заливати В Коробку Нива Шевроле... DataLife Engine. Softnews Media Group DataLife Engine. Softnews Media Group Переглядів: 60496 Автор: Andrei Дата: 6-07-2014, 23:01 Нелегкий вибір масла в Ниву Шевроле. яке куди лити? Движок хоч якої машини це його серце і воно повинно пра...
Оновлена ​​LADA XRay знову без повного приводу... Россстандарт представив схвалення на вседорожні модифікації LADA XRay - перетинати, офіційний дебют якого відбудеться на Московському автосалоні в кінці серпня. LADA XRay Cross Всі Автомобільні Індекс Однак версія Cross не зазнає будь-яких о...

Якщо автомобіль на гарантії, тоді міняти масло необхідно на фірмовому або дилерському СТО. Якщо ж необхідно поміняти мастильну рідину самостійно, тоді процедура заміни в загальних рисах така:

  • спочатку двигун прогрівається до робочої температури;
  • потім машина заганяється на яму або піднімається на підйомнику;
  • далі відкручується кришка маслозаливной горловини;
  • потім потрібно відкрутити зливну пробку в піддоні картера двигуна;
  • також потрібно викрутити старий масляний фільтр і далі почекати, поки масло з піддона стече в заздалегідь приготовлену ємність;
  • далі зливну пробку потрібно закрутити, поставити новий фільтр масла;
  • тепер необхідно залити свіже масло;
  • після закінчення потрібно перевірити рівень масла в двигуні;

Ще додамо, що потрібно знати, скільки в Весту 1.6 і 1.8 заливати масла. Отже, повний заправний обсяг для ВАЗ 21129 1.6 і ВАЗ 21179 1.8 становить 4.4 літра (для машин з МКПП) і 3.2 літра мастила для автомобілів з РКПП (роботизована коробка передач).

При цьому для заміни в першому випадку буде потрібно купити 4.1 літра олії, так як повністю мастило з двигуна при звичайній заміні без розбору ДВС не викачується. Якщо ж говорити про ще одному двигуні з індексом HR16DE, в цьому випадку повний обсяг становить 4.7 літра олії, при цьому для заміни потрібно близько 4.2. літра.

На практиці у всіх випадках не слід покладатися на довідкову інформацію. При заміні, перш за все, потрібно орієнтуватися по реальному рівню, контролюючи кількість масло по щупі.

Якщо під час перевірки рівня по щупі було помічено, що рівень є недостатнім, потрібно доливати тільки таке масло, яке залито спочатку. Іншими словами, змішувати масла різної в’язкості одного і того ж або різних виробників вкрай небажано.

Причина — можлива несумісність присадок в складі різних масел. В результаті після змішування різних моторних масел можлива втрата експлуатаційних властивостей, випадання небажаного осаду і т.п.

Після закінчення заміни мастила двигун слід завести, лампа тиску масла при цьому повинна швидко згаснути. Також слід дати двигуну трохи попрацювати на ХХ, після чого потрібно повторно оглянути місце установки масляного фільтра, виключивши можливість того, що масло тече з-під масляного фільтра.

Поради та рекомендації

Як видно, від правильного підбору мастила і своєчасної заміни масла з урахуванням всіх вимог до даної процедури безпосередньо залежить справність роботи і загальний ресурс двигуна Лада Веста.

Також роботизована коробка передач (робот на Лада Веста) вимагає підвищеної уваги і періодичної перевірки працездатності в силу деяких індивідуальних особливостей даної конструкції.

Схожі повідомлення

Яке Масло Краще Заливати У Кіа Ріо... яке масло заливати в КПП Кіа Ріо яке масло заливати в коробку Кіа Ріо Kia Rio - малогабаритний міський автомобіль, одна з найбільш продаваних іномарок в нашій країні, врівень з Хенде Solaris. Машина користується високим попитом в першу чергу завдяки ...
Яке Масло Краще Заливати У Двигун Взимку... Яке масло заливати до зими в двигун? Яке масло заливати на зиму в двигун? Взимку при мінусовій температурі повітря запуск двигуна відбувається набагато складніше. Холодний старт, особливо на дизельних машинах, вимагає підвищеної напруги робочих систе...
Яке Масло Заливати В Міст Ваз 2107... яке масло заливати в КПП ВАЗ 2107? яке масло заливати в КПП ВАЗ 2107? У нинішній статті ми допоможемо для вас розібратися, яке масло краще підходить для коробки ВАЗ 2107 і скільки його потрібно для підміни? Такими питаннями нерідко задаються власники...