Як Замінити Масло В Коробці

Заміна трансмісійної оливи в ВАЗ 2114

Коробка передач, муфта, з’єднана з двигуном маховик і коробка передач, привід від коробки передач до передніх коліс, передача крутного моменту від електростанції, через зубчаті передачі та вали агрегатів, безпосередньо до коліс, що ведуть машину — все це робить передача автомобіля. На автопричепі VAZ 2114 — передній, він визначає не тільки дизайн передачі, а й вибір того, який пристрій для купівлі коробки передач ВАЗ 2114.

Масла для ВАЗ 2114

Вибираючи мастило для передачі вашої машини, водій повинен враховувати:

 • погодні умови, за яких машина буде експлуатуватися в основний час, насамперед це стосується сезонної температури навколишнього середовища;
 • конструктивні особливості передачі, на машині встановлено механічну або автоматичну коробку, які механічні сили в агрегаті і які конкретні навантаження вони відчувають, особливо при максимальному обертанні двигуна двигуна;
 • в’язкість мастила, яку слід придбати, на основі аналізу двох попередніх пунктів;
 • наявність різних хімічно активних добавок та добавок, які можуть вплинути на роботу металевих та неметалічних частин передавальних вузлів.

Водій, проаналізувавши всі ці моменти і вивчивши наявність необхідного матеріалу в наявних йому магазинах, вирішує, яка олія краще вилити в коробку.

У передніх автомобілях типу ВАЗ 2114 необхідно заповнити GL 4 або відповідно до російської класифікації ТМ 4. Волзький автомобільний завод рекомендує використовувати Lukoil TM 4-12 SAE 80W-85. Ця передача підходить для всіх характеристик продуктивності, але слід сказати, що вона не повна погода, вона сильно посилюється при критично низьких температурах, і може виникнути проблеми з коробкою передач.

Як Замінити Масло В Коробці

Лукойл ТМ 4-12 SAE 80W-85

У 1998 році був прийнятий набір паливних та мастильних матеріалів TTM 1.97.0729-98, який вказує діапазон температур, в якому трансмісійні масла можуть функціонувати нормально. Тому для SAE 80W85 нормальний діапазон становить мінус 26 градусів — плюс 40 градусів.

Схожі повідомлення

Как Часто Нужно Менять Масло В Автомобиле... Как нередко необходимо поменять масло в машине Как часто необходимо менять масло в машине При определении интервалов смены моторного масла руководствуемся мануалом. Интервал смены моторного масла всегда оговаривается производителем Вашего автомобиля ...
Як Змінити Внутрішню Оболонку На Вазі 2109... Ми змінюємо антена CVUS VAZ-2109 без видалення приводу Шарнір рівних кутових швидкостей (ШРУС), або, як його називають в народі, гранат, з'явився в той момент, коли передні колеса повнопривідних автомобілів стали впроваджуватися на ринок, і його голо...
Через Скільки Потрібно Міняти Масло В Двигуні... Через скільки потрібно поміняти масло в двигуні Через скільки потрібно поміняти масло в двигуні Підміна масла - важливу складову експлуатації автомобіля. На скільки правильно Ви зможете підібрати студію, як нерідко воно буде змінюватися, залежить три...

Тому фахівці настійно рекомендують використовувати так звану "всесезонну" передачу SAE 75W80 або 75W90. Діапазон його застосування становить мінус 35 — плюс 40 градусів. Спеціалісти також, посилаючись на виробників автомобілів, стверджують, що він повністю доступний для застосування в мастильній системі двигуна 10W40 або 15W40.

Ні в якому разі не слід налити, як трансмісійне мастило, у коробку з підвищеною в’язкістю SAE 85W-90 або двигуном 5W50 і 10W50. Навіть у гарячий час прилади у передній передачі не зможуть нормально змащувати, а в холодний час вони просто працюють на перерву.

Заміна трансмісійної оливи ВАЗ 2114

Інструкція з експлуатації автомобіля показує, коли потрібно змінити масла в коробці передач. Потрібно це зробити після того, як машина пробіжить 60 тисяч кілометрів. У випадку, якщо ця заміна не виконана, заповніть трансмісію з нестандартним мастилом та не контролюйте її рівень під час використання апарата, може виникнути ситуація, коли потрібен ремонт контрольної точки ВАЗ.

Скільки мастила для заповнення коробки ВАЗ 2114 також вказано у посібнику. Інструкція вимагає 3,3 літра. Після ідентифікації з брендом змащення, тобто розуміння того, яка олія краще вилити в коробку, послухавши, включаючи пораду фахівця, необхідно вибрати відповідну упаковку. Передача зазвичай продаються в банках 1, 3 або 5 літрів. Останнім часом було багато пропозицій щодо продажу бочок у необхідній кількості. З економічної точки зору, це вигідно, але ви повинні бути впевненими у якості продукції та репутації продавця, оскільки за умови економії 100 рублів на змащення, ви можете втратити кілька тисяч на ремонт одиниці.

Зміна масла в коробці передач ВАЗ 2110-2112, 2114-2115, Каліна, Грант та Пріора

Відео огляд заміни масла при коробка перемикання передач на передні колеса автомобілів ВАЗ. відмінності

Зміна масла в коробці передач // ВАЗ 2114

Відео Звіт про заміну масла на КПП на 40 000 км. Музику було завантажено з сайту, переліченого нижче, реєстрації на цьому сайті.

Під час експлуатації машини необхідно постійно стежити за рівнем передачі в коробці передач та її умови для наявності металевих стружок. Щоб перевірити, ви повинні:

 • Встановіть машину на платформі рівнів і дайте охолонути принаймні 15 хвилин
 • відкрийте капот і знайдіть ущільнювач у зоні трубки повітряного насоса та фільтра тонкого палива
 • витягніть щуп і витріть його попередньо підготовленою сухою ганчіркою, поверніть назад

Як Замінити Масло В Коробці

Як перевірити рівень масла в коробці передач

 • знову витягніть щуп, а на лівій мастильній доріжці визначте, чи достатньо мастила в коробці, рівень повинен бути не нижче макс у випадку зниженого рівня — доповнити передачу

Схожі повідомлення

Яке Масло Заливати У Двигун Тойота Камрі... яке масло рекомендується лити в двигун? Яке масло рекомендується лити в двигун? Коли приходить час проводити регламентні роботи, то обов'язковою умовою ТО, є підміна масла в двигуні. В автомобілі Тойота Camry вживається масло «Toyota Genuine M...
Коли Змінювати Масло В Акп Педо 120... Як замінити масло в автоматичній трансмісії Toyota Prado 120 | Положення Фоторепортаж Мені потрібно змінити масла в Toyota Prado? Безумовно, ТАК! Ми описуємо технологію сервісних робіт, яка дасть змогу легко замінити масляну та фільтруючу елементи ...
Жрет Масло?Быстрая Замена Маслосъемных Колпачков Н... Жрет масло?Быстрая замена маслосъемных колпачков на Bmw E39.E34.E36.E46.E38 Автор: Андрей Северный Бмв Опубликовано: 19 дек. 2017 г. Просмотрено: 20 236 Мне понравилось: 606 Мне не понравилось: 32 Запчасти для вашего автомобиля Показываю мой вариан...

Експерти радять підтримувати рівень змащення в передачі трохи вище, ніж максимум в щупі. Це пов’язано з тим, що зубчаті зуби п’ятого зубчастого вала знаходяться вище цієї позначки, а для зменшення гуркоту та збільшення терміну служби необхідно, щоб передача була повністю закрита.

Водії з досвідом використовують інший спосіб контролювати рівень передачі — пальцем. Для цього, також на рівній поверхні та припаркованому автомобілі, відкрутіть гайку від отвору наповнювача та вставте там палець. Якщо палець не досягне жиру, то жиру в коробці недостатньо. Нормальний рівень, коли передача потрапляє до дна варення.

Дуже важливо перевірити стан мастила в коробці передач. На кожному вимірюванні треба торкнутися його пальцями. Якщо виявлено металеві мікросхеми, це сигнал заміни передачі незалежно від пробігу машини. І, неодмінно потрібно, перед тим як налити нову мастильну речовину, ретельно промити коробку передач.

Для змивання коробки передач є сумішшю керосину та трансмісії в співвідношенні один до одного. Три літри готової суміші заливають у коробку передач, наповнювальний отвір щільно закривається. Машина піднімається на підйомники, а колеса ретельно очищуються від бруду, щоб під час прокручування цех не можна було розмити. Після цього двигун запускається, а машина працює на 5 хвилин у першій передачі. Потім двигун приглушений, а промивну суміш зливають. І дренажну пробку слід утримувати відкритим принаймні на півгодини, щоб всі залишки виливали в збірний контейнер.

Ви можете обійтися без підйомників, через 5 хвилин після поїздів на першій передачі в гаражі, ефект буде однаковим.

Заміна коробки передач у контрольній точці технологічно непроста. Тому ви можете керувати цим справою самостійно в гаражі. Щоб зробити все швидко і без сюрпризів, потрібно серйозно підготуватися:

 1. Закупівлі потрібної кількості необхідної мастила приладдя.
 2. Підготувати збиральний контейнер для осушуваної рідини принаймні п’ять літрів.
 3. Підготуйте правильні клавіші, великий шприц і суху ганчірку.
 4. Уважно вивчіть інструкцію — як злити масло з коробки та як наповнити масло в коробці ВАЗ 2114. Це потрібно зробити заздалегідь, щоб не відволікатися пізніше, щоб уточнити деталі.

Усі, вивчившись і готуючи, необхідно розігріти коробку передач, щоб олія стала рідкою і легко зливається. Щоб зробити це, здійсніть поїздку, включаючи всю передачу. Повертаючись до гаража, вам потрібно йти в яму, відкрити капот, зняти захист картеру та встановити збірний контейнер під зливний отвір коробки. Потім виконайте наступне:

 • видаляє гумовий ковпачок з дихання;
 • Кришка і дихатель з отвором ретельно очищені від бруду;
 • витягніть щуп з коробки передач;
 • відкрутіть штепсель від свердловини;
 • після зливу жиру, штепсель встановлюється назад, закриваючи дренажну отвір, це необхідно зробити ретельно, щоб не було витоків через неправильно встановлену вилку;
 • Використовуючи шприц, через отвір, в який вставлений зонд, заповнюється необхідна кількість передачі;
 • Зонд встановлюється на місце, а потім дихальний механізм закривається гумовим ковпаком.

Після того, як масло затопить, через деякий час необхідно перевірити фактичний рівень змащення в коробці передач за допомогою датчика. Якщо цього недостатньо, його потрібно додати.

Безперервний контроль мастила в коробці та його регулярна заміна відповідно до вимог виробника автомобілів — це гарантія тривалої та безперебійної роботи трансмісії ВАЗ 2114.

Схожі повідомлення

Яке Масло В МКПП Форд Фокус 2... Вибираємо яке масло лити в механічну трансмісію Форд Фокус 2.4 Вибираємо яке масло лити в механічну трансмісію Форд Фокус 4 Практично в численних сучасних автомобілях виробник не наполягає на заміні масла в механічних коробках. Мануал Форда Фокус 3.2...
Яке Масло Заливати У Кіа Ріо 3... Підміна масла Кіа Ріо Заміна масла Кіа Ріо Сучасні авто движки для моделі Кіа Ріо 2015 мають великий експлуатаційний ресурс. Вони здатні працювати без капітального ремонту 10 і більше років до проходження автомобілем мільйона км пробігу. Великою засл...
Яке Масло Краще Заливати У Двигун Взимку... Яке масло заливати до зими в двигун? Яке масло заливати на зиму в двигун? Взимку при мінусовій температурі повітря запуск двигуна відбувається набагато складніше. Холодний старт, особливо на дизельних машинах, вимагає підвищеної напруги робочих систе...