Як Встановити Протитуманні Фари На Вазі 2114

Встановлення та підключення протитуманних фари до ВАЗ 2114

Протитуманні фари, вони також PTF, є необхідним освітленням автомобіля. Проте не всі виробники заводу встановлюють їх на регулярній основі, особливо на бюджетних моделях, до яких належить ВАЗ 2114. Тільки за додаткову плату в максимальних показниках цього автомобіля була встановлена ​​система PTF. Власники ВАЗ 2114 повинні самостійно приймати рішення.

Особливістю звичайного бампера ВАЗ 2114 без забезпечення фари є відсутність місць для PTF. І все ж, встановлення протитуманні фари для цієї моделі цілком можливо.

Методи встановлення

Ви можете обладнати ВАЗ-2114 з протитуманні фари кількома способами:

 1. Придбання тюнінгового бампера, в якому тумани вже встановлені. Такі бампери зазвичай роблять у тюнінг-студії, там вони встановлюються та підключаються. Воно того варте.
 2. Встановлення на машині бампера з моделі ВАЗ 2115 з виготовленими посадковими місцями під туманами з подальшою покупкою комплектації PTF і незалежним їх встановленням на машині.
 3. Купуючи комплект протитуманні фари і "окуляри" — облицювальні елементи для цих вогнів, їх незалежна установка. Давайте докладніше зупинимося на цьому методі.

Як правило, комплект PTF включає в себе: фари, лампи для них, реле, вимикач, схему живлення, кнопку живлення. Вибираючи цей комплект, слід враховувати форму фари, вони повинні сидіти в "окулярах".

Для ВАЗ 2114 маленькі прямокутні фар, виготовлені Кіржачем, вважаються оптимальними.

Оптика цього виробника використовується для стандартної установки PTF на моделі 2114.

Як Встановити Протитуманні Фари На Вазі 2114

Протитуманні фари на ВАЗ 2114

Вибираючи іншого виробника, існує ризик покупки неякісного обладнання, зокрема лампочок. Як результат, якість освітлювальних фар буде низькою.

Послідовність роботи

Схожі повідомлення

Як Зняти Задній Бампер На Вазі 2115... Як зняти задній бампер на ВАЗ-2115 Бампери будь-якого автомобіля можна сміливо віднести до витратних матеріалів. Вони часто пошкоджуються через зіткнення з різними перешкодами. Розбита частина тіла не тільки втрачає захисні властивості, але також пог...
Як Замінити Підшипники На Генеральні Вази 2110... Підшипники генератора ВАЗ 2110 (2114, 2112, 2111, 2115). як замінити себе Заміна підшипника генератора ВАЗ 2110 власними руками - це операція, яка повинна виконувати кожний середній автолюбитель, тому що в автосервісі вони за ці послуги отримають ві...
Замена Печки Ваз 2114 Без Снятия Панели... Подмена радиатора печки ваз 2114 без снятия панели фото замена радиатора печки ваз 2114 без снятия панели фото Нередко в осенне-зимний период, обладатели российских, переднеприводных Вазов, сетуют на нехорошее отопление в салоне. Часто виной этому ...

Маючи все необхідне, ви можете почати працювати. Встановлення протитуманні фари відбувається в кілька етапів:

 • Монтаж фари;
 • Підключення до бортової мережі;
 • Перевірка працездатності;

Встановлення вогнів

Оскільки штатний бампер не має місць, їх потрібно буде зробити самостійно. Для цього вам може знадобитися:

 • Свердлити свердлом;
 • Електричний лобзик;
 • Файл;
 • Вимірювальні прилади (стрічка, лінійка тощо);
 • Маркер;

Встановлення та підключення ПТФ ВАЗ-2114. Відео 29

всі привітання підписатись і поставити щасливу групу в instagram.

Покладіть туман на трінашку! Розкішний бампер і як підключити ПТФ. Щотижневі сумки № 39

Блок запобіжника бампера Протитуманні фари .

Встановлення протитуманні фари виконується зняттям бампера. На брудному бампере маркування спочатку виконується. Оптимальним місцем для встановлення є рівень нижнього споживання повітря, але на певній відстані до нього. Бажано, щоб PTF було встановлено строго під фарами.

По-перше, визначте відстань, з якою тунелектричні вогні будуть зніматися з повітрозабірника. Тоді ми з’ясувати, які розміри отворів потрібно вирізати. У цьому допоможуть декоративні "окуляри". Вони складаються з двох половинок — зовнішніх (декоративних) і внутрішніх (фіксує зовнішню частину і фари самі).

Зовнішня половина окулярів зсередини має приземний виступ, який повинен входити в отвір у бамперу. Щоб визначити розміри отвору, вимірюються розміри цього приземного виступу. Після того, як ми помістимо маркування з відповідними розмірами на бампер.

Після закінчення маркування ми продовжуємо розрізати отвори електричним головоломкою. Після цього краю отворів слід виправити за допомогою файлу. Важливо, щоб зовнішня частина окулярів щільно входила в отвір.

У цих отворах ми фіксуємо протитуманні фари з болтованими з’єднаннями. Залишається лише зафіксувати фари "окуляри".

Після встановлення протитуманні фари ми виконуємо встановлення бампера на автомобілі. Це завершує перший етап.

З’єднання PTF та керуючих клавіш

Схожі повідомлення

Як Зняти Переднє Крило На Вазі 2109... Все про бризами на ВАЗ 2109 ВАЗ 2109 є яскравим представником посади класичної сім'ї АвтоВАЗа. У цьому автомобілі продумано всі подробиці. У порівнянні з класичним автомобілем має унікальні аеродинамічні властивості, підвищена потужність двигуна, еле...
Як Включити Головний Промінь На Вазі 2110... Пристрої висвітлення автомобіля ВАЗ 2110. Регулювання світла фари. Особливості дизайну: Фари. На автомобілях використовуються блочні вогні, що поєднують фари пройденого та водіння світла (лампи з однією різьбою) та поворотні індикатори. Крім того, у ...
Як Змінити Гальмівні Колодки Для Вази 2101... Змінні гальмівні колодки ВАЗ 2101-2107 Майже будь-який водій може відчувати, що настав час змінити гальмівні колодки на поведінці вашого автомобіля на дорозі. Ви можете самостійно замінити гальмівні колодки з мінімальним набором інструментів і гнізда...

Схема з’єднання, що поставляється разом із пакетом, проста і легко зрозуміла.

Як Встановити Протитуманні Фари На Вазі 2114

Схема зчеплення для фари

Спочатку ми розрізали проводку цих освітлювальних приладів у монтажний блок, встановлений під капотом, біля лобового скла праворуч. Для цього відкрутіть болти, що фіксують цей блок, і підніміть його, щоб отримати доступ до підкладки, позначеннями W7 та W8.

У цих прокладках передбачається з’єднувати тумани, хоча їх не встановлюють регулярно. Вони підключають проводку від самих фар, а також від реле, що поставляється в комплекті. Все це має бути належним чином пов’язане, і схема полягає в наступному:

 • Дріт, що надходить із штифта 87, є масою і підключений до корпусу автомобіля.
 • Вихід "85" призводить до гнізда Sh7 (він підключений до роз’єму 17).
 • Висновки "30" та "86" підключені до взуття 8 (термінал "30" — до роз’єму 8, а "86" — до роз’єму 1).

З встановлених фари дріт "плюс" проходить через весь моторний відсік, оскільки вони підключені до взуття 8, але лише в них встановлені дроти в роз’єми 2 і 3.

Потім ми під’єднуємо колодки до блоку зборки, сам пристрій встановлюється, ми обираємо місце для монтажу реле PTF біля складального блоку.

Схема підключення управління туманами також проста — у наборі є кнопка, яка встановлюється в сидінні на панелі.

Фабрика забезпечила можливість підключення цих фар, тому під панеллю знаходиться коробка управління. Щоб все працювало, потрібно видалити панель, знайти потрібний взуття та підключити його до кнопки. Після встановлення панелі.

Щоб протестувати продуктивність, увімкніть стояночний світло на автомобілі, а потім — PTF. Якщо ви вимкнете розміри, навіть якщо натиснути кнопку туман, вони повинні вийти.

Встановлення цього освітлювальної апаратури на ВАЗ 2114 з належним підходом не повинно займати багато часу. Але наявність робочого PTF на автомобілі значно покращить освітлення дороги в темряві.

Схожі повідомлення

Як Почати Машину В Форсунці Морозної Вази... Як правильно розпочати інжектор в мороз? Зима - це, мабуть, найприхованіший час року для автомобілістів. Фактично, крім снігопаду та важких дорожніх умов, іноді неможливо отримати автомобіль. І це не має значення, карбюратор - це двигун або інжектор....
Как Снять Печку На Ваз 2114 Видео... Как можно поменять радиатор печки ВАЗ-2114, не снимая панель управления Есть ли возможность поменять радиатор печки ВАЗ-2114, не снимая панель управления С пришествием осенних холодов некоторые обладатели автомобилей ВАЗ сетуют на то, что отопление с...
Заміна Сопел На Вазі 2112 16 Клапанів... Що робити, якщо двигун ВАЗ-2112 підроблений 16 клапанів Переривання в двигуні іноді призводять до його повної відмови. Триплет це робота з 3 циліндрами, що викликає багато проблем. Перш за все, під час руху зникає комфорт, зменшується потужність сило...