Як Встановити Протитуманні Фари На Вазі 2114

Встановлення та підключення протитуманних фари до ВАЗ 2114

Протитуманні фари, вони також PTF, є необхідним освітленням автомобіля. Проте не всі виробники заводу встановлюють їх на регулярній основі, особливо на бюджетних моделях, до яких належить ВАЗ 2114. Тільки за додаткову плату в максимальних показниках цього автомобіля була встановлена ​​система PTF. Власники ВАЗ 2114 повинні самостійно приймати рішення.

Особливістю звичайного бампера ВАЗ 2114 без забезпечення фари є відсутність місць для PTF. І все ж, встановлення протитуманні фари для цієї моделі цілком можливо.

Методи встановлення

Ви можете обладнати ВАЗ-2114 з протитуманні фари кількома способами:

 1. Придбання тюнінгового бампера, в якому тумани вже встановлені. Такі бампери зазвичай роблять у тюнінг-студії, там вони встановлюються та підключаються. Воно того варте.
 2. Встановлення на машині бампера з моделі ВАЗ 2115 з виготовленими посадковими місцями під туманами з подальшою покупкою комплектації PTF і незалежним їх встановленням на машині.
 3. Купуючи комплект протитуманні фари і "окуляри" — облицювальні елементи для цих вогнів, їх незалежна установка. Давайте докладніше зупинимося на цьому методі.

Як правило, комплект PTF включає в себе: фари, лампи для них, реле, вимикач, схему живлення, кнопку живлення. Вибираючи цей комплект, слід враховувати форму фари, вони повинні сидіти в "окулярах".

Для ВАЗ 2114 маленькі прямокутні фар, виготовлені Кіржачем, вважаються оптимальними.

Оптика цього виробника використовується для стандартної установки PTF на моделі 2114.

Як Встановити Протитуманні Фари На Вазі 2114

Протитуманні фари на ВАЗ 2114

Вибираючи іншого виробника, існує ризик покупки неякісного обладнання, зокрема лампочок. Як результат, якість освітлювальних фар буде низькою.

Послідовність роботи

Схожі повідомлення

Як Змінити Кошик Зчеплення На Вазі 2109... Як замінити диск зчеплення ВАЗ-2109, не знімаючи коробку Зчеплення в автомобілі служить роз'ємом між двигуном і трансмісією. Цей вузол приймає все навантаження, яке виникає, коли передача змінюється. Відповідно, цю частину можна по праву вважати витр...
Чи Можна Встановити Турбіну На Мотор Карбюратора... Встановлення турбіни на двигуні з карбюратором Переважна більшість власників автомобілів прагнуть максимально збільшити потужність свого автомобіля різними способами. Один з питань, який часто задають власники карбюраторних автомобілів, - це те, як ...
Які Свічі Запалювання Найкраще На Вазі 21124... які свічники найкраще підходять для ваз 21124 16 клапанів Особливості двигуна. Двигун ВАЗ 21124 може використовуватися для установки на автомобілі ВАЗ 2110, ВАЗ 2111, ВАЗ 2112 та їх модифікації. Двигун 21124 можна розглядати як варіант розробки шест...

Маючи все необхідне, ви можете почати працювати. Встановлення протитуманні фари відбувається в кілька етапів:

 • Монтаж фари;
 • Підключення до бортової мережі;
 • Перевірка працездатності;

Встановлення вогнів

Оскільки штатний бампер не має місць, їх потрібно буде зробити самостійно. Для цього вам може знадобитися:

 • Свердлити свердлом;
 • Електричний лобзик;
 • Файл;
 • Вимірювальні прилади (стрічка, лінійка тощо);
 • Маркер;

Встановлення та підключення ПТФ ВАЗ-2114. Відео 29

всі привітання підписатись і поставити щасливу групу в instagram.

Покладіть туман на трінашку! Розкішний бампер і як підключити ПТФ. Щотижневі сумки № 39

Блок запобіжника бампера Протитуманні фари .

Встановлення протитуманні фари виконується зняттям бампера. На брудному бампере маркування спочатку виконується. Оптимальним місцем для встановлення є рівень нижнього споживання повітря, але на певній відстані до нього. Бажано, щоб PTF було встановлено строго під фарами.

По-перше, визначте відстань, з якою тунелектричні вогні будуть зніматися з повітрозабірника. Тоді ми з’ясувати, які розміри отворів потрібно вирізати. У цьому допоможуть декоративні "окуляри". Вони складаються з двох половинок — зовнішніх (декоративних) і внутрішніх (фіксує зовнішню частину і фари самі).

Зовнішня половина окулярів зсередини має приземний виступ, який повинен входити в отвір у бамперу. Щоб визначити розміри отвору, вимірюються розміри цього приземного виступу. Після того, як ми помістимо маркування з відповідними розмірами на бампер.

Після закінчення маркування ми продовжуємо розрізати отвори електричним головоломкою. Після цього краю отворів слід виправити за допомогою файлу. Важливо, щоб зовнішня частина окулярів щільно входила в отвір.

У цих отворах ми фіксуємо протитуманні фари з болтованими з’єднаннями. Залишається лише зафіксувати фари "окуляри".

Після встановлення протитуманні фари ми виконуємо встановлення бампера на автомобілі. Це завершує перший етап.

З’єднання PTF та керуючих клавіш

Схожі повідомлення

Як Змінити Лампочку В Салоні Ваз 2114... Внутрішнє освітлення ВАЗ 2114 Основне освітлення Природно, що в базовій моделі випуск освітлення в салоні на цій машині досить простий: внутрішнє освітлення ВАЗ 2114; індивідуальне внутрішнє освітлення підсвічування панелі приладів. Існує також...
Як Змінити Гальмівні Колодки Для Вази 2101... Змінні гальмівні колодки ВАЗ 2101-2107 Майже будь-який водій може відчувати, що настав час змінити гальмівні колодки на поведінці вашого автомобіля на дорозі. Ви можете самостійно замінити гальмівні колодки з мінімальним набором інструментів і гнізда...
Як Прикріпити Задній Бампер До Ваз 2114... Заміна заднього бампера на ВАЗ 2113, ВАЗ 2114, ВАЗ 2115 Ласкаво просимо! Задній бампер - це одна з головних речей, яку перший може вразити вплив автомобіля ззаду, тому сам бампер є витратним матеріалом практично в будь-якому випадку, оскільки в основ...

Схема з’єднання, що поставляється разом із пакетом, проста і легко зрозуміла.

Як Встановити Протитуманні Фари На Вазі 2114

Схема зчеплення для фари

Спочатку ми розрізали проводку цих освітлювальних приладів у монтажний блок, встановлений під капотом, біля лобового скла праворуч. Для цього відкрутіть болти, що фіксують цей блок, і підніміть його, щоб отримати доступ до підкладки, позначеннями W7 та W8.

У цих прокладках передбачається з’єднувати тумани, хоча їх не встановлюють регулярно. Вони підключають проводку від самих фар, а також від реле, що поставляється в комплекті. Все це має бути належним чином пов’язане, і схема полягає в наступному:

 • Дріт, що надходить із штифта 87, є масою і підключений до корпусу автомобіля.
 • Вихід "85" призводить до гнізда Sh7 (він підключений до роз’єму 17).
 • Висновки "30" та "86" підключені до взуття 8 (термінал "30" — до роз’єму 8, а "86" — до роз’єму 1).

З встановлених фари дріт "плюс" проходить через весь моторний відсік, оскільки вони підключені до взуття 8, але лише в них встановлені дроти в роз’єми 2 і 3.

Потім ми під’єднуємо колодки до блоку зборки, сам пристрій встановлюється, ми обираємо місце для монтажу реле PTF біля складального блоку.

Схема підключення управління туманами також проста — у наборі є кнопка, яка встановлюється в сидінні на панелі.

Фабрика забезпечила можливість підключення цих фар, тому під панеллю знаходиться коробка управління. Щоб все працювало, потрібно видалити панель, знайти потрібний взуття та підключити його до кнопки. Після встановлення панелі.

Щоб протестувати продуктивність, увімкніть стояночний світло на автомобілі, а потім — PTF. Якщо ви вимкнете розміри, навіть якщо натиснути кнопку туман, вони повинні вийти.

Встановлення цього освітлювальної апаратури на ВАЗ 2114 з належним підходом не повинно займати багато часу. Але наявність робочого PTF на автомобілі значно покращить освітлення дороги в темряві.

Схожі повідомлення

Как Открыть Дверь Ваз 2114 Без Ключа... Как просто открыть ВАЗ-2114 без ключа Если шофер ВАЗ-2114 по неосторожности растеряет ключи от машины либо оставит их в салоне авто, то не нужно отчаиваться, ведь существует много методов, помогающие открыть дверь либо багажник без ключа. Какие дейст...
Як Встановити Ремінь Ременя На Вазі 2108... Заміна ременя для ВАЗ 2109. Добрий день, шановні відвідувачі сайту zerga.ru. У цій статті я розповім вам, як замінено ремінний час на ВАЗ 2109. Цей матеріал для заміни ременя може добре працювати з такими моделями автомобілів, як ВАЗ 2108, 21099 та 2...
Як Наповнити Масло В Вазі 2114... Яку Масло слід вилити в коробку передач ВАЗ 2114? Масла в коробці передач ВАЗ 2114 багато в чому визначають відсутність проблем з використанням важіль автомобільних передач. Правильно підібрати масло в коробці ваз 2114 - не складне, але дуже важливе ...