Як Додати Масло В Дл

Зміна масла в автоматичній трансмісії Mercedes W210 (722.6), крок за кроком інструкція.

Добре весь день. Тема сьогоднішньої статті — зміна масла у автоматичній передачі Mercedes W210. У статті містяться покрокові інструкції щодо фото та відео, згідно з якими будь-який автолюбитель може замінити масло власними руками.

Для зміни масла в автоматичній трансмісії 722.6 нам потрібно:

Аксесуари:

— Масло з допуском 236,12 (A001 989 68 03) Я завжди заповнював FEBIЯк Додати Масло В Дл

Як Додати Масло В Дл

— Комплект ущільнювачів (піддон і дренажна вилка)

Як Додати Масло В Дл

Інструмент:

— щуп для зміни рівня масла (може бути універсальним для коробок 722.6)

Як Додати Масло В Дл

— воронка для наповнення мастила

Як Додати Масло В Дл

— бак для зливу масла

— набір кнопок TORX (зірочка)

Як Додати Масло В Дл

Порядок роботи на заміну масла в автоматичній трансмісії 722.6.

Схожі повідомлення

Через Скільки км Міняти Масло В АКПП... через скільки поміняти масло в коробці? через скільки міняти масло в коробці? Доводячи тему підміни масла до кінця (тут писали про підміну масла в двигуні), хочеться розкрити підміну масла в коробці. Говорячи конкретно через скільки змінювати масло в...
Скільки Літрів Нафти В Акп Bmv E39... Скільки літрів нафти в АКП bmv e39 Згідно з офіційним твердженням компанії "BMW", масла в автоматичних коробках передач на автомобілях цього бренду з 1995 року випуску для зміни не обов'язково, тому що вона здатна підтримувати весь термін с...
Какое Масло Заливать В Гур Киа Спектра... Какое масло лить в движок Киа Диапазона? Многих хозяев интересует ответ на вопрос какое масло заливать в движок Киа Диапазона? Этот расхожий слух автомобиль не один год пользуется большим спросом у русских автовладельцев. Простота его конструкции, на...

— Ми їдемо машину на яму або ліфт.

— Відкрутіть дренажну пробку та злийте попередньо підготовлений контейнер.

Як Додати Масло В Дл

— Ми викручуємо піддон і зливали масло з нього (конструкція така, що пробка не зливає все масло).

Як Додати Масло В Дл

— Видаліть, потягнувши фільтр (також мазут).

Як Додати Масло В Дл

— У ранніх коробках (до 1998 р.), На "пончики" автоматичної коробки передач, є також вилка для зливу олії (об’єднайте її).

Як Додати Масло В Дл

— Змініть фільтр на новий.

Як Додати Масло В Дл

— Ми видаляємо бруд з піддону.

— Змініть налаштування піддонів на новий.

Як Додати Масло В Дл

Про Mercedes 210 додано масло 236,1 в автоматичній коробці передач 722,6 і з’явилися удари

Він покинув будинок, взяв відео. я намагався Додати масло, на наступний ранок гарячі гойдалки зі зменшенням.

Заміна масла в автоматичній трансмісії 722.6 Mercedes W211, W210, W204, W203 / Як змінити масло в автоматичній трансмісії 722.6

Як замінити масло при Автоматична передача 722,6 найбільше? / Заміна масла при Автоматична передача 722.6 Mercedes W211, W210, W204, W203 / Як змінити.

— У піддоні, перед установкою якщо цього не існує, це має сенс покласти магніт з жорсткого диска (він буде збирати чіпи на себе, і це не буде настільки забруднити фільтр).

— Ми загвинчуємо лоток на місці, обмотуємо дренажну пробку та кришку автоматичної коробки передач.

Схожі повідомлення

Яке Масло Заливати У Двигун Лада Веста... який двигун на Лада Веста краще 1 Який движок на Лада Веста краще 1.6 інакше кажучи 1.8 Що потрібно, визначаючись з придбанням автомобіля, ви зупинилися на Ладі Весті, однак проблема полягає який движок на Лада Веста краще 1.6 по іншому 1.8. Тут варт...
Яке Масло Заливати У Двигун Тойота Камрі... яке масло рекомендується лити в двигун? Яке масло рекомендується лити в двигун? Коли приходить час проводити регламентні роботи, то обов'язковою умовою ТО, є підміна масла в двигуні. В автомобілі Тойота Camry вживається масло «Toyota Genuine M...
Замена Масла В Редукторе Бмв Х5 Е70... Смена масла в редукторе бмв х5 е70 Замена масла в редукторе БМВ Х5 (Е70, F15) Автотехцентр «М-Центр» выполняет свою работу смены масла в редукторе БМВ Х5, Е70, F15 в добавок других моделей данной марки в столице. Обратившись на наш вэб-са...

— У моторному відсіку зніміть ковпачок і пролити через воронку трохи менше нафти, ніж ми знесли.

Як Додати Масло В Дл

Як Додати Масло В Дл

— Запустіть двигун, притягніть важіль до всіх позицій селектора (утримуйте протягом 4-6 секунд у кожному положенні) і покладіть його на стоянку.

— Не приглушайте двигун, вимірюємо рівень щупа з рівнем масла (дивись на холодний масштаб), якщо рівень нормальний, необхідно перевірити рівень для гарячого! Якщо рівень відрізняється від норми, його потрібно виправити, додати або злити масло.

Як Додати Масло В Дл

— Ми проїжджаємо близько 20 км. Ми поклали машину на горизонтальну поверхню і змінюємо рівень масла "на гарячу", він повинен бути між верхніми марками.

Як Додати Масло В Дл

— При необхідності ми регулюємо рівень масла. Вітаю, заміна завершена. Тільки, що ви заощадили близько 2000-3000 рублів.

Ось відео для заміни масла в автоматичній трансмісії:

Типові помилки допускаються при заміні масла в автоматичній трансмісії Mercedes w210.

  • замінюючи масло без вимірювального щитка (наливаючи стільки ж, як осушене), немає гарантії, що рівень в коробці до заміни був правильним.
  • Заміна нафти на масло, що не має толерантності (може відмовитися від коробки, а його ремонт коштує дорого).
  • зміна масла без заміни фільтра (загальна коробка перетвориться на "нещасний випадок", оскільки починається засмічення фільтрів та голодне масло).
  • неправильна зміна рівня масла (не рухати важіль у всіх селекторних положеннях чи виміряти на машині, що стоїть під нахилом).

Заміна заміни масла є сенс?

Багато сервісних станцій пропонують замінювати заміну служби заміни в автоматичній передачі. Суть цього методу полягає в наступному: адаптер та масло з коробки подаються в спеціальну ємність схеми охолодження масла автоматичної трансмісії і замінені одночасно новим. Це виглядає дуже вражаюче — мала брудну олію, потім поїхала чиста, і власник автомобіля переконаний, що масло повністю замінено, а автоматична коробка передач повністю промита. Результат в коробці 20 000 — 40 000 (722,6) матиме нещасний випадок, тому що він не буде мати достатнього тиску масла через закупорювання фільтра!

Друзі замінюють мастило у заміни автоматичної передачі, це розлучення на гроші та спосіб продати замовнику 2-3 обсяги нафти, не проводячи планових ремонтних робіт на заміну. Зміна масла повинна суворо відповідати фабричним інструкціям.

Інтервал зміни масла означає, що масло краще змінювати.

Завод встановив термін служби автоматичної трансмісійної оливи — 60 000 км.

Якщо коробка починає стиратися при перемиканні або довго думаю, що краще змінити масло, не чекаючи інтервалу обслуговування.

На цьому я все все сьогодні. Я сподіваюсь, що, ознайомившись з нашими інструкціями, ви не будете мати ніяких труднощів з заміною масла в автоматичній передачі Mercedes W210.

Схожі повідомлення

Як Змінити Масло В Акпп Chevrolet Cruz... Зміна масла в автоматичній коробці Chevrolet Cruze 1.6 і 1.8. Як це зробити Автоматична коробка є чудовим винаходом, але потребує обережності. Отже, заміна масла в автоматичній коробці Chevrolet Cruze 1.6 і 1.8 - маніпуляція, на якій залежить довгов...
Який Рівень Масла Має Бути Рівень мастила в автоматичній трансмісії. Як перевірити рівень масла в автоматичному ящику? На більшості автомобілів рівень масла в автоматичній коробці перевіряється таким чином: запустіть двигун, нагрійте масло в автоматичній коробці передач до роб...
Яке Масло Заливати У Двигун Хендай Соляріс... як поміняти масло в движку Хендай Соляріс? Як поміняти масло в двигуні Хендай Соляріс? Кожного автолюбителя хвилює питання - як часто потрібно міняти моторне масло. Можна сказати, що чим частіше це робити, тим краще. Але хороша мастильна моторна сумі...