Як Додати Масло В Дл

Зміна масла в автоматичній трансмісії Mercedes W210 (722.6), крок за кроком інструкція.

Добре весь день. Тема сьогоднішньої статті — зміна масла у автоматичній передачі Mercedes W210. У статті містяться покрокові інструкції щодо фото та відео, згідно з якими будь-який автолюбитель може замінити масло власними руками.

Для зміни масла в автоматичній трансмісії 722.6 нам потрібно:

Аксесуари:

— Масло з допуском 236,12 (A001 989 68 03) Я завжди заповнював FEBIЯк Додати Масло В Дл

Як Додати Масло В Дл

— Комплект ущільнювачів (піддон і дренажна вилка)

Як Додати Масло В Дл

Інструмент:

— щуп для зміни рівня масла (може бути універсальним для коробок 722.6)

Як Додати Масло В Дл

— воронка для наповнення мастила

Як Додати Масло В Дл

— бак для зливу масла

— набір кнопок TORX (зірочка)

Як Додати Масло В Дл

Порядок роботи на заміну масла в автоматичній трансмісії 722.6.

Схожі повідомлення

Коли Змінити Масло В Акпп Chevrolet Aveo... Скільки змінити масло в коробці? Звертаючи тему зміни масла до кінця (тут вони писали про заміну масла в двигуні), я хочу відкрити заміну масла в коробці. А саме, скільки змінити масло в коробці? А чи є це необхідно? Масло в коробці повинно бути зм...
Яке Масло Краще Заливати У Двигун Бмв... Sascha0777> Блог> Мій особистий рейтинг масла для Бмв! (Оновлений) sascha0777> Блог> Мій особистий рейтинг масла для Бмв! (Оновлений) Що лити і теорія масла приголомшливо написана в рішенні цього питання блозі: www.bmwservice.livejournal.comЛейте &qu...
Якого Кольори Повинно Бути Масло В Двигуні... Чому почорніло моторне масло? Чому почорніло моторне масло? Моторне масло (далі - ММ), так само як і інший видатковий матеріал, має володіти певними функціями і рисами. Але при ММ темніє, а може і зовсім стає чорним, що вводить в оману багатьох автом...

— Ми їдемо машину на яму або ліфт.

— Відкрутіть дренажну пробку та злийте попередньо підготовлений контейнер.

Як Додати Масло В Дл

— Ми викручуємо піддон і зливали масло з нього (конструкція така, що пробка не зливає все масло).

Як Додати Масло В Дл

— Видаліть, потягнувши фільтр (також мазут).

Як Додати Масло В Дл

— У ранніх коробках (до 1998 р.), На "пончики" автоматичної коробки передач, є також вилка для зливу олії (об’єднайте її).

Як Додати Масло В Дл

— Змініть фільтр на новий.

Як Додати Масло В Дл

— Ми видаляємо бруд з піддону.

— Змініть налаштування піддонів на новий.

Як Додати Масло В Дл

Про Mercedes 210 додано масло 236,1 в автоматичній коробці передач 722,6 і з’явилися удари

Він покинув будинок, взяв відео. я намагався Додати масло, на наступний ранок гарячі гойдалки зі зменшенням.

Заміна масла в автоматичній трансмісії 722.6 Mercedes W211, W210, W204, W203 / Як змінити масло в автоматичній трансмісії 722.6

Як замінити масло при Автоматична передача 722,6 найбільше? / Заміна масла при Автоматична передача 722.6 Mercedes W211, W210, W204, W203 / Як змінити.

— У піддоні, перед установкою якщо цього не існує, це має сенс покласти магніт з жорсткого диска (він буде збирати чіпи на себе, і це не буде настільки забруднити фільтр).

— Ми загвинчуємо лоток на місці, обмотуємо дренажну пробку та кришку автоматичної коробки передач.

Схожі повідомлення

Як Замінити Масло В Коробці Заміна трансмісійної оливи в ВАЗ 2114 Коробка передач, муфта, з'єднана з двигуном маховик і коробка передач, привід від коробки передач до передніх коліс, передача крутного моменту від електростанції, через зубчаті передачі та вали агрегатів, безпосе...
Яке Масло Краще Заливати У Ваз 2115... яке масло заливати в ВАЗ 2115 Яке масло заливати в ВАЗ 2115 До питання що ж насправді, яке масло заливати в ВАЗ 2115, хто володар даної моделі російського автомобіля повинен підходити відповідально, адже часто, конкретно якістю мастила визначається ...
Яке Масло Заливати В Солярис 1.4... яке масло заливати в двигун Хенде Solaris 1 яке масло заливати в движок Hyundai Solaris 1.4 Хто володар такого популярного автомобіля, як Хенде Solaris, зацікавлений у продовженні терміну служби власної машини. Для цієї мети вам потрібно не тільки вч...

— У моторному відсіку зніміть ковпачок і пролити через воронку трохи менше нафти, ніж ми знесли.

Як Додати Масло В Дл

Як Додати Масло В Дл

— Запустіть двигун, притягніть важіль до всіх позицій селектора (утримуйте протягом 4-6 секунд у кожному положенні) і покладіть його на стоянку.

— Не приглушайте двигун, вимірюємо рівень щупа з рівнем масла (дивись на холодний масштаб), якщо рівень нормальний, необхідно перевірити рівень для гарячого! Якщо рівень відрізняється від норми, його потрібно виправити, додати або злити масло.

Як Додати Масло В Дл

— Ми проїжджаємо близько 20 км. Ми поклали машину на горизонтальну поверхню і змінюємо рівень масла "на гарячу", він повинен бути між верхніми марками.

Як Додати Масло В Дл

— При необхідності ми регулюємо рівень масла. Вітаю, заміна завершена. Тільки, що ви заощадили близько 2000-3000 рублів.

Ось відео для заміни масла в автоматичній трансмісії:

Типові помилки допускаються при заміні масла в автоматичній трансмісії Mercedes w210.

  • замінюючи масло без вимірювального щитка (наливаючи стільки ж, як осушене), немає гарантії, що рівень в коробці до заміни був правильним.
  • Заміна нафти на масло, що не має толерантності (може відмовитися від коробки, а його ремонт коштує дорого).
  • зміна масла без заміни фільтра (загальна коробка перетвориться на "нещасний випадок", оскільки починається засмічення фільтрів та голодне масло).
  • неправильна зміна рівня масла (не рухати важіль у всіх селекторних положеннях чи виміряти на машині, що стоїть під нахилом).

Заміна заміни масла є сенс?

Багато сервісних станцій пропонують замінювати заміну служби заміни в автоматичній передачі. Суть цього методу полягає в наступному: адаптер та масло з коробки подаються в спеціальну ємність схеми охолодження масла автоматичної трансмісії і замінені одночасно новим. Це виглядає дуже вражаюче — мала брудну олію, потім поїхала чиста, і власник автомобіля переконаний, що масло повністю замінено, а автоматична коробка передач повністю промита. Результат в коробці 20 000 — 40 000 (722,6) матиме нещасний випадок, тому що він не буде мати достатнього тиску масла через закупорювання фільтра!

Друзі замінюють мастило у заміни автоматичної передачі, це розлучення на гроші та спосіб продати замовнику 2-3 обсяги нафти, не проводячи планових ремонтних робіт на заміну. Зміна масла повинна суворо відповідати фабричним інструкціям.

Інтервал зміни масла означає, що масло краще змінювати.

Завод встановив термін служби автоматичної трансмісійної оливи — 60 000 км.

Якщо коробка починає стиратися при перемиканні або довго думаю, що краще змінити масло, не чекаючи інтервалу обслуговування.

На цьому я все все сьогодні. Я сподіваюсь, що, ознайомившись з нашими інструкціями, ви не будете мати ніяких труднощів з заміною масла в автоматичній передачі Mercedes W210.

Схожі повідомлення

Яке Масло Заливати У Двигун Ваз 2110... яке масло рекомендується заливати в двигун ВАЗ 2110? яке масло рекомендується заливати в двигун ВАЗ 2110? Не всякий знає, яке масло заливати в двигун ВАЗ 2110. Авто виробництва російських фірм Лада випускаються в Тольятті, містечку на Волзі. 1-ий а...
Яке Масло Краще Заливати В Фольксваген Поло... яке масло заливати в движок Фольксваген Поло яке масло заливати в двигун Фольксваген Поло Фольксваген Polo - найбільш продаваний автомобіль марки Фольксваген у нас. Найвищий попит на дану модель обгрунтований високою якістю виробництва, гідним комфор...
Яке Масло Заливати В Редуктор Ваз 2107... яке масло заливати в КПП ВАЗ 2107? яке масло заливати в КПП ВАЗ 2107? У нинішній статті ми допоможемо для вас розібратися, яке масло краще підходить для коробки ВАЗ 2107 і скільки його потрібно для підміни? Такими питаннями нерідко задаються власники...